Pexip که رقبای نرم افزار ویدئو کنفرانس مانند زوم و BlueJeans و می گوید آن است که مورد استفاده توسط ارتش ایالات متحده و دولت آلمان ممکن است فروغ دنباله دار برای دیگران بانکداران گفت.

ترکیبی از آشفته بازار با توجه به تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس و لجستیکی مانع از انجام معامله از راه دور در طول مستندات در بسیاری از دنیا منصرف شرکت از راه اندازی IPOs.

اما در یک نمونه نادر از شرکت رفتن پیش با یک مثال در طول بحران Pexip در نظر دارد به فروش 17 میلیون سهام جدید در NOK 63 ($6.06) هر. موجود سهامداران قصد فروش یکی دیگر از 17 میلیون سهم در همان قیمت مصرف کل مطرح شود در IPO به NOK 2.142 میلیارد دلار ($206 میلیون).

عرضه اولیه اوراق بهادار معمولا شامل تحلیلگران و بانکداران و مدیران شرکت جت تنظیم در سراسر جهان برای ارائه در هتل و چهره به چهره جلسات با سرمایه گذاران است.

“ما در ابتدا برخی از پوش بک در مورد تکمیل معامله در فیلم اما این مستند دوره یک تغییر بزرگ برای جامعه به عنوان یک کل و به اعتقاد ما برای سرمایه گذاری در صنعت و برای عرضه اولیه اوراق بهادار آن است که فوق العاده کارآمد راه انجام تعاملی جلسات” Pexip اجرایی عجیب و غریب Sverre Ostlie به رویترز گفت در روز جمعه.

Ostlie اعتراف کرد که این نوسانات بازار به حال او می ترسم اما “عظیم علاقه” پس از Pexip برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را به لیست در هفته گذشته کمک کرده و تسکین دهنده اعصاب است.

این شرکت همچنین کاهش خطر با بهره گرفتن به اصطلاح سنگ بنای سرمایه گذاران که متعهد به مقابله قبل از راه اندازی.

بودجه توصیه می شود سرمایه, پژوهش و مدیریت, شرکت, Wasatch جهانی, سرمایه گذاران, DNB مدیریت دارایی و قلع Fonder باید متعهد به اشتراک NOK 1 میلیارد دلار از سهام.

“ما از اولین نگاه اولیه جلسات در ماه های ژانویه و مارس زندگی می کنند و سپس ما روشن به تمام تصویری جلسات گفت:” پیتر Straume شریک مدیریت و اجرایی ABG Sundal Collier نروژ یکی از مشترک جهانی هماهنگ همراه با کارنگی و پارتو اوراق بهادار.

“این شرکت به عنوان مثال هرگز ملاقات دو ما بر اساس سنگ بنای سرمایه گذاران چهره به چهره همه تعامل با آنها انجام شده توسط, تصویری,” او اضافه شده است.

Roadshows برای مقابله را از 5 تا 12 اردیبهشت هر چند زمان ممکن است تمدید شود تا مارس 19 اگر لازم باشد این شرکت در بیانیه ای گفت به نروژی بورس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de