COVID-19: نپال سوابق 16 مورد جدید; بیشترین تماس با انسان که با حضور Tablighi رویداد در هند

کاتماندو, مه 4

شانزده نفر از جمله 15 که در حال حاضر در قرنطینه پس از آنها آمدند و در تماس با یک رهبر مذهبی که پس از حضور در Tablighi Jamaat جمع آوری در دهلی نو در ماه مارس بوده است آزمایش مثبت وزارت بهداشت گفته است.

همه 16 نفر پیدا شد COVID-19 مثبت روز یکشنبه در این گفت و اضافه کرد که تعداد کل coronavirus موارد در نپال در حال حاضر در 75.

از 16 بيمار 15 نفر در حال حاضر در قرنطینه پس از آنها آمدند و در تماس با یک مسلمان رهبر مذهبی که در حال بازگشت به نپال پس از حضور در Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو و داشت COVID-19 مثبت بعد از آن وزارت گفته است.

تمام 15 — هشت مرد و هفت زن—از نپلگونج منطقه در غرب نپال است.

Tablighi Jamaat اعضای پدید آمده است به عنوان نخست مظنون در میان پتانسیل coronavirus حامل نه فقط در هند بلکه در پاکستان و مالزی و برونئی.

در هند جماعت آمده است تحت انتقاد شدید برای هجوم مستند و سازماندهی جماعت در جنوب دهلی Nizamuddin مرکز در ماه گذشته.

به گفته مقامات در دهلی نو به عنوان بسیاری از 2,100 خارجی بازدید از هند برای Tablighi فعالیت های پس از ژانویه 1 و همه آنها برای اولین بار منتشر شده در مقر خود در Nizamuddin. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>