Silver Lake, Reliance Jioدریاچه نقره ای سرمایه گذاری در اعتماد Jio ارزش Jio سیستم عامل در ارزش حقوق صاحبان سهام از Rs 4.90 لاخ کرور و یک شرکت ارزش تومان 5.15 لاخ کرور

آمریکا شرکت سهام خصوصی Silver Lake, شریک سرمایه گذاری خواهد کرد Rs 5,655.75 کرور Jio سیستم عامل یک شرکت تابعه تماما متعلق به از Reliance Industries (RIL). اعلام می آید روز پس از مگا مقابله توکل Jio با Facebook. دریاچه نقره ای سرمایه گذاری در اعتماد Jio ارزش Jio سیستم عامل در ارزش حقوق صاحبان سهام از Rs 4.90 لاخ کرور و یک شرکت ارزش تومان 5.15 لاخ کرور و در 12.5 درصد حق بیمه به Facebook ارزیابی. با توجه به این قرارداد اعلام کرد در ماه گذشته Facebook توافق برای خرید 9.99 درصد سهام در Mukesh Ambani تکیه Jio تومان 43,574 کرور. هر دو شرکت همچنین توافق کردند تا اجازه دهید اعتماد خرده فروشی با استفاده از WhatsApp به عنوان بخشی از آن ‘جدید تجارت و کسب و کار.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de