رم آوریل 3

از ایالات متحده به اروپا به آسیا و کاهش برخی از مستندات آورده و میلیون ها نفر از خانه های خود را برای لذت بردن از خارج از منزل گرم و زمستان درجه حرارت.

هنوز همه گیر جهانی است که هنوز هم برش از طریق دفاع از کشورهای دیگر باعث عفونت و مرگ و میر به مارس خستگی ناپذیر بالاتر است. تایید ویروس مرگ و میر در انگلیس بود و خزنده تا نزدیکی که از ایتالیا و مرکز اروپا شیوع حتی اگر انگلستان جمعیت جوانتر از ایتالیا و بریتانیا بود زمان بیشتری از ایتالیا برای آماده سازی قبل از همه گیر رسید.

روسیه اعلام کرد 10,633 عفونت های جدید در روز یکشنبه نزدیک به دو مورد جدید گزارش یک هفته پیش. بیش از نیمی از موارد جدید در مسکو. ایتالیایی ها در حال انتظار برای دوشنبه که پارک ها و باغ های عمومی شد و دوباره باز کردن در سراسر کشور. —AP

اسپانیایی, زن پس از 7 هفته

گاوا: اسپانیایی ها reveled در جدید خود را-آزادی یافت در این آخر هفته پس از coronavirus مستند محدودیت بودند کاسته اجازه می دهد تا افراد سالم را به بازی های ورزشی و پیاده روی برای اولین بار در هفت هفته. بر اساس سیستم جدید, گروه های سنی مختلف اختصاص داده خاص اسلات زمان به بیرون رفتن در حالی که همه باید پایبند به اجتماعی-فاصله دستورالعمل. آخرین آمار منتشر شده در روز یکشنبه نشان داد 164 نفر طی 24 ساعت گذشته در بالاترین افزایش روزانه از مارس 18.

پاپ به دنبال همکاری در پیدا کردن واکسن

شهر واتیکان: پاپ فرانسیس روز یکشنبه خواستار همکاری بین المللی در جستجو برای یک واکسن برای COVID-19. فرانسیس بر اهمیت تضمین “دسترسی جهانی به ضروری فن آوری است که اجازه می دهد هر فرد آلوده به دریافت خدمات بهداشتی و درمانی لازم”. برخی از صلیب کشور تحقیقات در حال حاضر در جریان به توسعه یک واکسن موثر و دانشمندان در کشورهای مختلف شده اند به اشتراک گذاری تجارب در استفاده از داروهای مختلف برای درمان بیماران است.

ما می ایستد تقسیم بر لغو محدودیت

شکاف در ما بین کسانی که می خواهند مستندات به پایان رسید و کسانی که می خواهند به حرکت با احتیاط بیشتر توسعه یافته به کنگره است. جمهوریخواهان اکثریت سنا را بازگشایی در روز دوشنبه در واشنگتن در حالی که دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان ماندن توقیف. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تصمیم به تشکیل 100 سناتور می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه تصاویر او می خواهد از امریکا برگشت به کار با وجود نگرانی سلامت و عدم تست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de