واشنگتن, مه 4

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تحت انتقاد شدید خود را برای دست زدن به COVID-19 بحران در ایالات متحده ادعا کرده است که دولت چین بود یا بی کفایت در جلوگیری از ویروس کشنده از گسترش در سطح جهانی و یا آن را برای یک دلیل.

بیش از 68,000 آمریکایی درگذشت coronavirus در سه ماه گذشته و بیش از 1.1 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت است. امریکا حساب برای بیشترین تعداد از موارد عفونت و مرگ و میر در جهان است. در سطح جهان به عنوان بسیاری از 2,47,000 اند: 3.5 میلیون باید آزمایش مثبت است.

“آن (COVID-19) که یک چیز وحشتناک است وحشتناک ترین چیزی است که اتفاق افتاده است به کشور ما است. آن را از چین آمد. آن را باید متوقف شده است. آن را می تواند متوقف شده است در نقطه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تاون هال سازماندهی شده توسط فاکس نیوز در روز یکشنبه.

“آنها را انتخاب و به آن را انجام دهد و یا چیزی اتفاق افتاده است. یا وجود بی کفایتی و یا آنها آن را انجام نمی برای برخی از دلیل. و ما در حال رفتن به پیدا کردن آنچه که دلیل این بود,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گرفته اقدامات بیش از دو میلیون آمریکایی فوت کرده اند. در حال حاضر مرگ و میر می تواند بین 75,000 و 100000. “این یک چیز وحشتناک. ما نباید از دست یک نفر خارج از این. این باید متوقف شده است در چین. آن را باید متوقف شده است,” او گفت:.

“این ویروس باید گسترش در سراسر جهان است. آنها باید آن را قرار داده است. آنها باید اجازه بدهید به ما و دیگر مردم در کشورهای دیگر بروید و آن را. چون مردم می دانستند که آن اتفاق می افتد,” او گفت:.

چینی, او گفت: می دانستم که آنها تا به حال یک مشکل است. “من فکر می کنم آنها خجالت مشکل بسیار خجالت,” او گفت:.

با توجه به رئيس جمهور از سازمان های اطلاعاتی به او گفت در مورد آن در ژانویه 23. “مدت کوتاهی پس از آن من تعطیل کشور است. اما من آن را انجام نمی به دلیل آنچه که آنها گفتند: چون آنها گفت: این بسیار مهم از factly و آن را یک معامله بزرگ نیست,” او گفت:.

بر خلاف چند روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری از دادن جواب قطعی که آیا او می خواست به اعمال تعرفه های اضافی در چین به عنوان یک مجازات برای اداره خود از ویروس.

“آن را نهایی مجازات است. من به شما بگویم که…من دوست ندارم — من نمی خواهم به شما بگویم آنچه — از آنجا که شما می دانید همه ما در حال بازی یک بازی بسیار پیچیده شطرنج یا پوکر. نام هر آنچه شما می خواهید به نام. اما آن را نمی چکرز. که من می توانم به شما بگویم. ما یک بازی بسیار پیچیده رفتن” او گفت:.

“کشور ما بود در حال پاره شدن توسط هر ملتی در جهان است. در حال حاضر ما را ساخته اند گام های باور نکردنی. متاسفانه پس از آن ما ضربه کل این وضعیت است. اما ما باید به خوبی انجام داده. ما در خیلی پول است. قبل از رفتن این ویروس در چین تا به حال بدترین سال آنها تا به حال در 67 سال است. که یک دلیل — و من خوشحال هستم که در مورد. اما چه نشانی از آن است که می گویند آنها ما را برای سوار شدن گفت:” رئيس جمهور.

پس از به قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او تحمیل عظیم تعرفه بر روی واردات محصولات چینی. به عنوان یک نتیجه از آن چین بود پرداخت میلیاردها دلار از نظر تعرفه واردات به آمریکا او اظهار داشت.

تعرفه حداقل بزرگترین مذاکره ابزاری است که دولت او تا به حال ابداع او اظهار داشت. “است که هرگز مورد استفاده برای مذاکره است. رئیس جمهور یازدهم (داعش) تنها معامله با ما — آنها در حال رفتن به خرید دلار و 250 میلیارد,” او گفت: زمانی که بارها و بارها از او پرسید آیا برنامه ای برای استفاده از تعرفه برای تنبیه چین است.

“در حال حاضر ما در حال رفتن به به ببینید که چه خبر است به دلیل آنچه که اتفاق افتاده است. این انجام شد ماه قبل از ویروس. آنها در حال رفتن به خرید دلار و 250 میلیارد دلار ارزش محصول ما است. آنها نمی خواهید برای خرید از ما. آنها در زمان استفاده از کشور ما است. در حال حاضر آنها را به خرید. و اگر آنها نمی خرید ما فسخ معامله بسیار ساده است. اما با استفاده از این تعرفه ها که تنها دلیل,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا شده که سازمان تجارت جهانی است و پاره پاره کردن این کشور است. “این زمانی است که چین تبدیل به یک قدرت اقتصادی. و راه شما را به دنیای تجارت و شما باید کلمه سلامتی است. سازمان جهانی بهداشت بوده و یک فاجعه است. همه چیز را گفتند اشتباه بود. و آنها چین-محور. همه آنها این است که آنها موافقت خود با چین هر آنچه که چین می خواهد به انجام,” او گفت:.

ما شاید ابلهانه در نگاه به گذشته شده است پرداخت 450 میلیون تومان در سال به سازمان جهانی بهداشت. چین شده است پرداخت تومان 38 میلیون در سال ناروا گفت. “اما آنها بیشتر سیاسی از تمام رهبران ما, قبلی,” او گفت:. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de