رهبران جهان و سازمان های متعهد 8 میلیارد دلار به صندوق پژوهش و تولید و توزیع واکسیناسیون و درمان بسیاری امیدوار به صراحت به اطمینان حاصل شود که هیچ کشوری بر روی زمین خواهد بود از سمت چپ اما ایالات متحده کمک نیست.

ایتالیا در میان سخت ترین-آمار کشورهای مجاز در حدود 4.5 میلیون نفر به بازگشت به کار پس از نزدیک به دو ماه در خانه. کار ساخت و ساز می تواند رزومه و بستگان می تواند دوباره.

“من از خواب بیدار در 5:30 a. m. من خیلی هیجان زده بود گفت:” ماریا Antonietta Galluzzo مادر بزرگ او سه ساله نوه برای یک پیاده روی در رم ویلا بورگزه پارک اولین بار آنها را دیده بود هر یک از دیگر در هشت هفته.

در ایالات متحده که در جهان بالاترین تعداد از عفونت و مرگ و میر در تقریبا 1.2 میلیون و 68,000 بود اوهایو و کشورهای دیگر بودند کاهش بیشتر محدودیت در کسب و کار.

داخلی دولت آمریکا سند پیش بینی افزایش شدید مرگ و میر روزانه در ماه ژوئن 1, نیویورک تایمز گزارش روز دوشنبه به 3000 آمریکایی در روز تا پایان مارس از زمان روزانه تلفات که یک همشهری چوب خط حساب کردن مکان در حدود 2000.

در مورد بار گزارش سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت: “این یک کاخ سفید سند و نه آن را ارائه شده به Coronavirus نیروی کار و یا از طریق رفته بین بررسی صلاحیت.”

در نیویورک, سخت ترین-آمار, آمریکا, دولت, فرماندار اندرو کومو مشخص شده مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کار شروع با صنایع از جمله ساخت و ساز و حداقل مناطق آسیب دیده.

Women are seen at a Taiwanese hot pot style restaurant that reopened after the easing of restrictions with the implementation of a plastic barrier and social distancing measures to prevent the spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Bangkok, Thailand, May 4, 2020. Reuters

زنان دیده می شود در یک تایوانی قابلمه داغ, رستوران به سبک است که بازگشایی پس از کاهش محدودیت با اجرای پلاستیکی مانع و اجتماعی فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در بانکوک, تایلند, آوریل 4 سال 2020 است. ایسنا

اسپانیا پرتغال بلژیک فنلاند, نیجریه و هند و مالزی و تایلند و لبنان و اسرائیل نیز در میان کشورهای مختلف بازگشایی کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز پارک آرایشگری و کتابخانه ها.

افزایش روزانه در coronavirus موارد در سراسر جهان بوده است 2%-3% طی هفته گذشته از حدود 13 درصد در اواسط ماه مارس.

تایید موارد – خاص برای رد بسیاری از موارد خفیف – افزایش یافته و به حدود 3.52 میلیون, با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: کشور خود را که در آن رمان coronavirus را کشته است تقریبا 29,000 مردم و بیش از یک هزار مورد جدید گزارش روزانه بود و هنوز هم در “پر تلاطم از این بیماری همه گیر”.

یک جهان را تغییر داد

ایتالیا آمار اداره گفت: می توان فرض کرد که بیشتر 11,600 مرگ و میر بودند افرادی که مرده بود از COVID-19 بدون اینکه آزمایش و یا علل دیگر تاکید کرد که خدمات سلامت تا به حال شده است قادر به درمان آنها.

دوستان هنوز محروم از ملاقات اکثر مغازه ها باید بسته ماندن تا زمانی که ممکن است 18 و مدارس و سینما و تئاتر بسته باقی می ماند به طور نامحدود.

“خوب است به عقب, اما جهان کاملا تغییر” گفت: Gianluca Martucci کشیدن کرکره در انبار کوچک از کسب و کار غذا در رفتی از رم.

“من نگران است که ما ممکن است شروع تا کمی بیش از حد به زودی … من نمی دانم اگر این کشور می تواند زنده ماندن موج دوم.”

آرایشگری ironmongers و دیگر مغازه های آزمایشی افتتاح شد به اسپانیا هم شروع شد و مرحله به مرحله بازگشایی. صلیب سرخ کارگران دست از ماسک در مادرید ایستگاه های مترو در حال حاضر اجباری در حمل و نقل عمومی.

و اسپانیا به طور گسترده ای به تماشای ردیف بالا از فوتبال, لالیگا گفت: باشگاه ها شد و شروع به آموزش به امید از سرگیری فصل در ماه ژوئن.

مشابه مرحله به مرحله مراحل گرفته شده در کشورهای دیگر از پرتغال و بلژیک به هند و اسرائیل است.

اما ژاپن با تمدید وضعیت اضطراری به حداقل ممکن 31.

و آژانس اتحادیه اروپا برای کنترل بیماری گفت: بریتانیا در عین حال به سهولت آن مستند یکی از پنج کشور اروپایی و در عین حال برای رسیدن به اوج آن شیوع تناقض دولت بریتانیا خط.

مردم در سراسر جهان در حال تنظیم به حالت عادی.

در واشنگتن دادگاه عالی ایالات متحده هموار انجام استدلال توسط تلفنی برای اولین بار و آنها را پخش زنده آنلاین.

در اوهایو که در آن ساخت و ساز و تولید می تواند بازگشایی و بازگشت کارکنان و کارگران باید پوشیدن پوشش صورت و اقامت حداقل شش فوت از هم جدا.

در رم یک صدا از اتومبیل, اتوبوس و موتور سیکلت با اشاره به افزایش روز صبح رفت و آمد اما ترافیک نسبتا نور و مردم در ظاهر به نگه داشتن خود را از راه دور.

A rally organised by small business owners stops by the Rialto bridge to commemorate the health care workers who died amid the outbreak, as Italy begins a staged end to a nationwide lockdown due to a spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Venice, Italy, May 4, 2020. Reuters

یک تظاهرات سازماندهی شده توسط صاحبان کسب و کار کوچک متوقف می شود توسط پل ریالتو به مناسبت مراقبت های بهداشتی کارگران جان باخته در میان شیوع ایتالیا آغاز می شود یک صحنه در پایان به سراسر کشور مستند به دلیل گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در ونیز ایتالیا, آوریل 4 سال 2020 است. ایسنا

در بیروت, رستوران شروع به بازگشایی شد اما از بین بردن صندلی و میز باقی می ماند کمتر از 30 درصد کامل است.

ایران که گزارش شده بیش از 6 ، 000 مرگ و میر به علت بازگشایی مساجد در 132 شهرستانها. نمازگزاران باید حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و دستکش و نه ماندن برای بیش از نیم ساعت, خبرگزاری ایسنا گزارش شده است.

‘بی سابقه همکاری’

پس از یک متمرد و اتفاقی اولیه واکنش جهانی به همه گیر, رئیس, کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen گفت: $8.1 میلیارد دلار در ابتدا مطرح شده توسط سازمان ملل متحد حمایت کنفرانس کشورهای کمک کننده خواهد بود “به کمک پا زدن شروع بی سابقه همکاری جهانی”.

دسترسی به نهایی واکسن “داده خواهد شد و به مردم در سراسر جهان توسط سازمان ما را انتخاب کنید”, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت.

یک مقام ارشد دولت آمریکا رسمی کاهش یافته است می گویند به طور خاص چرا ایالات متحده بود نه شرکت.

“ما از این حمایت, تلاش, توسط اتحادیه اروپا. این یکی از بسیاری از حمایت و تلاش های که در حال رفتن و ایالات متحده در خط مقدم” این مقام به خبرنگاران گفت: از طریق تلفن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است توقف ما بودجه را به سازمان بهداشت جهانی بیش از آن در دست زدن به این بیماری همه گیر.

“حیف است که یک بخشی از آن گفت:” نروژی نخست وزیر Erna Solberg, حمایت $1 میلیارد. “هنگامی که شما در یک بحران را مدیریت کنید آن را و شما آن را به طور مشترک با دیگران است.”

A hairdresser wearing a face mask cuts the hair of a customer at Madrid's oldest barber's shop, on the first day of opening during the lockdown, amid the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Madrid, Spain, May 4, 2020. Reuters

یک آرایشگر با پوشیدن یک ماسک صورت کاهش مو از یک مشتری در مادرید قدیمی ترین آرایشگر فروشگاه در اولین روز افتتاح در این مستند در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در مادرید, اسپانیا, آوریل 4 سال 2020 است. ایسنا

کارخانه فعالیت ها سقوط در سراسر جهان در ماه آوریل و چشم انداز تاریک و دلگیر به عنوان خاموش شدن ناگهانی منجمد تولید و چکش و تقاضا است. اقتصاد جهانی انتظار می رود که به آن رنج می برند شدیدترین انقباض در ضبط.

افزایش تنش بین ایالات متحده و چین بیش از منشاء همه گیر سوار بازارهای سهام و قیمت نفت به عنوان سرمایه گذاران جدید تجارت جنگ است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: در روز یکشنبه وجود دارد “مقدار قابل توجهی از شواهد وجود دارد” که این ویروس پدید آمده از یک آزمایشگاه در شهر ووهان. او با ارائه شواهد و یا اختلاف زودتر اطلاعاتی آمریکا نتیجه رسیدند که این ویروس بود نه انسان ساخته شده است.

سرمقاله در چین جهانی بار اجرا شده توسط حزب کمونیست رسمی روزانه مردم گفت که او “بلوف” و به نام در واشنگتن به ارائه شواهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de