ایده تولد در وسط یک بیماری همه گیر است اضافه, اضطراب, به استرس زا در حال حاضر وضعیت برای آنها.

با سیستم حمل و نقل عمومی تعطیل و خدمات بیمارستان کوچک پشت بسیاری از زنان باردار هستند رو به چالش برای دیدن پزشکان و یا تحت آزمایش است.

ترس از عفونت و بسیاری از آنها نمی چرخد تا به صورت منظم دوران بارداری چک آپ در بیمارستان.

وزارت بهداشت اذعان کرد که زنان باردار روبرو هستند مشکل اما گفت این غیر اخلاقی است در بخشی از بیمارستان ها به شرکت به نیازهای خود را.

پزشکان حال با تمرکز بر خدمات پزشکی از راه دور به جای بازدید از بیماران در فرد است.

Naznin Akhter Surobhi یک مدرس در دانشگاه آزمایشگاه مدرسه و کالج است که تصور می گفت که او را متوقف کرده است برای رفتن به یک بیمارستان در Dhanmondi برای مشاوره.

او در حال بازدید از یک بیمارستان در Azmipur در نزدیکی خانه اش در حال حاضر به دلیل او معتقد است که این خطرناک است برای او برای سفر به Dhanmondi.

“همه چیز در حال بدتر شدن است. در حال حاضر من نگران هستم اگر من می تواند انجام این ناهنجاری آزمون با توجه به 21-به علاوه هفته” Surobhi گفت: bdnews24.com.

او در حال حاضر حفر اینترنت برای کمک به.

“گاهی اوقات شما نمی توانید توضیح مشکل خود به پزشک از طریق تلفن. وجود دارد باید خدمات آنلاین برای بیماران مبتلا به گزینه پرداخت دیجیتال,” او اضافه شده است.

Surobhi نیز نگران در مورد قادر بودن به یک رژیم غذایی متعادل با توجه به مستند.

“من خیلی می ترسم برای رفتن به بیمارستان. اگر چه من آلوده با کروناویروس پرسید:” لیما Pritam یک زن باردار زندگی در Gendaria. او در زمان یک دوز ضد کزاز واکسن و توجه بود و برای نوبت دوم.

به عنوان قدیمی داکا یکی از آسیب دیده ترین مناطق او را انتخاب کرد یک بیمارستان در Panthapath. علاوه بر حمل و نقل مشکل او نگران مشاوره یک دکتر جدید. “من مطمئن هستم که اگر من می تواند به اشتراک گذاری تمام مشکلات من با یک دکتر جدید و یا دریافت خدمات از دکتر” او گفت:.

سابینا اسلام است که با توجه به صورت سزارین در حدود یک هفته می تواند بستری در بیمارستان به او زندگی می کند در یک محله مشخص شده به عنوان یک coronavirus کانون.

“من شده اند در کمی درد برای دو روز. پس, من به دکتر رفت به دانستن در مورد برنامه ریزی برای یک C-بخش. اما آنها به سادگی حاضر به دیدن من زمانی که آنها متوجه است که من از Wari. در حال حاضر من هیچ سرنخی که در آن من باید در این مرحله,” او گفت:.

سونیا Akhter Snigdha گفت: او پنهان این واقعیت است که او در زندگی با مادرش در Mirpur دیگر منطقه با بسیاری از COVID-19 بيمار در حالی که ارائه فرزند دوم خود را به تازگی.

“من تا به حال هیچ گزینه ای دیگر است. باید هر کسی توان انکار کرد درمان اگر آنها در یک زندگی coronavirus کانون؟”

پزشکان در حال ارائه خدمات به بیماران خود را از طریق تلفن و یا در اینترنت گفت: Nilufer سلطانه رئیس بخش زایمان در داکا کالج پزشکی بیمارستان.

مادران باردار نباید بازدید پزشکان در اتاق های خود در حال حاضر به صورت خود به خود خوب, او گفت:.

“اتاق خصوصی بسته هستند آن را به عنوان سخت به حفظ فاصله فیزیکی وجود دارد. یک پزشک نمی تواند اقامت شش پا از یک بیمار در طول بررسی یو پی اس,” او گفت:, و پیشنهاد فقط در بیماران مبتلا به همبودی به دیدار پزشکان در فرد است.

Habibur رحمان اضافی وزیر بهداشت گفت: آنها از وضعیت آگاه

“ما تا به حال اطلاعاتی که بیماران محروم از خدمات بهداشتی و درمانی,” او گفت:.

“ما خواسته ایم بيمارستان به ارائه درمان هر بیمار می رسد. کسانی که مشکوک به کرونا ويروسی می تواند در درمان انزوا او گفت:” از بيمارستان های دولتی.

“اما آن را نمی ممکن است به طور کامل کنترل بیمارستان های خصوصی.”

Habibur نیز گفت: این غیر اخلاقی است برای یک دکتر به انکار یک زن درمان در اواسط بارداری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de