نخست وزیر هند عرضه دارو به حدود 120 کشور از جمله 59 اعضای نم در پی COVID-19 با وجود نیاز داخلی.

Coronavirus بحران نشان داده است که جهان محدودیت های موجود در سیستم بین المللی و نیاز به یک قالب جدید از جهانی شدن بر اساس انصاف و برابری و انسانیت نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت: در یک ویدئو کنفرانس سران جنبش عدم تعهد (نم). نخست وزیر گفت: بشریت با آن مواجه است آن را جدی ترین بحران در چند دهه و که نم می تواند کمک به ترویج همبستگی جهانی به عنوان اغلب این بوده است که جهان اخلاقی صدا. “برای حفظ این نقش نم باید باقی می ماند فراگیر,” او گفت:.

بدون هیچ اشاره مستقیم و یا نامگذاری هر کشور مودی همچنین گفت: “حتی به عنوان جهان دعوا COVID-19 برخی از مردم مشغول گسترش دیگر ویروس مرگبار. مانند تروریسم است. به عنوان اخبار و doctored ویدئوها به تقسیم جوامع و کشورها است.”

اخبار مرتبط

در مبارزه با این بیماری همه گیر مودی گفت که هند نشان داد که چگونه دموکراسی و نظم و قاطعیت با هم می آیند برای ایجاد یک واقعی جنبش مردم. او گفت: بشریت با آن مواجه است بحران عمده و نم می تواند کمک در برخورد با آن است. “بشریت چهره اش جدی ترین بحران در چند دهه. در این زمان نم می تواند کمک به ترویج همبستگی جهانی. نم شده است که اغلب جهان اخلاقی صدا و برای حفظ این نقش نم باید باقی می ماند فراگیر” مودی گفت.

نخست وزیر هند عرضه دارو به حدود 120 کشور از جمله 59 اعضای نم در پی COVID-19 با وجود نیاز داخلی. او همچنین گفت که جهان نیاز به یک قالب جدید از جهانی شدن پست COVID-19 فاز. “COVID-19 نشان داده است ما محدودیت های بین المللی موجود در سیستم. در این پست COVID جهان ما نیاز به یک قالب جدید جهانی شدن بر اساس انصاف و برابری و انسانیت” نخست وزیر گفت. “ما نیاز به نهادهای بین المللی که نماینده بیشتر از جهان امروز است. ما نیاز به ترویج رفاه انسان و نه تمرکز بر رشد اقتصادی به تنهایی. هند به مدت طولانی و پشتیبانی از جمله طرح های” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de