Coronavirus, BSF headquarters, BSF headquarters dealed, lodhi road, COVID-19 positive cases in BSF, CGOs complex, latest news on coronavirus outbreakدر مجموع 54 سرباز مرز امنیت نیروی تشخیص داده شده اند با این بیماری در حال حاضر و تا حداکثر 31 از یک واحد است که انجام شده نظم و قانون وظایف در Jama مجید و Chandni محال مناطق دهلی نو است. (بازنمودی تصویر: PTI)

دو طبقه از مرز نیروهای امنیتی در دفتر مرکزی آن در دهلی نو شده است مهر و موم شده بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت بود برای COVID-19 مقامات روز دوشنبه گفت:. هشت-طبقه BSF واقع شده است در CGOs پیچیده در لدهی جاده که همچنین خانه CRPF ستاد بود که در زیر قرار داده شده مشابه آب بندی روز یکشنبه پس از دو کارکنان آزمایش مثبت است.

“سر پاسبان از BSF کار در نیروی ستاد یافت شده است COVID-19 مثبت اواخر شب در مارس 3. او گذشته با حضور در مارس 1,” BSF سخنگوی گفت. “او مشغول به کار بود در یک اتاق در طبقه 2. دفاتر در طبقه اول و دوم از مقر بسته شده اند و به عنوان یک اقدام احتیاطی” او گفت:.

اخبار مرتبط

همه کسانی که در تماس بوده اند شناسایی و قرنطینه. آنها را نیز آزمایش می شود برای coronavirus او اضافه شده است. BSF سر دفتر خانه به دفتر مدیر کل آن (DG) و دیگر فرماندهان ارشد غیر از آن عملیاتی و اداری بال.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی آخرین به روز رسانی در اینجا:

قبل از تشخیص مورد این سخنگو گفت: ستاد بسته شد زود توسط 4.00 pm روز جمعه به عنوان یک ویژه پیشگیرانه اندازه گیری. مقامات گفتند که این انجام می شود که سر پاسبان بود و پس از آن به نمایش گذاشته شده برخی از بیماری علائم و او بلافاصله ارسال برای مراقبت های پزشکی.

همه حضور کارکنان خالی ادارات و کل اتاق پیچیده بود به طور کامل sanitised با تجویز مواد ضد عفونی کننده, سخنگوی گفت.

دفتر مرکزی بسته شد در روز شنبه و یکشنبه و “هیچ یک از کارکنان غیر از پرسنل امنیتی و کنترل اعضای اتاق در تعداد محدود مشغول به کار در دفتر مرکزی”, او گفت:. “ضد عفونی از بلوک های کامل 10 از CGO پیچیده (که در آن BSF نیروی مرکزی واقع شده است) انجام خواهد شد دوباره در بعد از ظهر امروز در آخرین COVID-19 مورد مثبت.

“شناسایی دوم و سوم مخاطبین طبق پروتکل انجام است و تمام پروتکل های هستند که به دنبال” سخنگوی گفت.

در مجموع 54 سرباز مرز امنیت نیروی تشخیص داده شده اند با این بیماری در حال حاضر و تا حداکثر 31 از یک واحد است که انجام شده نظم و قانون وظایف در Jama مجید و Chandni محال مناطق دهلی نو است.

2.5-لاخ-پرسنل-قوی BSF در درجه اول وظیفه پاسداری از مرزهای هند و پاکستان و بنگلادش به غیر از ارائه انواع وظایف در این کشور امنیت داخلی دامنه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله