BHEL دعوت coronavirus-آمار جهانی شرکت را در هند; می گوید: نمی توان همه چیز را در یک مکان

BHEL, make in india, bharat heavy electricals limited, invest in india, assemble in indiaBHEL گفت که coronavirus برجسته خطرات ناشی از تمام فعالیت های در حال انجام در یک محل واحد است. (انتخاب تصویر)

دولتی تولید لوله BHEL تصمیم گرفته است تا به نارندرا مودی ” را در هند برنامه جهانی فشار دعوت کرده است و شرکت های چند ملیتی به استفاده از امکانات آن برای حمل در خود تولید و عرضه زنجیره ای از فعالیت های. در یک محجبه اشاره به کاهش خطر از تمرکز تولید در چین BHEL گفت که coronavirus برجسته خطرات ناشی از تمام فعالیت های در حال انجام در یک محل واحد و اضافه کرد که وجود دارد این است که نیاز به تنوع زنجیره تامین و تولید است. در نتیجه BHEL منتشر کرده است یک ابراز علاقه (EOI) دعوت از شرکت های جهانی به همکاری با آن است.

این حرکت در حال حاضر توسط بخش دولتی شرکت است که در خط با ساعت تماس برای افزایش تلاش ها برای جذب شرکت های جهانی. در هفته گذشته نخست وزیر نارندرا خواست دولت را به تلاش بیشتر برای جذب بیشتر و بیشتر شرکت های خارجی می آیند و ایجاد پایگاه خود را در هند است. حتی یوگی Adityanath-led, Uttar Pradesh دولت برگزار شد یک ویدئو کنفرانس با بسیاری از شرکت های بزرگ و پیشنهاد آنها به سرمایه گذاری در هند. تا دولت نیز ذکر شد که چگونه شرکت های جهانی می تواند شروع عملیات خود را در ایالات متحده و چه گرفتن آنها می توانند با انجام این کار.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: رکورد فروش کود در مستند دوره; دولت تضمین کامل در دسترس قبل از کاشت kharif

در ضمن BHEL و گفت که یکی از سریعترین رشد اقتصاد جهان و یک مقصد سرمایه گذاری جذاب ارائه می دهد که قوی دموکراتیک حکومت خوبی تاسیس سیستم قضایی یک جوان نیروی کار
یکی از بزرگترین بازارهای داخلی و مطلوب سیاست های سرمایه گذاری هند در یک محل مطلوب برای هر شرکت خارجی است. BHEL 16 امکانات تولید در کشور قابل توجه زمین بانک به عنوان گسترده ساخته شده صنعتی و تجاری و فضای مسکونی.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر