ما روزنامه نگار دانیل پرل پدر و مادر چالش آزادی را محکوم قاتلان

“ما در حال ایستاده تا برای عدالت نه تنها برای مادر بلکه برای همه ما دوستان عزیز در پاکستان به طوری که آنها می توانید زندگی می کنند در یک جامعه عاری از خشونت و تروریسم” مروارید پدر کرانه باختری گفت: در یک عاطفی پیام ویدئویی ارسال شده در توییتر.

خود را وکیل فیصل Siddiqi به رویترز گفت او ثبت دادخواست از طرف آنها. یک دادگاه رسمی آن گفت: تا به حال هنوز به بستری برای بیشتر رسیدگی است.

“لخت مطالعه از کل رکورد را نشان می دهد که وجود دارد مجموعهای از شواهد متهم هر دو قانونی و همچنین دهان که ثابت کرد که مرتکب قتل شد و همه متهمان افراد غارتی قتل” درخواست تجدید نظر دادخواست گفت.

شورشیان اسلامگرای احمد عمر سعید شیخ یک بریتن از پاکستان مبدا که به اعدام محکوم شد و در سال 2002 برای متفکر مروارید را به قتل او حکم تبدیل ماه گذشته و سه نفر از دستیاران خود را که محکوم به زندگی در زندان تبرئه شدند برای فقدان شواهد توسط یک دادگاه عالی در جنوب شهرستان بندر کراچی.

مقامات پاکستانی با این حال دستور داد چهار به نگهداری در بازداشتگاه به مدت سه ماه.

ایالات متحده آمریکا را محکوم کرد دادگاه عالی حکم با انتخابات مقدماتی حزب دموکرات آمریکا در جنوب آسیا گفت: آن را “توهین به قربانیان تروریسم در همه جا”.

وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار مروارید, 38, ربوده شد, در ماه ژانویه سال 2002 در حالی که تحقیق در مورد شبه نظامیان اسلام گرا در کراچی پایتخت جنوب استان سند. او سر بریده شد چند هفته بعد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر