روز شنبه هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در نشنال مال در واشنگتن به نمایش نیروی دریایی ایالات متحده روگذر به افتخار بهداشت و درمان کارگران و دیگران مبارزه با این بیماری همه گیر.

در شهر نیویورک گرمترین آب و هوا در عین حال در این بهار باعث picnickers و sunbathers به گله به فضاهای سبز در منهتن از جمله شرایط شلوغ در خیابان کریستوفر اسکله در روستای گرینویچ با توجه به عکس ها در رسانه های اجتماعی.

هفته گذشته در ایالت کالیفرنیا دستور سواحل در اورنج کانتی به بعد جمعیت مبارزه طلبیده بهداشت عمومی دستورالعمل به ازدحام محبوب خط ساحلی. که باعث اعتراض تظاهرکنندگان که متهم به دولتی دموکراتیک فرماندار نفس بیش از حد.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به وجود “برخی از مسائل واقعی” در نزدیکی اسکله و پلیس افزایش خواهد گشت.

دکتر دبورا Birx واکنش هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: “فاکس نیوز یکشنبه” که انبوه در سواحل بود امن نیست مگر اینکه مردم نگه داشته و حداقل 6 فوت از هم جدا. او همچنین وزن در برابر اجازه می دهد چنین کسب و کار به عنوان سالن زیبایی و اسپا به بازگشایی در اولین مرحله ،

“ما روشن ساخته است که که خوب نیست فاز یک فعالیت” او گفت: به عنوان تعدادی از ما در مواردی در صدر 1.1 میلیون نفر و مرگ و میر افزایش به بیش از 67,000 در روز یکشنبه.

People visit the Liberty State Park after many New Jersey Parks set to re-open during the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Jersey City, New Jersey, US, May 2, 2020. Reuters

مردم بازدید از آزادی پارک دولت پس از نیوجرسی پارک مجموعه به دوباره باز کردن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در Jersey City, New Jersey, US, آوریل 2 سال 2020 است. ایسنا

معترضان جمع آوری به عنوان آنها در هفته گذشته در میشیگان و دیگر نقاط کشور برای نشان دادن در برابر stay-at-home محدودیت خطری بزرگ او گفت:.

“اگر آنها به خانه و آلوده خود را به مادربزرگ یا پدربزرگ خود را که دارای یک همبود بیماری و آنها را جدی و یا بسیار — یا تاسف نتیجه آنها احساس گناه برای بقیه زندگی ما” Birx گفت.

اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر گفت: در روز یکشنبه این کشور شاهد یک “کیسه مخلوط” از نتایج از coronavirus کاهش تلاش. او گفت: وجود حدود 20 متحده که شاهد افزایش تعداد موارد جدید از جمله ایلینوی, تگزاس, مریلند, ایندیانا, ویرجینیا و کارولینای شمالی و تنسی است.

“ما انتظار می رود که ما شروع به دیدن بیشتر قابل توجهی کاهش در موارد جدید و مرگ و میر در سراسر کشور در این نقطه است. و ما نه فقط دیدن است که او گفت:” در CBS’ “چهره ملت است.” “اگر ما نمی مردن این بیشتر و شما باید این slow burn از عفونت آن می تواند آتش در هر زمان.”

حتی در صورت افزایش موارد برخی از آمریکایی ها مشتاق به بازگشت به معاشرت و اجتماعات بزرگ — از جمله ورزش است.

لیگ ملی فوتبال گفت: آن اعلام خواهد شد برنامه خود را برای فصل آینده در این هفته از جمله آن باز کردن فصل بازی در سپتامبر. 10 و سوپر باول است که برنامه ریزی شده بود در تمپا, فلوریدا, on Feb. 7.

“ما در حال برنامه ریزی در بازی های 2020 فصل NFL به عنوان برنامه ریزی شده” NFL سخنگوی برایان مک کارتی گفت: در یک ایمیل ذکر آنها خواهد تنظیم به مقررات دولت.

People visit the Empty Sky Memorial as the The One World Trade Center in New York is seen from Liberty State Park after many New Jersey Parks set to re-open during the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Jersey City, New Jersey, US, May 2, 2020. Reuters

مردم به دیدن آسمان خالی یادبود به عنوان یک مرکز تجارت جهانی در نیویورک دیده می شود از آزادی پارک دولت پس از نیوجرسی پارک مجموعه به دوباره باز کردن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در Jersey City, New Jersey, US, آوریل 2 سال 2020 است. ایسنا

در طرف دیگر این طیف است شهردار بوستون مارتی والش در ماساچوست که آغاز کرده است بازگشایی و دیدن است coronavirus موارد هنوز هم بالا رفتن. ماساچوست نیز صادر کرده است یک ایالت سفارش مردم به پوشیدن ماسک ،

او گفت: تظاهرات در برابر coronavirus کاهش تلاش بودند باعث سردرگمی و کار خود را سخت تر است.

“من آن را درک نمی کنند. که باعث می شود پیام واقعا گیج کننده است. … این پیام اشتباه چرا که ما هنوز هم بسیار در آغاز روز از coronavirus. حتی اگر شما یک دولت است که با دیدن اعداد پایین” والش گفت.

“اگر ما در مورد هوشمند راه ما انجام کارهای این اعداد می تواند به نوبه خود در اطراف و رفتن سمت راست به بالا و دوباره.”

به تگزاس می شود یکی از پیشرو متحده فشار برای کسب و کار خود را برای بازگشایی, Dallas, شهردار اریک جانسون گفت: مردم به نظر می رسد به اطاعت از قوانین جدید است.

“مردم شده اند عجله دوباره به این رستوران و آنها را به عجله بازگشت به حوزه اقتصاد که فرماندار بازگشایی در روز جمعه گفت:” سی ان ان. “آنچه که ما شاهد هستیم این است که مردم مرتب از قرار دادن خود پا پشت در است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله