اما واقعی جری Seinfeld — کسی که به طنزهای مدتها پیش به تمرکز بر روی یک گاه به گاه بحث نشان می دهد و بی همتا شوی حرفه ای است که همان مرد است. در حالی که او است پناه در محل با همسرش جسیکا و سه فرزند او را به عنوان اختصاص داده شده که تا کنون به روزانه خود را در آداب و رسوم و عادات و هنوز هم inescapably مستعد ابتلا به اتمی مشاهدات در سطح رفتار انسان. اما او نیز خود آگاهانه در راه است که شما هرگز در عمل خود را: او ترک ها جوک و پس از آن شگفتی که آیا آن را مناسب برای انجام این کار و یا اگر مردم حتی می خواهید به خنده در حال حاضر. این سوالات دشوار به گریبان با زمانی که شما یک کمدین و مانند هر کس دیگری Seinfeld است تلاش برای کشف کردن که او است و آنچه او باید انجام دهید در حال حاضر.

اگر او ترجیح می دهد در حال حاضر خود را علنا در شوی لباس یک دست کت و شلوار و کراوات Seinfeld به نظر می رسد چهارشنبه گذشته با پوشیدن ساده سرعت باد است که به عنوان خوانده شده “گاراژ” در یک زوم جلسه از خانه خود را در Hamptons. آن Seinfeld 66 تولد و تصویری تماس گرفت و چند دقیقه برای فعال کردن نیاز به مداخله از کمدین بیشتر تکنولوژی زرنگ و دانا, دختر, Sascha که 19 است. (“جوانان امریکا,” او گفت: درخشان با غرور پدرانه.)

نشستن در یک اتاق تزئین شده با عکس های خانوادگی, کتاب ماشین های مدل و یک کپی از آلن شرمن کمدی آلبوم “من مادر مهره” Seinfeld صحبت در مورد خود را در حال تحول احساسات در کمدی آن قدرت و آن کمبود در طول این زمان. از این دیدگاه او همچنین فکر جدید خود را ایستاده, ویژه “23 ساعت به کشتن” که Netflix بکشد انتشار شنبه; Seinfeld آگاه است که آن جوک ها در مورد جزئی indignities عمومی گردهمایی ارتباطات اینترنتی و پستی خدمات ممکن است در حال حاضر بازی بسیار متفاوت تر از زمانی که مجموعه ای ثبت شد در ماه اکتبر در چراغ تئاتر در منهتن.

Seinfeld گفت که او مطمئن بود که آیا این ویژه خواهد بود خداحافظی خود را به فیلم برداری, کمدی, اما او توضیح داد که او به طور کلی چشم انداز حرفه ای به عنوان “post-نشان می دهد کسب و کار”: “من واقعا فقط به هنر خالص از آن در حال حاضر,” او توضیح داد. “فقط کمی مخاطبان و لحظه ای. من بیشتر علاقه مند است که از همیشه و من کمتر علاقه مند در هر چیز دیگری.”

Seinfeld صحبت بیشتر در مورد بازتاب خود را در قرنطینه نیاز خود را به صورت معمول و آنچه که او امیدوار کمدی و نیویورک خواهد شد مانند زمانی که این همه به پایان می رسد. این ویرایش گزیده ای از این گفتگو.

Q: هنگامی که این بیماری همه گیر شروع به احساس جدی به شما ؟

یک: من می دانستم که بلافاصله. من به نام من تور تولید کننده و گفت: “آماده شدن برای شروع لغو خرما.” آن را مانند در حال اجرا در مقابل سونامی است. بیایید سر تپه. اما بخشی از آرایش خود را در این حرفه انطباق است. شما فقط تبدیل شدن به بسیار سازگار به همه چیز. بنابراین این فقط یک چیز برای انطباق با.

س: آیا آن را سخت تر هر چند که ما نمی دانیم که این است که به پایان ؟

یک: آره ما انجام دهد. مطمئن شوید که ما انجام می دهیم.

Q: هنگامی که ؟

A: خوب, من هم شما را بیش از. (می خندد) من شرط می بندم بر روی این ویروس است. شما می توانید تصور کنید که چگونه حسادت بیماری های دیگر باید از این ایده هیچ نشانه برای دو هفته ؟ مانند فلج اطفال: “فقط فکر می کنم از آنچه من می توانستم اگر من فکر کردم که.” آبله: “این می توانست بسیار بزرگتر است.”

س: پس شما در پیدا کردن شما هنوز هم می توانید جوک در حال حاضر ؟

A: نه واقعا به شما حقیقت را بگویید. من واقعا احساس می کنید که خنده دار است. آن را به صدمه زدن به بسیاری از مردم تا به طرز وحشیانه ای. من در خلق و خوی می شود خنده دار است. آن را مانند شما یک پرنده و سپس به طور ناگهانی آنها را تغییر دهید قفس خود را. شما فقط مطمئن شوید که شما در حال حاضر.

س: شما یک شهرت به عنوان یک شسته و رفته دمدمی مزاجی. آیا شما احساس می کنید که تایید شده در حال حاضر ؟

یک: من یک germophobe. من بیشتر در مورد سازماندهی رفتار روال. بله من قرار داده و من خمیر دندان بر روی همان نقطه تمام وقت. من OCD اما من دوست دارم معمول است. من کمتر افسرده با روال. شما فقط روت حیوانات در سیرک. من دوست دارم که احساس: در حال حاضر ما در حال رفتن به انجام این ترفند در حال حاضر ما در حال رفتن به انجام این ترفند. که باعث می شود من احساس بهتر است. من نمی خواهم بیش از حد روانی و آزادی است. من بیش از حد که به هر حال.

س: آیا بخشی از روال خود را که افراد دیگر ممکن است پیدا کردن مفید در حال حاضر ؟

یک: اولین چیزی که من انجام دهید این است که آب را بر روی صورت من. من آن را از فیلم “کلاهبردار” با Jackie Gleason و پل نیومن. این که چگونه من تغییر حالت از دروغ گفتن به ایستاده. آن را مانند در برادوی: شما نیاز به یک پرده به پایین آمده بین قانون اول و دوم عمل می کنند. به من که آب بر روی صورت خود. و پس از آن من به صورت من نگاه کن با آب چکه کردن آن است. و این زمانی است که من (claps دست در دست هم), “همه حق است. اجازه دهید بروید.” من می خواهم به مانند محمد علی در کتاب قهوه جدول.

Q: آیا شما پیدا کردن آن سخت تر به عنوان برخی از والدین هستند که فرزندان خود را در اطراف در تمام طول روز?

یک: وجود برخی از مشکلات, اما من واقعا دوست دارم همه که وقت اضافی. بچه ها من نوجوانان هستند و شما هرگز آنها را ببینید به طور معمول — هیچ ایده که آنها هستند و یا آنچه آنها انجام می دهند. در حال حاضر من واقعا احساس می کنم مثل من به دیدن آنها هستند. نوجوانان می خواهند برای فرار از پدر و مادر خود را به شدت و آنها نمی خواهند شما را به ببینید که چه کسی آنها تبدیل شده ایم. من به یاد داشته باشید که از سال های. شما می خواهید به ترک پشت و اتخاذ این شخصیت جدید است که شما فقط فکر می کردم.

س: آیا آنها به کمک شما به معرفی فن آوری های جدید و رسانه های اجتماعی است ؟

یک: آه ، من کنجکاو هستم بسیار به طور خلاصه. “چه Infinite?” من در آن نگاه کنید. “من آن را کردم.” چیزی که من بیشتر لذت با آنها بحث در مورد چرا که خنده دار نیست و به همین دلیل این خنده دار است. من ترجمه این فیلم که این کمدین سارا کوپر بود. او صدای تهمت صحبت کردن در مورد تزریق خود را با مواد ضد عفونی کننده و فقط عمل به آن است. به من گفت: “دلیل این خنده دار است چرا که او فکر نمی کند که او را در حال خنده دار است. هنگامی که شما فکر می کنم شما در حال خنده دار است که کمتر خنده دار برای ما به عنوان مخاطب. هنگامی که شما در حال مرده بودن جدی است که هم سرگرم.” شما نمی بینید او با بهره گیری از آنچه که او انجام — او آن را انجام می دهند چرا که او به آن را انجام دهد. این چیزی است که خنده دار است. آنها آن را کردم آنها آن را درک کرد. این نوع از مکالمات من دوست دارم برای رسیدن به آنها.

Q: آیا شما خودتان را با حسرت به عقب بر گردیم روی صحنه زمانی که شما شده اند قادر به انجام آن را برای چند هفته ؟

A: این نوع مانند گم دوستان خود. من خیلی دوست دارم به اویختن با آنها, اما من نمی توانم. شما فقط آن را قبول کند. من هنوز هم نوشتن یک جلسه در هر روز است. آن را یکی دیگر از چیزی است که سازماندهی خود را از ذهن است. قهوه در اینجا می رود. پد در اینجا می رود. یادداشت ها به اینجا بروید. نوشتن من روش فقط: شما می توانید چیز دیگری نیست. شما لازم نیست برای نوشتن اما شما می توانید چیز دیگری نیست. نوشتن چنین مصیبت. که حفظ من است.

Q: آیا شما نگران هستند که استندآپ کمدی همیشه نمی شود چه قبل از آن بود و مخاطبان فقط نمی خواهد دوباره مثل آنها یک بار بود ؟

یک: هیچ شانسی برای که. مردم در حال رفتن به رفتن به عقب اول از همه به خاطر خنده بزرگترین احساس آزادی که وجود دارد. و شماره 2 این کمدین در حال رفتن به انطباق بسیار سریعتر از هر کس دیگری. تلویزیون را نشان می دهد نمی خواهد کاملا می دانم که چه چیزی را. فیلم مردم ممکن است نمی دانم چه چیزی را. این کمدین در سه شب خواهد می دانم آنچه انجام می شود. از آنجا که شما دریافت کنید که بازخورد فورا از چه کار می کند و چه چیزی نیست.

س: آیا می توانید خودتان را انجام برای مخاطبان آنلاین?

یک: هیچ. من نمی خواهم در صفحه اصلی نشان می دهد کسب و کار. من نمی خواهم این راحت واسوده را نشان می دهد. منظورم این است که من آنها را تماشا کنید. آنها خوب است. و من فکر می کنم این خوب است که مردم در حال تلاش برای انجام این کار است. اما من نمی خواهم به انجام این کار. من می خواهم با پوشیدن کت و شلوار و داشتن جمعیت و انرژی و صدای ترق و تروق — من مانند سحر و جادو. من نمی خواهم به می دانم که شما واقعا هستند. من نمی خواهم برای دیدن چگونه شما واقعا زندگی می کنند. ما همه فقط بیمار از خانه های مردم است. همه آنها پس depressingly طبیعی است. و بهتر است فرد crumbier خانه در حال رفتن به نگاه. چرا که آنها بیش از حد شلوغ به انجام هر کاری است. تنها افرادی که به افسانه, افسانه مکان های بدبو. آنها وحشتناک در آنچه انجام می دهند. آنها در حال صرف پول خود را در خانه به جای تمرکز بر هنر خود را.

Q: آیا شما می خواهید را به هر گونه تغییرات به موضع خود-ویژه تا قبل از انتشار آن در مورد برخی از جوک فرود آمد متفاوت تر از زمانی که شما آنها را تحویل?

یک: من تعجب می کنم اگر مردم را پیدا خواهد کرد آن را مشکل تر به خنده در حال حاضر. وجود دارد به طور کلی پایه-سطح غم و اندوه است که ما گونه های در معرض خطر است. شما رو به احساس کمی ناراحت کننده است. خنده می آید را احساس بزرگ است. اما ممکن است آن را سخت تر برای به دست آوردن وجود دارد. ما کنار هم قرار دادن تریلر و وجود دارد کمی در آن وجود دارد که در آن من شکایت در مورد محصول فوق العاده در یک رستوران. و من فکر کردم من می تواند منجر نمی کرد. شما نمی تواند شکایت در مورد آن است. که قرار بود به احساس کاملا درست است.

س: شما باید یک روال خاصی در مورد مردم با محبت نیویورک به طور خاص به دلیل آن است که شلوغ و ناراحت کننده است. می کند که احساس می کنید به طور غیر منتظره ای تند و تلخ در حال حاضر ؟

A: اگر شما عاشق شهر شما هنوز هم آن را دوست دارم. من صحبت کردن به کسی دیروز و آنها فقط گفت: کلمه “ویلیامزبرگ” و من چنین اضطراب سخت و ناگهانی از اشتیاق در ویلیامزبرگ. من از دست این شهر زیادی است. پرنیان از آن — آن را به تعویق افتاد, بیایید می گویند.

Q: آیا شما متاسفم چقدر زمان شما صرف در ویژه سرگرم کننده از خدمات پستی?

A: بله, من یک کمی. اما از آن است که خنده دار است. آن کل مفهوم در اطراف راه رفتن و زدن و اعداد عجیب و غریب از سکه. که هنوز هم خنده دار است.

س: خیلی از کمدی خود را ساخته شده است در اطراف نزدیک مشاهدات از راه تعامل مردم با یکدیگر است. تمام است که از پنجره بیرون را اگر ما راه تعامل تغییر به طور چشمگیری ؟ آیا شما مانند 15 دقیقه مواد در قیاس است که شما می توانید استفاده کنید هرگز دوباره ؟

یک: من نمی اما اگر من, من می خواهم در مورد آن ناراحت. من شات و تریلر به صورت ویژه در هفته اول ماه مارس. ما نمی انجام 6 فوت در عین حال اما این اولین بار بود که من در یک گروه بزرگی از مردم و هیچ کس دست تکان داد. کسی جلوی کسی و در پایان آن روز آن را احساس کمی سرد است. و من نمی خواهم دست دادن. اما پس از صرف تمام روز با هم کار کردن با یک گروه بزرگ از مردم زمانی که من راه می رفت من قطعا احساس کردم چیزی از دست رفته است.

س: چه چیزی الهام بخش شما برای شروع به ویژه با یک شیرین کاری توالی که در آن شما پرش از یک هلیکوپتر به رودخانه هادسون?

یک: شصت و پنج ساله! چه کسی است که در 65 سال ، اگر وجود دارد یک ستون سمت راست جایی که من فرود آمد که به یک ظرف غذا بوده است. آن را سرد بود. آن ترسناک بود. و این قابل توجه است. (می خندد) هلیکوپتر شوخی آمد از عنوان. یک بار من با “23 ساعت به کشتن” که صدا مانند یک باند فیلم, بنابراین اجازه دهید یک باند فیلم باز کردن.

ما آن را در اواخر ماه اوت زمانی که آب می شود گرم است. من در هلی کوپتر با شیرین کاری هماهنگ کننده. ما حدود چهار داستان کردن رودخانه هادسون. من نشسته در درب آماده برای پرش و من می گویم به مرد “آیا شما تا به حال یکی دیگر از بازیگر انجام چیزی شبیه به این؟” او می گوید: “من در این کسب و کار 30 سال من تا به حال هرگز یک بدلکاری انجام هر چیزی شبیه به این.” اما وجود دارد یک پسر شیرین کاری است که انجام آن قبل از من. من ابلهانه فکر آن خواهد بود آسان است. من نمی دانم که چرا من فکر می کردم که. از آن آسان نیست.

س: چرا از آن مهم است برای شما را به انجام این کار ؟

یک: ویژه بود یک چیز بسیار شخصی به من — یک سند که من و آنچه که من در زندگی من است. این چیزی است که من می خواستم این نکته بود. من نه از طرفداران واقعا مردم رفتن در تلویزیون. من واقعا نمی خواهید به یکی از آنها. من می خواهم برای قرار دادن همه چیز من را به این. من هم فکر می کردم سن و سال من بود و بسیار خنده دار از جنبه های آن است. به 65 و هنوز هم انجام می دهند چیزی است که این پوچ — که بخشی از آنچه که من می خواستم امضای من بود. که من نگه داشته در تلاش برای انجام کارهای احمقانه راست به پایان است.

Q: آیا شما احساس می کنید مانند شما در حال آمدن به پایان چیزی حرفه ای ؟

یک: یک کمی. من نوع — کلمه چیست ؟ — post-نشان می دهد کسب و کار در حال حاضر. من نشان می دهد کسب و کار. و من عشق را نشان می دهد کسب و کار, اما من گذشته است. گذشته در تلاش برای بازی و یا درک که بازی. آن را نمی کند به من علاقه ندارد.

س: آیا شما فکر می کنم این ممکن است تاریخ و زمان آخرین پایه-ویژه شما انجام دهید ؟

یک: من نمی دانم. آن را احساس مانند آن را به من. من مثل بچه ها مثل کری گرانت است که نمی خواهم برای رفتن به گذشته یک نقطه خاص در فیلم است. زندگی می کنند متفاوت است — من انجام برای همیشه لطفا برای. اما در فیلم وجود دارد یک نقطه که در آن من نمی دانم. من را ببینید زمانی که من وجود دارد.

س: آیا همه گیر reawakened احساسات خود را از غرور مدنی?

A: بله. یکی از چیزهای مورد علاقه من در این زمانی است که من از مخاطبان در پایان برای من. چرا که در ذهن من به عنوان من به دنبال به در که جمعیت آنها نشان دهنده هر مخاطب در نیویورک من همیشه ایستاده در مقابل از زمانی که من 20 سال است که به شکل من است. و این فرهنگ در حال رشد است که در اینجا به شکل چشم انداز من و من طنز و نگرش من. به من احساس فوق العاده ای بدهی به نیویورک است. من خیلی خوشحال بودم که این فرصت را به می گویند که علنا چون من همیشه احساس کرده ام آن را. هر چه من کمک به نیویورک, من می خواستم بگم به نیویورک احساس متقابل است. من صفر شکی نیست که این شهر خواهد آمد. صفر.

س: همانطور که ما در حال صحبت کردن خود را 66 تولد. این یک نقطه عطف ویژه برای شما ؟ شما در حال انجام هر چیزی هیجان انگیز به مناسبت?

یک: هیچ. این یک تعدادی که واقعا مورد علاقه من است. جس ساخت baked ziti. این یک معامله بزرگ است.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de