Reduced mortality is the ultimate objective of our response to the Covid-19 epidemic.کاهش مرگ و میر است که هدف نهایی ما پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

توسط K Srinath ردی & Surabhi Pandey

سطوح بالایی از تست برای Covid-19 ویروس شده اند حمایت برای کنترل این بیماری همه گیر و تست نرخ اغلب به اشاره به قضاوت در مورد کیفیت و اثربخشی یک کشور در نظام سلامت پاسخ. هند تست نرخ غالبا تحت انتقاد داخلی و بین المللی مفسران. با مفهوم آن پیشنهاد شده است که کم تست نرخ خواهد شد در نتیجه ضعیف کنترل بیماری و در نتیجه میزان مرگ و میر بالا. چگونه گسترده باید تست شود و در مراحل مختلف بیماری و برای چه نشانه, بحث شده است. این بوده است که بیشتر سر در گم مشاهده است که تعداد زیادی از افراد آلوده باقی می ماند ممکن است بدون علامت و دشوار است برای تشخیص و حتی آزمایش های گسترده. بیشتر نگرانی های مربوط به متغیر میزان منفی کاذب و مثبت کاذب است که حتی RT-PCR آزمایش آشکار است.

اخبار مرتبط

در این زمینه ما با توجه به مهم ترین سوال می شود که آیا بالا تست نرخ ها در ارتباط با کاهش نرخ مرگ و میر. کاهش مرگ و میر است که هدف نهایی ما پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. برای پاسخ به این, ما به بررسی رابطه از آزمون در هر میلیون نفر و مرگ و میر در هر میلیون در تعدادی از کشورها در تقسیم جغرافیایی مناطق (دیدن گرافیک). وجود دارد هیچ رابطه ای بین تست و نرخ مرگ و مير در هر منطقه است. حتی در نظر گرفتن همه کشورها هم وجود دارد که هیچ همبستگی نشان می دهد که بالا تست نرخ همراه با مرگ و میر کمتر.

آزمایش تنها یکی از مؤلفه های سلامت عمومی پاسخ مورد نیاز برای مقابله با Covid-19. سندرومی نظارت, تماس, ردیابی, فیزیکی, فاصله, ماسک و بهداشت دست عناصر مهم ، در واقع با توجه به چالش های شناسایی افراد آلوده بدون علامت و نادرست نتایج آزمون سه اقدامات باقی خواهد ماند موثر ترین سپر در برابر ویروس انتشار به ما آزادی خودمان از مستند. پروژه تست به عنوان تست اسید از یک نظام سلامت را پاسخ گمراه کننده است اگر هدف ما این است که برای کاهش مرگ و میر.

این وضعیت ممکن است تغییر کند اگر Covid-19 داروهای خاص در حال توسعه نشان داده تاثیر را در کاهش مرگ و میر. حتی پس از درمان باید آزمایش شده در علامتی موارد است. در زمان تست پروتکل در هند پوشش آن است. برای انجام یک ژنرال غربالگری برای کارکنان بازگشت به کار گمراه کننده تجدید نظر شود اما هیچ تضمینی وجود ندارد که منفی آزمایش آنتی ژن یک گواهی که معتبر باقی می ماند و حتی یک روز بعد در یک پست-مستند جامعه باز است. خواهد هر آزمایشگاه گواهی که یک کارمند که تست منفی امروز را نمی خواهد آلوده چهار روز بعد خواهد شد و نه آلوده همکاران یک هفته بعد ؟ WHO اعلام کرده است که تست آنتی بادی هم نمی تواند به عنوان ‘ایمنی گذرنامه’ می تواند عملکرد نادرست, نتایج و مفید هستند تنها برای نظارت و تحقیقات است. ما باید همچنان به پیاده سازی تمام نیاز بهداشت عمومی اقدامات به جای طرح تست نرخ به عنوان تنها راه نجات است.

نویسنده با سلامت عمومی بنیاد هند است. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de