Pm modi, russian pm, russian pm Mikhail Mishustin, russian PM coronavirusمودی با اشاره به نیاز به تولید منفعت فرصت های اشتغال با کمک به کسب و کارهای غلبه بر مشکلات است.

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه برگزار شد جلسه بسیار مهم با وزیر آمیت شاه و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به شرکت تا استراتژی برای بخش مالی پس از Covid-19 شیوع در میان نصب انتظارات از یک بسته محرک اقتصادی پس از تمدید مستند. در این جلسه همچنین ساکن بر نیاز به طلیعه چیزی بودن در دراز مدت اصلاحات ساختاری در زیرساخت های اعتباری offtake و اداره شرکت است.

در اواخر شب در بیانیه روز شنبه دفتر نخست وزیر (PMO) گفت: او همچنین در مورد “استراتژی ها و مداخلات به پشتیبانی MSMEs و کشاورزان افزایش نقدینگی و تقویت اعتبار جریان”. “PM همچنین در مورد راه و روش برای اطمینان از ثبات مالی در پی COVID-19 و اقدامات انجام شده برای فعال کردن کسب و کار به سرعت بازیابی از اثرات” با توجه به این بیانیه.

اخبار مرتبط

مودی با اشاره به نیاز به تولید منفعت فرصت های اشتغال با کمک به کسب و کارهای غلبه بر مشکلات است. او تاکید کرد که نیاز به تسریع در پروژه های زیربنایی را برای زمان از دست رفته با توجه به مستند. او می خواهد این پروژه ها گرفته تا ملی زیرساخت های خط لوله (NIP) بررسی می شود در بالاترین سطح غالبا بنابراین به عنوان برای جلوگیری از تاخیر زمان و فعال ایجاد شغل.

دولت نیروی کار در 29 آوریل firmed یک نقشه راه برای سرمایه گذاری از Rs 111 لاخ کرور در زیربنایی بیش از شش سال از طریق FY25, حمایت 71 درصد از هزینه انرژی و جاده های توسعه شهری و راه آهن و envisaging یک نقش کلیدی برای سرمایه گذاران خصوصی.

دولت در 26 مارس گذشته اعلام کرد که یک تومان 1.7-لاخ-کرور بسته امداد برای افراد فقیر و آسیب پذیر است. اما یک بسته برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است و هنوز برای تمدید شود.

منابع رسمی در اوایل نشان داد که کل مالی مداخله می تواند به لحن 3-4 ٪ از تولید ناخالص داخلی (یا Rs 6-8 لاخ کرور). دولت خواهد آمد با چند دور از تدابیر برای پاسخ به این وضعیت در حال تحول به جای اعلام یک انفجار بزرگ بسته است. این NITI Aayog بینی و نیاز به حتی بالاتر محرک های مالی از 10 تومان لاخ کرور.

نخست وزیر در حال حاضر برگزار شد یک سری از جلسات در طول هفته گذشته در بخش – از جمله MSME, کشاورزی, حمل و نقل هوایی, قدرت, زغال سنگ, استخراج معدن, دفاعی و هوافضا – با تمرکز بر wooing سرمایه گذاری خارجی و رو بیش از این Covid-19 شیوع.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de