The mobile application helps users identify whether they are at risk of COVID-19 infection.این نرم افزار تلفن همراه کمک می کند تا کاربران تشخیص اینکه آیا آنها در معرض خطر هستند از COVID-19 عفونت است.

Aarogya Setu دولت برنامه برای ردیابی coronavirus بیماران ثبت کرده است نزدیک به 90 میلیون (9 کرور) محبوبیت تا به امروز است و در حال به روز رسانی با ویژگی های مانند پزشکی از راه دور, Niti Aayog, مدیر عامل شرکت آمیتا کانت روز دوشنبه گفت:.

مرکز ساخته شده است آن را اجباری برای دولت و کارکنان بخش خصوصی به استفاده از Aarogya Setu نرم افزار تلفن همراه برای تقویت تلاش ها برای مبارزه با COVID-19 همه گیر و سپرده سازمانی سر با اطمینان 100 درصد پوشش.

اخبار مرتبط

“این Aaroygya Setu برنامه نزدیک به 90 میلیون دانلود تا تاریخ و به طور منظم به روز رسانی با ویژگی های مانند پزشکی از راه دور در حال افزود:” کانت به خبرنگاران گفت: در جلسه رسانه.

این نرم افزار تلفن همراه کمک می کند تا کاربران تشخیص اینکه آیا آنها در معرض خطر هستند از COVID-19 عفونت است. آن را نیز مردم را فراهم می کند با اطلاعات مهم از جمله راه هایی برای جلوگیری از عفونت کروناویروس.

کانت که او نیز سر قدرت گروه 6 در هماهنگی با بخش خصوصی سازمان های غیر دولتی و سازمان های بین المللی برای مقابله با شیوع کروناویروس گفت: پانل بسیج بیش از 92,000 سازمان های غیر دولتی/سازمان های جامعه مدنی ثبت شده در سازمان Darpan.

“به عنوان مثال 6 ساخته شده است که درخواست تجدید نظر به سازمان های غیر دولتی و سازمان های جامعه مدنی (جامعه مدنی سازمان ) برای کمک به کشورهای منطقه در شناسایی نقاط deputing داوطلبان و کمک به مردم نیازمند است,” او گفت:.

کانت نیز با اشاره به اینکه 112 aspirational مناطق هند پیشرو در هند مبارزه با COVID-19.

“همانطور که در حال حاضر وجود دارد در مورد 610 موارد در 112 aspirational مناطق در نظر گرفته است که نسبتا کم در کمتر از 2 درصد از سطح ملی از عفونت,” او گفت:.

کانت اشاره کرد که به عنوان مثال 6 بسیج های مختلف سازمان ملل متحد و تسهیل آنها در ایجاد پاسخ به موقع برنامه اقدام در هماهنگی با کشورهای مختلف و وزارتخانه از طریق فشرده همکاری با سازمان ملل هماهنگ کننده مقیم هند و کشور, سران, که, یونیسف سازمان صندوق جمعیت ملل متحد UNDP ، سازمان زنان سازمان ملل متحد UN-Habitat, فائو, بانک جهانی و بانک توسعه آسیایی.

مرگ و میر به علت COVID-19 گل رز به 1,389 و تعداد موارد صعود به 42,836 در کشور روز دوشنبه با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de