Gava/Madrid, اسپانیا, آوریل 3

اسپانیایی reveled در دومین روز از آزادی در یکشنبه, هجوم آوردند, خارج از منزل در زمان-اسلات برای گروه های سنی در اولین آخر هفته بزرگسالان اجازه داده شد از آنجا که یکی از دقیقترین coronavirus مستندات تحمیل شد در اواسط ماه مارس.

هر چند اسپانیا هولناک COVID-19 شیوع تا کفن ملت در عزاداری برای بیش از 25000 مرده وجود دارد بسیار مورد نیاز امداد در یک روز آفتابی در بهار همانطور که مردم در گذشته به رهبری بازگشت به خیابان ها و تپه و دریا.

Surfer Sigrid کرورا, 44, فریاد زد: برای شادی به عنوان او شروع به پریدن کرد به امواج با هیئت مدیره در گاوا یک شهر در ساحل دریای مدیترانه در خارج از بارسلونا.

“من شده اند قادر به گشت و گذار برای سنین بنابراین من بسیار هیجان زده هستم امروز صبح,” او گفت:.

جاگر حکومت خیابان ها قبل از آن بود که افراد مسن و سپس کودکان را به نوبه خود همه را تحت سفارشات به اقامت 2 متر از هم جدا تحت ادامه داد اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“ما می توانیم نفس” exulted یکی سالمندان مقیم مادرید, ماریا عیسی با بهره گیری از یک پیاده روی در مرکز شهر.

“در خانه همه شما می توانید انجام دهید این است باز کردن یک پنجره و شما برای باز کردن آنها را در هر روز, اما آن است که همان بودن در خارج از منزل.” یکی از بدترین آمار سازمان ملل اسپانیا تلفات صعود توسط 164 قبل از 24 ساعت به 25,264 در حالی که موارد رسیده 217,466 با توجه به آخرین بهداشتی وزارت اطلاعات در روز یکشنبه.

اما کاهش سرعت مرگ و میر و عفونت منجر اسپانیا شروع به انهدام آن اقامت در خانه با کودکان مجاز تحت نظارت از آخر هفته گذشته و بزرگسالان اجازه داده می شود به ورزش در خارج از منزل, از شنبه.

“تسکین”

پیاده روی و ورزش مجاز از 6 تا 10 صبح و 8-11 p. m. در حالی که کودکان بعد از ظهر و افراد مسن داده شده در اواخر صبح و اوایل شب ویندوز.

“این کمک های زیادی به من برای دریافت و اجرای دوباره” گفت: نوازنده Jordi Jornet, 45 بود که آهسته دویدن در امتداد ساحل در گاوا در روز یکشنبه پس از یک اجرا در کوه شب قبل. او شده است از آنجا که مستند است که فلج اقتصاد اسپانیا.

برای جلوگیری از ازدحام بارسلونا را در شورای شهر منع ورود به آن شهری سواحل بنابراین هزاران نفر همگرا به جای بيشماري مرور.

در پایتخت مادرید که در پارک و دیگر فضاهای عمومی باقی می ماند بسته دونده و واکر مشترک باریک پیاده رو و گردشگاهها.

آرامش از ورزش محدودیت یکی از اولین مراحل در چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی اسپانیا تا پایان ماه ژوئن است.

از شنبه کسب و کار است که کار با تعیین وقت قبلی مانند آرایشگری و سالن زیبایی از سر گرفته خواهد خدمات محدود.

در مرحله بعدی در فضاهای باز از کافه ها و رستوران ها می توانید برای باز کردن در 50 درصد اشغال در حالی که گروه تا به 10 نفر خواهد بود مجاز در اماکن عمومی و در خانه.

وزیر محیط زیست ترزا ریبرا که ریاست این کمیته مسئول انهدام مستند گفت: El Pais روزنامه مردم باید مراقب باشید حداقل تا اکتبر.

بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون تکرار که احتیاط گفتن خبرنگاران وجود دارد خطر شیوع جدید. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله