PhonePe شده است اضافه کردن لایه های مختلف خدمات مالی به تکامل را به یک توقف فروشگاه برای محصولات متعدد فراتر از دیجیتال پرداخت.

خارج شده و متعلق به پرداخت دیجیتال شرکت PhonePe با همکاری Aditya Birla خورشید زندگی به راه اندازی یک سرمایه گذاری جدید راه حل فوق العاده صندوق است که سرمایه گذاری در سهام, طلا و وجوه بدهی های متعدد صندوق شرکت. بر اساس ریسک پذیری و سرمایه گذاری سبک کاربران (سرمایه گذاران) می تواند انتخاب بین تهاجمی متوسط یا محافظه کار گزینه برای سرمایه گذاری است. PhonePe که در رقابت با سافت-حمایت Paytm شده است اضافه کردن لایه های مختلف خدمات مالی به تکامل را به یک توقف فروشگاه برای محصولات متعدد فراتر از دیجیتال پرداخت. این شرکت ادعا کرد که بیش از 200 میلیون کاربر ثبت شده و ارائه شده خرید طلا مالیات بر صرفه جویی در بودجه, مایع, بودجه, بیمه مسافرت های بین المللی و همچنین یک محصول بیمه برای COVID-19 بیماری همه گیر.

این گزینه برای مهاجم سرمایه گذاران نسبت بالاتری از سهام وجوه محافظه کار گزینه بالاتر نسبت بدهی در حالی که بودجه متوسط برای سرمایه گذاران وجود دارد ترکیبی از سهام و طلا و بدهی. این صندوق که “کمک به سرمایه گذاران بلند مدت ایجاد ثروت” PhonePe گفت: باید بررسی شود by Aditya Birla خورشید زندگی مدیران صندوق که همچنین ایجاد تغییرات به عنوان در هر شرایط بازار و اگر عملکرد وجوه اساسی و AMCs تغییر دهید. سرمایه گذاری خواهد بود از تومان 500 به بعد.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: CAIT طول می کشد e-commerce مبارزه به آمازون Flipkart; اعلام پورتال برای kiranas با این مزایا

از همه مهمتر نفوذ از وجوه متقابل در هند به طور قابل توجهی پایین تر vis-à-vis کشورهای دیگر است. مثلا ما اوم بیش از آن در تولید ناخالص داخلی در 103 درصد در حالی که هند از آن است که تنها 11 درصد و 55 درصد است که از میانگین جهانی است. هند سهام صندوق اوم نسبت به تولید ناخالص داخلی 4 درصد در مقایسه با 63 درصد در ایالات متحده با توجه به کم DRHP. با این حال رشد در هند شده است در پشت صندوق صنعت اوم رشد نزدیک به 24 درصد افزایش آوریل 2014 مارس 2019.

صندوق جدید اجازه خواهد داد که PhonePe کاربران “ایجاد ثروت در یک ساده تر و امن تر راه به همه پیچیده در تصمیمات سرمایه گذاری پیدا کردن تعادل مناسب میان حقوق صاحبان سهام, طلا و بدهی; انتخاب برترین منابع مالی از بیش از 1000 گزینه; و به طور مداوم بررسی و ایجاد توازن سرمایه گذاری را با توجه به شرایط بازار خواهد بود موفق توسط کارشناس مدیران صندوق” گفت: Terence لوسین سر از صندوق های متقابل PhonePe در بیانیه ای. کم DRHP گفته بود: “با استناد به یک CRISIL گزارش که مشوق های مالیاتی به هند Inc همراه با رسمی از اقتصاد افزایش شمول مالی در حال رشد یکبار مصرف و سطح درآمد و investible مازاد رشد در صرفه جویی مالی و طرح از سوی دولت با هدف افزایش آگاهی سرمایه گذار می تواند به تقویت صندوق های سرمایه گذاری بخش بیشتر است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de