Google blocked and removed 2.7 billion inappropriate ads in 2019 to preserve the interest of the usersگوگل مسدود و حذف 2.7 میلیارد تبلیغات نامناسب در سال 2019 به حفظ منافع کاربران

در تلاش خود را برای جلوگیری از تبلیغات نادرست و افزایش کاربر شفافیت گوگل هفته گذشته اعلام کرد که همه تبلیغ را برای تکمیل فرایند تایید قبل از خرید فضای آگهی در پلت فرم آن است. “تبلیغ نیاز به ارائه شخصی شناسایی اختلاط کسب و کار اسناد و مدارک یا سایر اطلاعاتی که ثابت می کند که آنها چه کسانی هستند و این کشور در آن فعالیت می کنند,” جان Canfield, مدیر, مدیریت محصول, تبلیغات, صداقت گفت: در یک اطلاعیه رسمی.

صنعت تحلیلگران بر این باورند که چنین اقدامات لازم برای بازگرداندن ایمان به دیجیتال به عنوان یک رسانه به ویژه در سناریو فعلی آن افزایش اعتماد به دیجیتال می تواند به طور بالقوه در معرض مصرف کنندگان به تبلیغات. “این حرکت افزایش خواهد یافت و کیفیت تبلیغ و افزایش اعتماد در میان مصرف کنندگان” Gautam, Mehra, رئیس اطلاعات افسر -آسیای جنوبی و مدیر عامل شرکت برنامهای در Dentsu Aegis شبکه گفت.

اخبار مرتبط

در مرحله اول گوگل قصد دارد به رول کردن ابتکار عمل را در ایالات متحده به دنبال آن کشورهای دیگر در جایی که این فرایند را “چند سال برای تکمیل.” “این تغییر آن را آسان تر برای مردم به درک که تبلیغ است که در پشت تبلیغات آنها را ببینید از گوگل و کمک به آنها در تصمیم گیری آگاهانه تر در هنگام استفاده از تبلیغات ما کنترل” کنفیلد اضافه شده است.

برای مطمئن شود, شرکت های کوچک و متوسط بهره مند شوند از این حرکت به این دلیل که سایت های جعلی که در رقابت حذف خواهد شد. “به طور معمول زمانی که یک رسانه برنامه ریز تسلیم یک کمپین برای گوگل آن را در حال حاضر می رود از طریق اتوماتیک اعتدال قبل از رفتن زندگی می کنند. با خود گوگل برنامهای ابزار و فیلتر جدید را در محل بازاریابان هم اکنون می توانید قیف کسب و کار خود را” Preetam Thingalaya مدیر رسانه Mirum هند است. برای بابی Pawar رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Havas گروه هند با تبلیغ تبدیل محتاط در ارتباطی مصرف کنندگان اعتقاد کوچکتر مارک را ببینید افزایش است.

جالب این است که این حرکت برای اولین بار توسط گوگل به افزایش آگهی شفافیت. در سال 2018 گوگل اعلام هویت تایید سیاست های سیاسی و تبلیغات که مورد نیاز همه احزاب سیاسی که نمایش انتخابات تبلیغات در سیستم عامل خود را از طریق تایید برنامه برای تایید هویت. پس از این آن را تایید سیاسی تبلیغ در 30 کشور جهان است. علاوه بر این “چرا این آگهی” ویژگی اجازه پلت فرم به توضیح دهد که چرا یک آگهی خاص است که نمایش داده می شود. با انتخابات برنامه ریزی شده در آمریکا در این سال دوباره گوگل به شدت در راه به ارائه افزایش شفافیت در تبلیغات.

علاوه بر این پلت فرم همچنین ادعا می کند که مسدود و حذف 2.7 میلیارد تبلیغات نامناسب در سال 2019 به حفظ منافع کاربران و ارائه یک پلت فرم امن تر برای تعامل بین ناشران و مصرف کنندگان است. این شرکت فسخ بیش از 1.2 میلیون حساب ناشر سمت و حذف تبلیغات از بیش از 21 میلیون صفحات وب از آن ناشر شبکه برای نقض سیاست های گذاشته شده توسط پلت فرم.

دفعات بازدید: همچنین: Ogilvy را Piyush Pandey رابطه بين برندها و سازمان ها در طول Covid-19

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de