در زیر ما-تجارت چین قرارداد امضا شده در ماه ژانویه در پکن توافق کردند به خرید حداقل 200 میلیارد تومان بیشتر در محصولات و خدمات در 2020-2021 دو سال از آن را در سال 2017. (رویترز)

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin روز دوشنبه هشدار داد در چین بسیار عواقب قابل توجهی برای ارج نهادن به تجارت قرارداد امضا شده بین دو کشور در اوایل این سال است. “من باید هر دلیلی برای انتظار داریم که به آنها افتخار این توافقنامه است. و اگر آنها نمی, وجود خواهد داشت بسیار عواقب قابل توجهی در این رابطه و در اقتصاد جهانی به عنوان به چگونه مردم انجام کسب و کار با آنها Mnuchin گفته فاکس نیوز.

Mnuchin هشدار به چین یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را فسخ معامله با چانه اگر آنها افتخار تعهد خرید دلار اضافی 200 میلیارد دلار ارزش محصولات کشاورزی از آمریکا. در زیر ما-تجارت چین قرارداد امضا شده در ماه ژانویه در پکن توافق کردند به خرید حداقل 200 میلیارد تومان بیشتر در محصولات و خدمات در 2020-2021 دو سال از آن را در سال 2017.

اخبار مرتبط

در پاسخ به یک سوال Mnuchin گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بررسی همه مسائل را با چین بسیار با دقت. “او شده است بسیار روشن او در حال همکاری با اینتل سازمان به درک آنچه آنها می دانستند و آنچه را نمی دانند. رئیس جمهور شماره یک تمرکز در حال حاضر سلامت مردم آمریکا و اقتصاد آمریکا اما او در حال مطالعه چین موضوع بسیار با دقت Mnuchin گفت.

در کنفرانس مشترک خبری با op-ed, اندی Puzder و سفیر سابق ژاپن لایحه Hagerty گفت که تهمت و دولت او را از انجام یک کار فوق العاده ای در کاهش گسترش coronavirus با در نظر گرفتن زود اقدام به ممنوعیت سفر با چین و ارائه دستورالعمل های دقیق به دو کاهش گسترش ویروس و معکوس آن ویرانگر اقتصادی.

این اولین بار نیست آن شده است لازم به رئيس جمهور تهمت به ایستادن به کمونیست چینی رژیم آنها نوشت. سناتور تد کروز گفته است که این بیماری همه گیر کوروناویروس نشان می دهد که چین بزرگترین ژئوپلتیک و تهدید برای ما است.

“مهم ترین مدت و دراز مدت ملی-امنیت-اطلاع سیاست نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس است برای رفتن به یک اساسی ارزیابی و آمریکا در ارتباط با چین است. چین مهم ترین جغرافیای سیاسی تهدید به ایالات متحده برای قرن آینده” او گفت:.

اگر شما نگاه کنید در همه گیر خود دولت کمونیستی در چین خرس عظیم مسئولیت عظیم مستقیم مجرمیت برای این بیماری همه گیر. ما می دانیم که آنها آن را پوشش داده است. ما می دانیم که زمانی که قهرمانانه whistleblower پزشکان سعی در جلب توجه به آن در ماه دسامبر گذشته دولت چین آنها را بسته و آنها را کروز گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.