واشنگتن ممکن است 1

مرگبار coronavirus نشات گرفته از یک آزمایشگاه ویروس شناسی در چین در شهر ووهان قبل از آن در سراسر جهان و خرد اقتصاد جهانی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

که مانند یک آژانس روابط عمومی برای چین: ما Prez

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: سازمان جهانی بهداشت باید “شرمنده” از خود او به عنوان تشبیه آن به یک روابط عمومی آژانس برای چین در میان بیماری همه گیر کوروناویروس پس از آن سرچشمه در ووهان. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه اندازی کرده است یک کاوشگر به نقش این که در coronavirus و به طور موقت به حالت تعلیق در آمریکا کمک مالی به آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات تضعیف نادر بیانیه عمومی از خود جامعه ایران در روز پنج شنبه اعلام کرد که هیچ گونه ارزیابی شده توسط آنها که آیا COVID-19 شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.

از زمان شیوع ویروس به نور آمد در ووهان در ماه دسامبر گذشته گمانه زنی شده است زیاد در مورد اینکه آیا ویروسی فشار نشات گرفته از چین برتر ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) و یا از آن نزدیکی Huanan غذاهای دریایی بازار است. ایالات متحده راه اندازی کرده است بررسی این که آیا این ویروس کشنده “فرار” از WIV.

در روزانه خود را در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در COVID-19 شیوع در ایالات متحده در روز پنج شنبه تهمت خواسته شده بود توسط یک خبرنگار: “آیا شما دیده می شود هر چیزی در این نقطه است که به شما می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود که منشاء این ویروس؟” “بله ، بله من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. رئیس جمهور اما حاضر به ارائه هر گونه اطلاعات به جز گفت که تحقیقات در آن خواهد بود به زودی.

در نادر بیانیه عمومی دفتر مدیر اطلاعات ملی که نظارت بر سازمان های جاسوسی آمریکا, آن concurs با “گسترده اجماع علمی” در مورد COVID-19 طبیعی ریشه.

“این (جامعه اطلاعاتی) ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان” به ODNI بیانیه ای گفت:. —PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de