draft electricity amendment bill 2020, ministry of power, power sector india, india electricity sectorدر میان دیگر تغییرات عمده پیشنهاد می مقررات برای حذف نظارتی دارایی.

پیش نویس برق (اصلاحیه) لایحه سال 2020 رونمایی در ماه گذشته توسط وزارت نیرو استقبال شده است با قدرت شرکت های توزیع حتی به عنوان آنها در انتظار وضوح بیشتر در اجرای برخی از مفاد آن است. کارشناسان نگه دارید که توسط sidestepping مسائل و تمرکز بر نگرانی های مهم تأثیر این بخش به دولت کمک کرده است و چشم انداز این لایحه تصویب شده توسط مجلس به زودی.

این مهم است زیرا دو نسخه پیش نویس اصلاحات به برق عمل 2003 شناور توسط اتحادیه قدرت وزارت در سال 2014 و 2018 موفق به تبدیل شدن به قانون است. اصلاحات قاب شده است نگه داشتن در ذهن “چند مسائل مهم که باید تضعیف تجاری و فعالیت های سرمایه گذاری در بخش برق و نیاز به رسیدگی فوری برای اطمینان از رشد پایدار کشور” دولت گفت: در حالی که رونمایی از طرح های پیشنهادی.

اخبار مرتبط

“این اصلاحات ضروری بود پس از بخش برق بوده و در حال تکامل با افزایش غیر دولتی سرمایه گذاری و تغییرات ساختاری در سراسر زنجیره ارزش” ICICI اوراق بهادار گفت: در سال های اخیر توجه داشته باشید.

کارشناسان معتقدند که “doability’ هدایت کرده است دامنه اصلاحات که دولت پیشنهاد کرده است که با اصلاحات شامل زودتر پیش نویس که برانگیخته مخالفت شده کاهش یافته است. به یک مثال ارائه برای جدایی از ‘حمل و مطالب’ که تفکیک کسب و کار عامل انتقال محلی از سیستم های توزیع برق — به طور موثر اجازه می دهد مصرف کنندگان نهایی را انتخاب کنید که می خواهید برای خرید برق از شبیه به راه مخابرات و مستقیم به صفحه اصلی تلویزیون اپراتورهای کار است که در حال حاضر در اصلاحیه جدید ،

“این بند در پیش نویس اصلاحیه لایحه به مراتب بیشتر مربوط به زمان ما زندگی می کنند و چالش های آن, می گوید:” Devtosh Chaturvedi, مدیر عامل بازخورد انرژی توزیع شرکت (Fedco). نظر خود را در نیاز به بازدید در چارچوب اصلاحات پیش نویس فشار برای مشارکت بیشتر بازیکنان خصوصی در این بخش است. این لایحه به معرفی مفهوم یک “توزیع sub-دارنده پروانه’ که اجازه می دهد دولت اجرا discom به authorise یک توزیع sub-دارنده پروانه’ به توزیع برق در یک منطقه بدون دومی نیاز به یک جداگانه مجوز. همچنین بداهه موجود مفهوم ‘توزیع franchisee’—که توابع مشابه به کسانی که از یک توزیع sub-مجوز—و موظف است که مانند یک نهاد نمی خواهد نیاز به تایید جداگانه از دولت تنظیم کننده.

در حالی که استقبال از ابتکار, Ganesh Srinivasan, مدیر عامل شرکت تاتا قدرت دهلی نو توزیع Ltd می گوید FE “ما در حال انتظار برای وضوح بیشتر روی درآمد و جبران ساز پیش بینی شده برای sub-مجوز و franchisees. همچنین تمایز بین جنبه های عملیاتی از franchisees و sub-مجوز است بسیار روشن نشده است.”

در میان دیگر تغییرات عمده پیشنهاد می مقررات برای حذف نظارتی دارایی (بازیابی discom هزینه های که تنظیم کننده اذعان به عبور از طریق هزینه های, اما که بلافاصله ساخته شده به تعرفه) تقویت امنیت پرداخت و مکانیزم اختلاط جداگانه انرژی های تجدید پذیر در سیاست. به آدرس پرداخت های مربوط به اختلافات پیش نویس لایحه پیشنهاد برای ایجاد یک قرارداد برق اجرای قدرت. TPDDL را Srinivasan نگه می دارد که “دقیق صلاحیت جدید قدرت را به وضوح تعریف شده و یا خطر وجود دارد در حال حاضر نظارتی پیچیده فرایند تبدیل شدن به بیشتر خسته کننده است”.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de