گوا کلاس X-XII تاریخ آزمون اعلام می شود و پس از مارس 17: CM Pramod Spike

 He said the state government had "worked out a formula" to hold board examination while adhering to social distancing norms. (File image)او گفت: دولت تا به حال “کار می کرد از یک فرمول” برای برگزاری بررسی هیئت مدیره در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. (فایل تصویر)

وزیر Pramod Spike روز دوشنبه گفت: تاریخ برای کلاس X و XII امتحانات انجام شده توسط گوا هیئت ثانویه و بالاتر متوسطه آموزش و پرورش اعلام خواهد شد و پس از مارس 17.

او گفت: دولت تا به حال “کار می کرد از یک فرمول” برای برگزاری بررسی هیئت مدیره در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

اخبار مرتبط

“اما به عنوان در هر وزارت خانه امور دستورالعمل های ما نمی تواند نگه امتحانات,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>