The renewed interest in these products has partly been fuelled by the recommendations by the Ministry of Ayurveda, Yoga & Naturopathy, Unani, Siddha and Homoeopathy (AYUSH) to fight coronavirus.علاقه در این محصولات تا حدودی شده است سوخت توسط توصیه های وزارت آیورودا و یوگا & Naturopathy Unani Siddha و هومیوپاتی (AYUSH) به مبارزه با کروناویروس.

در پی Covid-19 همه گیر شده است وجود دارد افزایش منافع مصرف کننده در آیورودا محصولات هستند که برای کمک به افزایش ایمنی. بر اساس گزارش نیلسن در ماه مارس سال 2020 تقاضا برای عسل شد تا 35 درصد برای chyawanprash 81 درصد و زردچوبه 38 درصد در مدرن تجارت فروشگاه.

علاقه در این محصولات تا حدودی شده است سوخت توسط توصیه های وزارت آیورودا و یوگا & Naturopathy Unani Siddha و هومیوپاتی (AYUSH) به مبارزه با کروناویروس. این به طور خاص ذکر است استفاده از ادویه جات ترشی جات مانند زردچوبه و گشنیز برای پخت و پز و توصیه مردم به مصرف chyawanprash.

اخبار مرتبط

گزارش بومی پلت فرم تبلیغاتی Taboola نشان می دهد که صفحه نمایش ترافیک به مقالات در ‘چگونه برای افزایش ایمنی’ دیده می شود سنبله در ماه های اخیر. این Taboola شبکه ثبت 5.6 میلیون صفحه نمایش برای داستان های مربوط به افزایش ایمنی فواید زردچوبه و دستور العمل های ایمنی-افزایش مواد غذایی.

“وجود دارد یک پیام است که تکرار می شود در همه جا این است که درمانی وجود ندارد و در عین حال برای Covid-19 و بهتر است برای افزایش ایمنی خود را برای مبارزه با آن است. این مانده است با مصرف کننده و از این رو وجود دارد گسترده است و تقاضا برای این محصولات می گوید:” Ankur Bisen معاون ارشد رئیس جمهور خرده فروشی و مصرف کننده Technopak مشاوران.

نگه داشتن با تقاضا

FMCG شرکت های که تولید آیورودا محصولات امثال Dabur هند و هیمالیا مواد مخدر شرکت در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در تقاضا از سراسر کشور است.

“ما در حال حاضر نسبت به حصول اطمینان از بی وقفه منابع Dabur Chyawanprash در سراسر بازار و کانال در طول این مستند می گوید:” Mukesh Mishra, بازاریابی, سر, بهداشت و درمان, Dabur هند است. این شرکت می گوید این است که اطمینان از تحویل این محصولات به مصرف کنندگان که در حال رسیدن در رسانه های اجتماعی.

هیمالیا مواد مخدر شرکت افزایش ظرفیت تولید با به کارگیری بیشتر خطوط تولید و اضافه کردن امکانات جدید برای دیدار با افزایش تقاضا.

“ما در حال توزیع سهام تناسب بین تجارت خانه ها و سیستم عامل های تجارت الکترونیک. ما نیز rationalising سهام به طوری که بیشتر مردم می تواند سود این محصولات می گوید:” Philipe Haydon مدیر عامل شرکت هیمالیا مواد مخدر شرکت می باشد.

آیورودا کپسول تولید شده توسط این شرکت نیز شاهد بسیاری از داوطلبان است. Haydon می گوید. Guduchi قرص از شرکت خالص گیاهان محدوده است که موجب افزایش ایمنی شاهد سه برابر افزایش در تقاضا.

Dabur هند نیز گزارش داد یک روند مشابه برای آن Stresscom (Ashwagandha) کپسول و Giloy کی Ghanvati (Giloy قرص). این شرکت در حال ترویج آن محصولات بهداشتی در تلویزیون و رسانه های دیجیتال است.

عسل در حال ظهور به عنوان یکی دیگر از داغ فروش محصول. E-مواد غذایی شرکت Grofers ادعا می کند که شاهد 38 درصد افزایش در فروش عسل از مارس 14-20 نسبت به قبل از Covid دوره از فوریه 14-20.

در اینجا به ماندن بگیرید ؟

است این افزایش تقاضا صرفا با توجه به وضعیت و یا می تواند این را در دراز مدت تاثیر بر مصرف این گونه محصولات ؟

Kaustav Ganguli, MD, Alvarez & Marsal می گوید: “گزارش ها نشان می دهد که وجود دارد می تواند چندین مرحله از این شیوع و پیش رفتن ما ممکن است بیش قله. در چنین سناریویی عادات مصرف در اطراف آنها چگونه مدیریت سلامت خود را تحت یک تغییر دهید. بنابراین روند مصرف ایمنی-افزایش محصولات ممکن است باقی بماند و برای دراز مدت است.”

Pinakiranjan Mishra, شریک و رهبر محصولات مصرف کننده و خرده ای معتقد است که تقاضا برای ادامه فراتر از شرایط فعلی برندها را باید به طور مداوم یادآوری مصرف کنندگان مورد نیاز برای این محصولات است. “آنها را مجبور به حفظ ارتباط به مصرف کنندگان چرا آن را به کمک ایمنی قوی و چگونه محصولات خود را به کمک” او می افزاید.

صنعت ناظران پیش بینی مارک های جدید ورود به این بخش موجود راه اندازی محصولات جدید است. “رفتن جلوتر از شرکت های فعال در این بخش سعی خواهد کرد برای راه اندازی طعم های جدید و انواع دیگری می گوید:” Bisen از Technopak مشاوران.

نگه داشتن تا با افزایش تقاضا خواهد بود آسان Ganguli می گوید: با توجه به ظرفیت محدود است که در آن تولید کنندگان عملکرد هستند. “آنها قادر به تامین این محصولات تا کنون به دلیل خرده فروشان و توزیع کنندگان تا به حال سهام دروغ گفتن در اطراف. اما رفتن پیش رو عرضه می تواند رنج می برند وجود دارد کمبود نیروی انسانی و همچنین مسائل با تامین مواد اولیه و حمل و نقل” او می افزاید.

دفعات بازدید: همچنین: اد-tech سیستم عامل پول نقد در همه گیر; نوشته های افزایش کاربران و زمان صرف شده

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de