Warren Buffett predict the future of the America's economy amid the struggle against coronavirus and lockdown: Nothing can basically stop Americaنبراسکا مبلمان مارت و دیدن آب نبات بسته شده اند شامل Covid گسترش یافته است. تصویر: ایسنا

ماه مارس-عامل چهارم درآمد برای وارن بافت در برکشایر هاتاوی است که گزارش 6 درصد افزایش به $5.87 میلیارد دلار “به معنی کمی برای پیش بینی سال آینده” بوفه گفت: در این شرکت سالانه سهامداران جلسه در روز شنبه. هاتاوی گزارش $49.7 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه اول سال 2020 میان Covid-19 شیوع. “من نمی دانم عواقب ناشی از خاموش کردن اقتصاد آمریکا…برای برخی از دوره قطعا در طول تعادل از سال اما شاید بسیار طولانی…ما عامل درآمد خواهد بود بطور قابل توجهی کمتر از اگر این ویروس تا به حال می آیند” گفت: بوفه.

در حالی که برکشایر هاتاوی سه تا از بزرگترین سرمایه گذاری از جمله BNFS راه آهن, بیمه و انرژی کسب و کار شده اند در یک “منطقی و معقول” وضعیت اما آن کسب و کارهای دیگر (مانند صفحه اصلی تجهیز فروشگاه های زنجیره ای, نبراسکا, مبلمان مارت و شکلات و آب نبات ساز دیدن آب نبات) شده اند “به طور موثر تعطیل,” او گفت: برای مهار این ویروس گسترش یافته است.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: وارن بافت نشان می دهد که چرا او نمی ساخته شده است هر گونه سرمایه گذاری بزرگ با وجود نشستن در $137 میلیارد دلار پول نقد شمع

به عنوان شرکت شتاب و تلاش در برابر Covid در نیمه دوم ماه مارس و آوریل “بسیاری از کسب و کار ما بودند تاثیر منفی می گذارد با این اثر به تاریخ اعم از نسبتا جزئی تا شدید” هاتاوی گفت: در Q1 سال 2020 گزارش درآمد. آن, آهن, آب و برق و انرژی های بیمه و برخی از آن تولید و توزیع و خدمات کسب و کار “کاهش قابل ملاحظه ای در ماه آوریل است.” بافت گفت: سهامداران که شرکت به فروش می رسد در حدود 6.5 میلیارد دلار از سهام در ماه آوریل هنگامی که آن را افت ارزش حدود 10 درصد سهام در این کشور چهار تا از بزرگترین شرکت های هواپیمایی – امریکا, ایالات, دلتا و خطوط هوایی جنوب غربی. میلیارد سرمایه گذار گفت که او ساخته شده یک “فهم اشتباه” در ارزش سهام خود را و اشاره کرد که شرکت هواپیمایی بخش بوده است “واقعا صدمه دیده توسط یک مجبور خاموش” با توجه به این ویروس است.

برکشایر هاتاوی است که گزارش $137 میلیارد دلار پول نقد در دست نیست ساخته شده است هر گونه سرمایه گذاری بزرگ معامله پس از سال 2016 زمانی که آن را خریداری کالاهای صنعتی و فلزی ساخت شرکت دقت Castparts برای $37 میلیارد دلار است. بافت گفت که چون او نمی آمد در سراسر یک شرکت “جذاب” به اندازه کافی برای رسیدگی کند. “ما هر چیزی را انجام نداده چرا که ما نمی بینیم هر چیزی که به انجام است.” اما شرکت “مایل به انجام کاری بسیار بزرگ است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de