وزیر امور خارجه AK Abdul Karim ساخته شده تماس بگیرید در حالی که حضور آنلاین, نشست سران جنبش عدم انسلاک یا جنبش عدم تعهد, سازمان های جمهوری آذربایجان در روز دوشنبه.

“معنی استراتژی جهانی برای کارگران مهاجر است که مورد نیاز برای رسیدگی به چالش های COVID19,” Momen گفت.

یک پلت فرم 120 در حال توسعه کشورهای جنبش عدم تعهد در نظر گرفته شده است بزرگترین فروم پس از سازمان ملل متحد برای همکاری های سیاسی و پیشنهاد.

به ریاست الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان و رئیس جنبش اجلاس سران با حضور 40 کشور با توجه به بیانیه صادر شده توسط وزارت امور خارجه.

امسال اجلاس با هدف تدوین نم واکنش به نصب بحران باعث شده COVID-19 گیر وزارت گفت.

Momen تشکر به رئیس جمهور آذربایجان برای گرفتن چنین ابتکار عمل را به تشکیل مجازی نم اجلاس نشست سطح در افزایش جهانی اضطراری است.

او در توصیف این بیماری همه گیر است اثر سوء بر دو بخش عمده اقتصاد بنگلادش – readymade garments و حواله و خواست نم کشورهای عضو به کار کردن راه حل های نوآورانه و روش های مقابله با بحران.

او تاکید کرد که نم پاسخ باید جاسازی شده در multilateralism و همبستگی بین المللی از طریق جعل قوی جهانی با همکاری G7, G20, OECD و سازمان ملل متحد است.

Momen برجسته چگونه بنگلادش شده است و مقابله با این بیماری همه گیر تحت نظارت نخست وزیر شیخ حسینه خواستند که با صدور 31-نقطه بخشنامه به دنبال کاهش تاثیر آن در جامعه ما.

او با تاکید بر اهمیت تدوین یک استراتژی روشن برای بهبود اقتصادی در کشورهای در حال توسعه.

آن را می توان از طریق ارائه کوتاه-متوسط-بلند مدت پشتیبانی از دو جانبه و چند جانبه شرکای توسعه و حفاظت از مشاغل از جمعیت مهاجر و حصول اطمینان از جریان حیاتی تجهیزات پزشکی و کالاهای اساسی و خدمات و مواد غذایی زنجیره تامین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de