لاهور, مه 4

بیش از 500 کارکنان پزشکی و 40 روزنامه نگاران در پاکستان آلوده شده توسط رمان coronavirus تا کنون با توجه به گزارش دولت در روز دوشنبه.

با توجه به داده های رسمی, “503 پزشکان از جمله 250 پزشکان و 110 پرستاران در تماس با این ویروس کشنده در حالی که درمان COVID-19 بيمار در بيمارستان. بسیاری از آلوده پزشکان متعلق به استان پنجاب پاکستان است.”

آن گفت: پنج پزشکان در میان 13 پزشکان که از زندگی خود به این ویروس.

Dr Furqanul الحق سوم در کراچی که قربانی این بیماری در روز یکشنبه. Dr الحق گفته درگذشت به دلیل عدم دسترسی به دستگاه تنفس مصنوعی. دولت اعلام کرده است که راه اندازی رسیدگی به این موضوع است.

پزشکان در سراسر کشور شکایت شده است برای هفته ها است که آنها در حال ارائه با تجهیزات حفاظت فردی آنها را آسیب پذیر به ویروس.

آنها همچنین مصرانه از دولت استانی و فدرال به اعمال سخت مستند به عنوان اگر تعداد coronavirus بیماران را افزایش می دهد چند برابر بهداشت و درمان کشور و سیستم نمی تواند جای آنها را.

به طور مشابه به عنوان بسیاری از 40 روزنامه نگاران را مورد آزمایش قرار coronavirus مثبت در کشور گفت: یک مقام دولتی.

“سه نفر از آنها کاهش یافته است قربانی به آن,” او اضافه شده است.

محسن Naqvi, صاحب 24 اخبار تایید کرد که بیش از 30 نفر از کارکنان خود را از جمله روزنامه نگاران قرارداد ویروس.

“ما تصمیم به بستن دفتر از دوشنبه به بعد تا اطلاع ثانوی. ما نقل مکان کرد و تمام عملیات لازم برای برخی از مکان های دیگر برای نگه داشتن صفحه نمایش ما است. نزدیک به 90 درصد از کارکنان ما خواهد بود کار از خانه” نقوی گفت: در یک صدای جیر جیر.

تایید COVID-19 موارد عبور کرده اند 20,000 در پاکستان با 476 مرگ و میر. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de