بیمارستان ها قرار داده سودآور روش انتخابی و دیگر غیرضروری عملیات در برگزاری هفته پیش به عنوان آنها بشود برای coronavirus یورش.

اما ترس از این ویروس بسیار مسری است که به کشته شدن بیش از 63,000 مردم و آلوده بیش از یک میلیون نفر در ایالات متحده نگه داشته است و حتی قربانیان بحران های جدی در سلامتی مانند سکته مغزی و آپاندیسیت دور از اتاق اورژانس.

“ما برای انتقال به مردم است که ما امن هستند … و به تسلیم مراقبت های پزشکی در شرایط اضطراری باعث آسیب بیشتری گفت:” علامت گذاری Solazzo chief operating officer در Northwell سلامت نیویورک بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

در علاوه بر این به مراقبت فوری پزشکی ارائه دهندگان شروع به گفتن بیماران آنها می توانند برای اطلاعات بیشتر به مراقبت های معمول و هجی کردن جدید احتیاط مصرف آنها به منظور به دست آوردن مجدد اعتماد عمومی را.

تلاش در جای خود قرار داده و با توجه به همه گیر مانند غربالگری افراد برای علائم COVID-19 – بیماری ناشی از کوروناویروس – مصرف متوسط از هر کس وارد یک مرکز بهداشت و درمان مردم پوشیدن ماسک و تهیه مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب را ادامه خواهد داد.

بیمارستان ها هنوز هم به شدت تکیه بر “پزشکی از راه دور” بازدید توسط چت تصویری برای کمک به تریاژ بیماران و تعیین اینکه آیا آنها نیاز به دیده می شود. بیماران به طور خودکار تست شده برای coronavirus عفونت قبل از آنها بستری برای عمل جراحی برنامه ریزی شده و یا دیگر بستری روش.

Northwell و دیگر بیمارستان سیستم را راه اندازی کمپین های بازاریابی به توضیح دهید که چگونه آنها در حال ساخت بازديد امن تر است.

در ایمیل ارسال شده به حدود 3 میلیون نیویورک ساکنان منطقه Northwell به یاد بیماران که بازدید کنندگان مجاز در آن بیمارستان است که همه کارکنان فصل کامل, دنده محافظ, و است که بیماران می توانند صبر در پارکینگ و بررسی به قرار ملاقات بر روی تلفن خود را به اجتناب از اتاق انتظار جمعیت. پلکسی گلاس موانع استفاده می شود در مناطق پذیرش برای جدا کردن بیماران از کارکنان دفتر و نظام سلامت برنامه ای برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد چگونه امکانات در حال عمیق تمیز شود.

UCHealth, کلرادو, بزرگترین سیستم بهداشت و درمان است و محدود کردن ظرفیت آسانسور به طور معمول حدود ده نفر به چهار نفر در یک زمان است و درخواست آنها برای حفظ فاصله خود با یک فرد در هر گوشه. برای جلوگیری از های قلم UCHealth خواستار بیماران مبتلا به پر کردن مدارک خود را آنلاین پیش از سفر.

خطر تاخیر در مراقبت

ما بستری کاهش یافت و نرخ در ماه مارس نسبت به ماه فوریه برای طیف وسیعی از شرایط بحرانی با توجه به ادعاهای آمار از شرکت بیمه, Cigna Corp.

رکود در بازه زمانی از 11 درصد به سندرم کرونری حاد مانند حمله قلبی به بیش از 30 درصد برای بیماران دچار سکته مغزی و یا نامنظم شدن ضربان قلب. برای یک سکته مغزی به بیمارستان با سرعت بسیار مهم است برای بهبود شانس.

ما آزمایشات پزشکی برای تشخیص و نظارت بر سرطان و دیگر شرایط کاهش یافت تا آنجا که 68 درصد در اواسط ماه مارس تا اواسط ماه آوریل با توجه به یک گزارش از کومودو سلامت.

چندین اخیر بیماران مبتلا به سکته مغزی در Hoag بیمارستان در نیوپورت بیچ کالیفرنیا به حال تاخیر در مراقبت روز پس از اولین علائم با استناد به ترس از ویروس Dr. Michael Brant-Zawadzki بیمارستان پزشک ارشد اجرایی به رویترز گفت.

یک مرد جوان با تجربه و ضعف با توجه به نادر ضایعه در مغز او را به بیمارستان آمده بود تا زمانی که او فلج در یک طرف. در یک مورد دیگر یک مرد مسن بود حاد سکته مغزی اما قرار رفتن به بیمارستان به خاطر او است که در رده پرخطر برای ابتلا به کوروناویروس. هر دو گروه از بیماران در حال حاضر صدمه به مغز.

Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس ایمیل بیماران به آنها اطمینان می دهم که افراد مبتلا COVID-19 جداگانه نگهداری می شوند از بیمارستان عمومی جمعیت است که کارکنان به نمایش در میآیند و روزانه است که هر کس نیاز به پوشیدن ماسک.

“ما در حال تشویق مردم به دنبال مراقبت های فوری. ما هنوز ظرفیت گفت:” دکتر ریچارد Riggs, افسر ارشد پزشکی در Cedars-Sinai.

بیمارستان در حال طراحی مجدد اتاق انتظار به فضا از صندلی که در برخی از موارد است که در حال جایگزین شدن با مبلمان ساخته شده از آسان به پاک کردن مواد.

“این مهم است که ما نمی بینیم مداوم تاخیر در مراقبت. ما نگرانی در مورد تشدید بیماری مزمن” دکتر رابرت هارت افسر ارشد پزشکی در Ochsner سلامت, لوئیزیانا, بزرگترین سیستم بیمارستان گفت: در جلسه.

Ochsner است که تعیین چگونه به reschedule عمل جراحی قرار میگیرد در طول بحران به منظور جلوگیری از “انجام بیش از آسیب خوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de