آمریکای شمالی و کشورهای اروپایی به خود اختصاص داده برای بسیاری از جدید و میر و موارد گزارش شده در روزهای اخیر اما تعداد آنها رو به افزایش کوچکتر از پایگاه های خود در آمریکای لاتین و آفریقا و روسیه است.

در سطح جهان وجود دارد 3,062 جدید مرگ و میر و 61,923 موارد جدید طی 24 ساعت در نظر گرفتن مجموع موارد به 3.58 میلیون.

که به راحتی بیش از این تخمین زده شده 140,000 مرگ و میر در سراسر جهان در سال 2018 ناشی از سرخک و مقایسه با حدود 3 میلیون به 5 میلیون مورد از بیماری شدید ناشی سالانه توسط آنفلوانزای فصلی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

در حالی که زمان سیر COVID-19 افتد به مراتب کمتر از سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی که آلوده برآورد 500 میلیون نفر کشته شدن حداقل 10% از بیماران کارشناسان نگران اطلاعات موجود است underplaying تاثیر واقعی از این بیماری همه گیر.

نگرانی هایی آمده است که به چند کشور شروع به سهولت دقیق مستندات آن اعتبار شده است با کمک شامل گسترش ویروس.

“ما به راحتی می تواند یک دوم یا یک سوم موج زیرا بسیاری از مکان های ایمنی نمی,” پیتر Collignon یک بیماری عفونی پزشک و میکروبیولوژیست در کانبرا بیمارستان گفتگو کرد. او با اشاره به جهانی خوب بود کوتاه از گله ایمنی که نیاز به حدود 60% از جمعیت به بهبود از این بیماری است.

اولین مرگ مرتبط COVID-19 گزارش شده در Jan. 10 در ووهان چین پس از coronavirus اول ظهور دارد در ماه دسامبر. جهانی مرگ و میر رشد در میزان 1-2 ٪ در روزهای اخیر از 14 درصد در مارس 21, با توجه به ایسنا داده است.

نرخ مرگ و ناهنجاری

میزان مرگ و میر از ثبت عفونت تا حد زیادی متفاوت است از کشوری به کشور است.

Collignon گفت: هر کشور با میزان مرگ و میر بیش از 2% تقریبا قطعا تا به حال underreported مورد اعداد. کارشناسان بهداشت و ترس آنان نسبت می تواند بدتر در مناطق و کشورها کمتر آمادگی برای مقابله با بحران بهداشت و درمان.

“اگر شما میزان مرگ و میر بالاتر از 2% شما از دست رفته در بسیاری از موارد” گفت و اشاره کرد که کشور غرق شیوع کمتر به احتمال زیاد برای انجام تست در جامعه و رکورد مرگ و میر در خارج از بیمارستان.

در ایالات متحده حدود نیمی از کشور وزارت امور خارجه فرمانداران بخشی از بازگشایی اقتصاد خود را بیش از آخر هفته در حالی که دیگران از جمله فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد این حرکت شد و زودرس است.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون که مبارزه COVID-19 ماه گذشته گفت: این کشور به بیش از اوج شد اما هنوز خیلی زود به آرامش مستند اقدامات است.

حتی در کشورهایی که سرکوب این بیماری در نظر گرفته شده است موفق مانند استرالیا و نیوزیلند که ثبت شده اند کم روزانه از عفونت های جدید برای هفته مقامات محتاط بوده است.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون مبتنی کامل لغو محدودیت در گسترده عمومی تصویب یک تلفن همراه ردیابی نرم افزار و افزایش سطوح تست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de