اپل و گوگل و ممنوعیت استفاده از ردیابی محل در تماس با ردیابی برنامه های

اپل و گوگل که سیستم عامل های قدرت 99 درصد از تلفن های هوشمند گفت: در ماه گذشته آنها با هم کار کنند برای ایجاد یک سیستم برای اطلاع افرادی که در نزدیکی دیگران که آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. شرکت طرح اجازه می دهد تا تنها مقامات بهداشت عمومی به استفاده از این فن آوری است.

هر دو شرکت گفت: حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از دولتها با استفاده از این سیستم برای تدوین اطلاعات شهروندان بود و هدف اصلی. این سیستم با استفاده از سیگنال های بلوتوث از گوشی به تشخیص برخورد و استفاده نمی کند و یا ذخیره اطلاعات محل GPS.

اما توسعه دهندگان رسمی coronavirus مربوط به برنامه های در چندین ایالت آمریکا به رویترز گفت در ماه گذشته آن را حیاتی آنها مجاز به استفاده از اطلاعات محل GPS در رابطه با تماس با سیستم ردیابی برای پیگیری چگونه شیوع بیماری حرکت و شناسایی نقاط.

اپل-گوگل تصمیم به اجازه نمی دهد GPS جمع آوری داده ها خود را با تماس با سیستم ردیابی نیاز به مقامات بهداشت عمومی است که می خواهید برای دسترسی به GPS تکیه بر آنچه که اپل و گوگل را به عنوان بی ثبات باتری تخلیه راه حل.

جایگزین به احتمال زیاد خواهد از دست برخی از برخوردهای چون اپل و دستگاه های آندروید خاموش کردن اتصالات بلوتوث پس از برخی از زمان برای صرفهجویی در مصرف باتری و دلایل دیگر مگر در مواردی که کاربران به یاد داشته باشید به دوباره آنها را فعال کنید.

اما برخی از برنامه ها گفت: آنها برنامه ریزی شده به چوب خود را به روش.

شرکت نرم افزاری بیست و توسعه یافته که ایالت یوتا سالم با هم تماس ردیابی برنامه با هر دو GPS و بلوتوث در روز دوشنبه گفت: برنامه “عمل به طور موثر” بدون جدید اپل-گوگل ابزار.

“اگر رویکرد خود را می تواند موثر تر از ما راه حل فعلی ما مشتاقانه ترکیب ویژگی های خود را به برنامه های موجود ارائه آن مطابق با مشخصات فعلی و آینده نگر بهداشت عمومی همکاران” بیست و گفت:.

کانادا استان آلبرتا که نمی کند جمع آوری داده های GPS گفت که هیچ برنامه ای برای اتخاذ اپل-گوگل سیستم برای آن ABTraceTogether برنامه.

حریم خصوصی کارشناسان هشدار داده اند که هر کش از محل داده های مرتبط با مسائل بهداشتی می تواند کسب و کار و افراد در معرض خطر طرد اگر داده ها در معرض است.

اپل و گوگل نیز روز دوشنبه گفت: آنها اجازه خواهد داد که تنها یک برنامه در هر کشور برای استفاده از تماس سیستم برای جلوگیری از تکه تکه شدن و تشویق گسترده تر تصویب شود. این شرکت گفت که آنها خواهد, اما, حمایت از کشورهایی که انتخاب کردن برای یک کشور و یا منطقه ای رویکرد است که آمریکا اجازه خواهد داشت برای استفاده از سیستم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر