روزانه دارایی های تحت مدیریت (اوم) ریسک اعتباری بودجه در مارس 31 روپیه بود 55,182 کرور که آمد به تومان 35,929 کرور در 30 آوریل

ریسک اعتباری در بودجه دیده می شود دارایی های کاهش نزدیک به 19,000 تومان کرور روپیه در ماه آوریل به عنوان سرمایه گذاران با عجله به گرو در اوردن پول خود را پس از بسته شدن شش بدهی طرح توسط فرانکلین تمپلتون صندوق دادهها نشان داد. روزانه دارایی های تحت مدیریت (اوم) ریسک اعتباری بودجه در مارس 31 روپیه بود 55,182 کرور که آمد به تومان 35,929 کرور در 30 آوریل داده ها از انجمن از وجوه متقابل در هند (Amfi) نشان می دهد.

شرکت کنندگان در بازار می گویند هر چند وجود دارد که خروج سرمایه از صندوق های اعتباری در چند ماه گذشته فرانکلین تمپلتون MF بسته شدن آن شش بدهی طرح های بیشتر افزایش نگرانی سرمایه گذاران و بزرگ وجود داشت redemptions در رده. “اگر ما نگاهی به اطلاعات بخش زیادی از پول رفت و تنها پس از مارس 24, بنابراین من فکر می کنم بسته شدن شش بدهی طرح توسط فرانکلین تمپلتون MF منجر به سقوط” گفت: سر (با درآمد ثابت) از اواسط اندازه صندوق خانه خواست نامش فاش نشود.

اخبار مرتبط

در آوریل 23, شش طرح در مجموع به ارزش 25,800 تومان کرور روپیه — فرانکلین هند کم مدت صندوق فرانکلین هند پویا تعهدی صندوق فرانکلین هند ریسک اعتباری صندوق فرانکلین هند کوتاه مدت درآمد طرح فرانکلین هند کوتاه فوق العاده صندوق اوراق قرضه و فرانکلین هند فرصت های درآمد صندوق – زخم شد پایین.

داده ها از Amfi همچنین نشان می دهد که در آوریل 23, روزانه اوم از ریسک اعتباری بودجه شد Rs 48,576 کرور و پس از آن کاهش یافته و بیش از 12,600 تومان کرور. “این یک وحشت رستگاری از سرمایه گذاران و فرانکلین تمپلتون MF شد یک رویداد منفرد. در دو-سه روز redemptions باید آهسته” یکی دیگر از مدیر صندوق گفت.

در انتشار آن Amfi اظهار داشت که خالص redemptions تحت ریسک اعتباری بودجه در حال کاهش تدریجی خاموش قابل ملاحظه ای بانک مرکزی هند (RBI) اعلام ویژه نقدینگی پنجره به ارزش 50,000 تومان کرور روپیه برای MF صنعت.

Nilesh شاه رئیس Amfi و MD از Kotak Mahindra مدیریت دارایی گفت: کاهش روند در خالص redemptions از ریسک اعتباری بودجه خوش آمدید توسعه است. این نشان دهنده سرمایه گذاران راحتی پس از RBI اعلام ویژه تسهیلات نقدینگی برای MF صنعت. Amfi ادامه خواهد داد به کار با تنظیم کننده برای عملکرد طبیعی بازار است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de