Yogi Adityanath, migrant labourers of uttar pradesh, quarantine centres in UP, COVID-19 hotspot areas, Social distancing, latest news on yogi adityanathAdityanath همچنین گفت: فعالیتهای صنعتی باید در آغاز این دولت در حالی که پیوستن به ایمنی پارامترهای ذکر شده در مشاوره صادر شده توسط مرکز. (فایل عکس:PTI)

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath روز دوشنبه با صدور بخشنامه به ضمیمه IAS و ارشد رایانه های شخصی مقامات منطقه با دادستانی برای کمک به دولت در کار قرنطینه مراکز سرپناه و خانه و جامعه آشپزخانه برای رشته آینده کارگران به دولت است.

رئیس جدید صادر سفارشات در روز دوشنبه در حالی که ریاست جلسه ارشد دولت در Lok Bhavan اینجا یک بیانیه رسمی گفت. او گفت: Indian Administrative Service (IAS) و استانی خدمات ملکی (عدد) مقامات متصل خواهد شد با دادستانی منطقه از 75 منطقه در دولت است.

اخبار مرتبط

Adityanath همچنین گفت: فعالیتهای صنعتی باید در آغاز این دولت در حالی که پیوستن به ایمنی پارامترهای ذکر شده در مشاوره صادر شده توسط مرکز. “جامعه آشپزخانه شده اند و geo-tagging. قرنطینه مراکز نیز خواهد بود و geo-tagging,” او گفت:, و اضافه کرد کسانی که اقامت در COVID-19 کانون مناطق باید به دفاتر خود را.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

مردم باید پوشیدن ماسک یا صورت را پوشش می دهد اگر آنها را به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود را, او گفت:. “اجتماعی فاصله باید رعایت شود در هنگام واکسیناسیون کودکان است. پارا-پزشکی کارکنان درگیر در این کار باید با استفاده از ماسک و دستکش و sanitisers. هواکش در بیمارستان ها باید در حالت عملکردی,” او گفت:.

رئیس جمهوری همچنین دستور داد که ارتباطی انجام می شود با ایجاد کرد pradhan و corporators و نظارت کمیته اطلاع رسانی دولت اگر هر خارجی sneaks به مناطق روستایی است.

او اضافه کرد که مراحل نیز باید گرفته شود برای شناسایی منابع درآمد برای دولت است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de