The moratorium is to offer respite to people facing a cash crunch in the difficult coronavirus situation by not reporting them as NPA accounts.مهلت قانونی برای ارائه مهلت به مردم در مواجهه با بحران نقدی در دشوار coronavirus وضعیت با گزارش آنها را به عنوان NPA حساب.

توسط Chaitali Dutta

من به اندازه کافی پس انداز. من باید هنوز هم انتخاب کردن برای وام توقف ؟
– راجش کومار
بدون پرداخت خود را به طور منظم مقدار EMI در زمان. مهلت قانونی برای ارائه مهلت به مردم در مواجهه با بحران نقدی در دشوار coronavirus وضعیت با گزارش آنها را به عنوان NPA حساب. اندازهایی از توقف تنها اضافه کردن به مورد علاقه خود را در نهایت بار. اگر شما پول نقد پرداخت و تربیه و صورتحساب کارت اعتباری در زمان مفید خواهد بود.

اخبار مرتبط

من تا به حال گرفته شده وام شخصی از Muthoot. من نمی پرداخت EMI مارس و من کاربردی برای توقف. تا فوریه من پاک EMI. آنها از من می پرسی به پرداخت EMI مارس. باید چه کار کنم ؟
—آشا جورج V
RBI اعلام سه ماه مهلت قانونی را پوشش می دهد تمام مدت وام برجسته در تاریخ 1 مارس سال 2020 است. Muthoot مالی نیز تحت این پوشش امداد. شما باید به گرفتن تسهیلات برای سه ماه عدم پرداخت EMI بدون حساب وام گرفتن طبقه بندی شده به عنوان NPA. ثبت شکایت در https://www.muthootfinance.com/index.php/customer/email_complaint

با وجود فراخوانی مراقبت از مشتری از بانک برای توقف ماشین من وام آن کسر من EMI در آوریل 25. باید چه کار کنم ؟
—Ashim سینها
هنگامی که شما ثبت نام درخواست خود را برای بهره گرفتن از توقف با مشتری تماس مرکز مراقبت از درخواست برای یک شماره مرجع. وجود دارد به اثبات است که شما را به صحبت مراقبت از مشتری و به این درخواست. ثبت نام در این مرکز دوباره با تماس با بانک خود و یا ارسال آنها را یک ایمیل به در. در این درخواست همچنین اضافه کردن درخواست برای بازپرداخت مارس سال 2020 قسط.

دفتر من می خواهد من برای پر کردن صورتهای مالیاتی برای FY21. من یک خانه loanbut وب سایت بانک است نه نشان دادن موقت بیانیه FY21. چگونه من می دانم شکستن (اصل و سود) وام من برای FY21?
—S Radhakrishnan
شما باید به تقریبی این داده ها. نگاه برای FY19 و FY20 گواهی. بررسی کاهش در بهره پرداخت می شود از FY19 به FY20. کاهش مقدار مشابه از FY20 بهره پرداخت می رسند در FY21 علاقه شکل است. برای محاسبه بازپرداخت اصل مبلغ ضرب EMI 12. از این full-سال EMI مجموع کاهش تقریبی این علاقه است. مانده خواهد بود خود را تقریبی اصلی پرداخت.

نویسنده بنیانگذار AZUKE امور مالی شخصی مشورتی (www.azukefinance. com). ارسال پرس و جو خود را به fepersonalfinance@expressindia.com

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de