تایلند اولین کشوری بود که در خارج از چین به رکورد یک مورد از coronavirus در ژانویه اما آن روزانه شمارش از موارد جدید کاهش یافته است به تک رقمی برای هفته گذشته با مجموع 2,969 تایید عفونت و 54 و میر ناشی از یکشنبه.

دولت به استقبال پیشرفت با آرامش از برخی از مستند قوانین اجازه می دهد دکه مواد غذایی و رستوران ها در خارج از مراکز خرید به بازگشایی و اجازه می دهد مغازه ها به فروش الکل برای شرب در خانه.

People have lunch in a Taiwanese hot pot style restaurant that reopened after the easing of restrictions with the implementation of a plastic barrier and social distancing measures to prevent the spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Bangkok, Thailand, May 4, 2020. REUTERS

مردم باید ناهار در یک تایوانی قابلمه داغ, رستوران به سبک است که بازگشایی پس از کاهش محدودیت با اجرای پلاستیکی مانع و اجتماعی فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در بانکوک, تایلند, آوریل 4 سال 2020 است. ایسنا

“من غرفه بسته شده به مدت 40 روز به دلیل هیچ کس اینجا بوده است. من از دست 70 درصد از درآمد من گفت:” Taweesak Tabthong صاحب معروف چینی کوسه باله رستوران که خوشحال بود برای دیدن یک صف از مشتریان خارج است.

تا یکشنبه, رستوران ها و اصطبل خیابانی تنها مجاز به فروش مواد غذایی به صورت غذای آماده یا تحویل.

مشتریان در حال حاضر مجاز به خوردن دوباره اما به معنای اجتماعی رعایت فاصله با جدول فاصله از هم جدا.

Wannika Naphon خوشحال شدن برای یک وعده غذایی برای اولین بار در هفته گفت: او با اعتماد به نفس کسب و کار خواهد بود مراقب باشید با فاصله.

A street vendor wearing a protective face mask waits for customers in Chinatown, after the government started opening some restaurants outside shopping malls, parks, and barbershops during the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Bangkok, Thailand, May 3, 2020. REUTERS

یک فروشنده خیابانی پوشیدن محافظ ماسک صورت منتظر مشتریان در محله چینی ها پس از دولت شروع به باز کردن برخی از رستوران خارج و مراکز خرید و پارک و آرایشگاه در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در بانکوک, تایلند, مه 3 سال 2020 است. ایسنا

“من مطمئن هستم که Yaowarat را بازگشت به حالت عادی با تعداد زیادی از گردشگران به زودی,” او گفت: با اشاره به خیابانی که توسط بانکوک چینی شناخته شده است.

زیر آرامش قوانین عمومی بازارهای کوچک و مغازه ها و پارک ها و امکانات ورزشی آرایشگران و حیوان خانگی groomers می تواند بازگشایی شده است.

اما یک شب مقررات منع رفت و آمد از 10 شب باقی خواهد ماند و تا پایان این ماه پس از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از بانکوک معروف شب زندگی حتی شروع به بازگشت به حالت عادی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net