به جای سفر نزدیک به او را کشتند.

20 ساله بود در میان تقریبا 400 بازماندگان کشیده از آب گرسنه لاغر و دچار آسیب های روانی پس از قایق موفق به رسیدن به مالزی و صرف هفته شناور قبل از بازگشت به بنگلادش, در اواسط ماه آوریل است.

صدها نفر از پناهندگان رشته حداقل دو دیگر trawlers حقوق گروه می گویند که دولت های جنوب شرقی آسیا سفت مرزها برای حفظ این کروناویروس جدید, تهدید تکرار یک 2015 قایق بحران زمانی که صدها نفر از مردم کشته شدند.

در سازمان ملل متحد به التماس مقامات اجازه دهید به قایق زمین اما ضد پناهنده تمایلات صعودی در مالزی و دولت می گویند مرزهای مهر و موم شده برای حفظ coronavirus.

در مصاحبه با رادیو فردا هفت بازماندگان از قایق نجات به یاد می آورد دلخراش دو ماه.

برآورد تعداد افرادی که بر روی قایق در محدوده چند ده به بیش از 100 – هیچ کس نگه داشته count – اما حساب خود را سازگار بودند.

بازماندگان توصیف صدها نفر از مردان و زنان و کودکان کهنه در قایق قادر به حرکت چمباتمه در باران و آفتاب سوزان تا زمانی که به آب و غذا زد آنها شروع به مرگ از گرسنگی و تشنگی و ضرب و شتم بدن خود را پرتاب در دریا. برخی از گریستم به عنوان آنها صحبت کرد.

“من فکر می کردم من نمی خواهد آمد به خانه زنده” گفت Uddin. “من از دست رفته خانواده ام به خصوص پدر و مادر من.”

A drawing by a surviving Rrohingya refugee child depicting his two months at sea on a wooden trawler en route to Malaysia, is seen in Cox's Bazar, Bangladesh, April 30, 2020. Handout via REUTERS

یک نقاشی توسط یک بازمانده Rrohingya پناهندگان کودک به تصویر می کشد او دو ماه در دریا و روی یک نیمکت چوبی کرجی در مسیر به مالزی دیده می شود در کخس بازار, بنگلادش, مارس 30 سال 2020 است. جزوه از طریق رادیو فردا

گروه تقویت حقوق در بیانیه ای گفت: هفته گذشته اپراتورها از قایق “برگزار قربانیان خود را در شرایط مشابه بردگی برای اهداف بهره برداری”.

ایسنا قادر به شناسایی و یا تماس با خدمه برای نظر.

سازمان عفو بین المللی خواست دولت برای محافظت از رشته Rohingya و اجازه می دهد آنها را به زمین. آن را حدود 800 بیشتر مردم در دریا. ده ها نفر از یک قایق در سواحل جنوبی بنگلادش در روز شنبه.

مالزی در دفاع از سیاست خود را از تبدیل شدن قایق دور. مقامات باید عمل قانونی برای دفاع از حاکمیت این کشور و آماده به انجام این کار دوباره آن وزیر امور داخلی گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

بیش از یک میلیون Rohingya اعضای یک اقلیت مسلمان از میانمار زندگی می کنند در اردوگاه در جنوب بنگلادش پس از فرار از عمدتا بودایی میانمار در ایالت راخین.

بیشترین فرار ارتش سرکوب در سال 2017 است که سازمان ملل متحد می گوید انجام شد با نسل کشی قصد. میانمار نسل کشی را انکار می کند و می گوید آن را در پاسخ به حملات شورشی.

‘بهتر است در مالزی’

اگر چه Rohingya مردم ردیابی اصل و نسب خود را در رخین قرن ها به عقب میانمار می گوید: آنها مهاجران غیر قانونی از جنوب آسیا است.

برای سال Rohingya از میانمار و بنگلادش فرار کرده اند با قایق برای تایلند و مالزی زمانی که دریا آرام بین ماه های اکتبر و آوریل است. صدها نفر کشته در سال 2015 پس از سرکوب در تایلند led قاچاقچیان به رها کردن انسان خود را باربری در دریا.

در بنگلادش الدين ساخته شده پول کمی رانندگی موتوری توک-tuks اما گفت: پناهندگان سوری که در حال تبدیل شدن بیشتر محدود.

دولت محدود اینترنت و تلفن همراه دسترسی را آغاز کرده است و با قرار دادن سیم خاردار در اطراف اردوگاه با استناد به امنیت. Uddin گفت: آن شروع به احساس می کنم مثل زندان است.

“من فکر می کردم رفتن به مالزی توسط هر راه خواهد حداقل صرفه جویی در من. بسیاری از آن ساخته شده به مالزی و بهتر است.”

او گفت که او و چند تن از دوستان به ملاقات یک مرد در یک کلبه شهر که در زمان آنها را با قایق به یک کرجی که در آن صدها نفر از مردم در حال حاضر شلوغ در هیئت مدیره – مردان در عرشه پایین تر از زنان است. بسیاری از زنان جوان بودند با توجه به ازدواج در مالزی.

یکی دیگر از پناهندگان Enamul حسن نیز 20 گفت: دایی در مالزی خواست او را برای رفتن وجود دارد. “من می خواستم برای رفتن به مالزی برای پایان دادن به خانواده من, فقر,” او گفت:.

Rohingya refugees Taslima, 35, Zaffar Hussain, 39, and Shahid Hussain, 10, pray as Rizwan, 3, looks on before eating their Iftar meal at their house in a camp, during the fasting month of Ramadan and amid the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in New Delhi, India April 30, 2020. REUTERS/Anushree Fadnavis

Rohingya پناهندگان Taslima, 35, Zaffar حسین 39 و شهید حسین, 10, دعا به عنوان Rizwan, 3, به نظر می رسد قبل از خوردن افطار غذا در خانه خود را در یک اردوگاه در طول روزه داری ماه رمضان و در میان شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در دهلی نو, هندوستان, مارس 30 سال 2020 است. رویترز/Anushree Fadnavis

شش هفت بازماندگان رویترز مصاحبه گفت: آنها رفته بود با میل و رغبت. هفتم در سن 16 گفت: او گرفته شده توسط unknown مردان در برابر خود خواهد شد.

بدبختی شروع شد به عنوان به زودی به عنوان آنها مجموعه ای از.

“ما خوردند تقریبا هیچ چیز” گفت: Uddin. “بچه های کوچک گریه برای آب است.”

گریه و دعا

پس از یک هفته از قایق پیاده مالزی که در آن منتظر چند روز قبل از خدمه گفت: آنها نمی توانند پیاده و مجبور به بازگشت به بنگلادش.

آنها به عبور بیش از خلیج بنگال.

“ما با آن مواجه طوفان سه بار گفت:” Uddin.

او گفت که او ساخته شده بود به عنوان یک مجری برای خدمه و ضرب و شتم هر کسی که پا را از خط. “اگر من نمی خواهم به آنها را ضرب و شتم من خودم خواهد بود مورد ضرب و شتم,” او گفت:.

در همین حال برخی از جان مسافران شروع به نوشیدن آب دریا.

“توسط فوق العاده به لطف خدا آب به نظر می رسد شیرین” گفت: Hasan.

“بسیاری از شروع به پریدن کرد به آب … همه بود و گفت که آن را بسیار بهتر به مرگ در آب از مرگ در کشتی.”

در شب مسافران برگزار شد یکی دیگر گریه و دعا.

در نهایت این قایق را متوقف و دوباره خاموش میانمار, بازماندگان گفت, اما دوباره آن را نمی تواند حوض.

“مردم نگه داشته در حال مرگ و خواهد بود انداخته دریا” گفت: Hasan. “من شروع به تعجب می کنم زمانی که من می میرند.”

پناهندگان در نهایت مجبور کاپیتان به آنها را به بازگشت به بنگلادش که در آن یک شب آنها محصل.

یک coastguard رسمی وجود دارد در آن زمان گفت: آنها تکان دهنده دید: “بسیاری از آنها چوب نازک برخی قادر به ایستادن.”

موریل Boursier سر از ماموریت برای پزشکان بدون مرز در بنگلادش که ملاقات بازماندگان بعد گفت: بسیاری از می تواند به راه رفتن نیست. برخی از غصه دار برای از دست بستگان خیره مستقیما.

برخی از بازماندگان به بیمارستان منتقل شد اما بیشتر رفت و به یک قرنطینه اردوگاه غافل از کروناویروس که تا به حال گرفته شده نگه دارید در طول سفر خود را.

“این دشوار است به درک که هیچ دولتی قادر به باز کردن آن درب” Boursier گفت.

Uddin گفت: پدر و مادر خود را به سختی به رسمیت شناخته شده او بود اما او سپاسگزار بود هر چند او تا به حال کمی امید برای آینده خود را.

“بهتر است به مرگ در اینجا از مرگ در دریا,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net