این قرار است چراغ امید است داروهای ضد ویروسی شناخته شده به عنوان Avigan و آن آوازی طرفدار است ژاپن “شینزو آبه”.

آبه تحت فشار قرار دادند وطنی مواد مخدر در اخبار همایش ها و جلسات با رهبران جهان از جمله تماس با تهمت و دیگر سران این گروه از 7. او اختصاص داده است نزدیک به 130 میلیون دلار به سه گانه موجود در انبارهای دارو. و او ارائه شده به ارائه رایگان آن را به ده ها تن از کشورهای دیگر است.

نخست وزیر اما استفاده بیش از یک واقعیت مهم وجود دارد: جامد شواهدی وجود دارد که Avigan است که در واقع موثر در برابر COVID-19. در حالی که این دارو نشان داده است بالقوه برای درمان برخی از بیماری های کشنده شبیه به ابولا در مطالعات حیوانی وجود دارد محدود یافته است که با این نسخهها کار برای هر بیماری در انسان است.

چه Avigan که نام ژنریک نام favipiravir کند باید عجیب و غریب است نظارتی تاریخچه و یکی از خطرناک بالقوه عوارض جانبی — نقص هنگام تولد. آبه خود اشاره کرد در یک کنفرانس خبری که روز شنبه در اثر جانبی بود “همان تالیدومید” که باعث ناهنجاری در هزاران نفر از نوزادان در 1950s و ’60s.

در همان زمان آبه به نام برای Avigan به تایید برای استفاده در برابر COVID-19 پایان ماه. خود زمینهای برای دارو مانند مغلوب ساختن پیشی جستن مشتریان برای ضد مالاریا دارو هیدروکسی کلروکین در حال اضافه کردن به نگرانی که رهبران ملی می تواند پیچ و تاب مراقب باشید مواد مخدر تصویب فرآیندهای ساخت غیر معمول مداخلات در حمایت از اثبات نشده داروها.

نخست وزیر boosterism کمک کرده Avigan به بیش از 1 ، 000 امکانات پزشکی در ژاپن و کشور وزارت امور خارجه می گوید: نزدیک به 80 کشور درخواست کرده اند مخدر است.

“ما همه بی تاب است. ما می خواهیم به مواد مخدر دیروز گفت:” سوزان Ellenberg استاد در دانشگاه پنسیلوانیا است که دارای تخصص در طراحی آزمایش های بالینی. “اما ما در حال رفتن به می دانم که چه کار می کند تا زمانی که ما انجام این مطالعات است.”

به عنوان جهان clamours برای coronavirus درمان پزشکان در حال آزمایش یک آرایه از داروها. تعدادی از کشورها از جمله ایالات متحده برنامه ریزی شده اند و یا آغاز محاکمه Avigan.

برای رهبران سیاسی پشتوانه درمان مناسب می تواند صرفه جویی در زندگی تقویت سیاسی و اقبال برنده اعتبار بین المللی و لبریز سود شرکت. ترویج مواد مخدر اشتباه می تواند فاجعه بار باشد.

غذا و دارو هفته گذشته هشدار داد که هیدروکسی کلروکین و مرتبط با داروی کلروکين می تواند عوارض خطرناک در ریتم قلب. در یک مثال یک مرد در ایالت آریزونا درگذشت بعد از خوردن یک مخزن ماهی افزودنی است که تا به حال همان مواد تشکیل دهنده فعال به عنوان کلروکين.

شک و تردید در میان پزشکی ناظران را نمی کند Avigan به افزایش است. این دارو است که حمایت از یکی از ژاپن قدرتمند شرکت فوجی فیلم که فرعی تویاما شیمیایی توسعه یافته Avigan. دولت چین گواهی به ایمنی و اثر بخشی آن در برابر COVID-19.

در تلویزیون پزشکان در حال تماس با قرص امکان پذیر است جهانی نجات دهنده و مشهور است که آن را گرفته اند ارائه نظرها درخشان.

اما این شواهد کاملا حدیثی گفت: مزایا Yamato ارشد از بیماری های عفونی در Rinku عمومی مرکز پزشکی در اوزاکا که خدمت در سال 2016 دولت پنل که در نظر گرفته شده مواد مخدر به عنوان آخرین خط دفاعی در مقابل نوع جدیدی از آنفلوانزا است.

“من نمی گویم این طب کار نمی کند. من میگم هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی است که کار می کند” Yamato گفت.

سخنگوی فوجی فیلم Kana ماتسوموتو گفت که این شرکت در حال انجام آزمایش های بالینی در ژاپن و ایالات متحده “به منظور به دست آوردن شواهد قابل توجهی از مواد مخدر را در اثر” در برابر COVID-19.

Avigan است که به طور بالقوه با ارزش از آنجا که آن را متفاوت از بسیاری دیگر از ضد ویروس تداخل با ویروس ها’ تولید مثل به جای متوقف کردن آنها را از ورود به سلول است. در مطالعات بر روی حیوانات, این دارو به نظر می رسد قادر به مهار انتشار برخی از ویروس ها مانند ویروس ابولا به ویژه هنگامی که اداره زودرس.

این دارو همچنین دارای مشکلات عمده. مدارک و شواهد از نقائص هنگام تولد در حیوانات آزمایش های led ژاپن برای قرار دادن غیر منتظره ای کنترل دقیق بر روی این قرص را استفاده و تولید. قبل از coronavirus آن داده شده بود به انسان تنها در طول آزمایش های بالینی و در تلاش نومیدانه برای درمان ابولا. هیچ یک از کسانی که تلاش تحویل شواهد قطعی است که آن را به طور موثر درمان هر بیماری در انسان حتی انواع شایع آنفلوانزا Yamato گفت.

اگر Avigan با این نسخهها کار در برابر COVID-19 آن است که به احتمال زیاد مفید در بیماری’ مراحل اولیه گفت: Norio Sugaya, یک متخصص بیماری های عفونی در Keiyu بیمارستان در یوکوهاما.

Sugaya گفت به اعتقاد او این دارو می تواند مفید باشد به عنوان یک پیشگیری کننده اگر همراه با گسترده تست نرم از دیدگاه او مشترک با دولت نیروی کار در سال 2016 زمانی که او استدلال کرد که این دارو اثبات نشده بود و نباید انبار.

با وجود هشدارهای مقامات در زمان تصمیم به خرید به اندازه کافی قرص برای 2 میلیون بیماران یک مخزن است که در حال حاضر در حال شنود گذاشته باشند. تا کنون, 1,100, ژاپنی, تجهیزات پزشکی داده اند Avigan به حدود 2,200 COVID-19 بيمار با بیش از 1000 نفر در لیست انتظار برای مواد مخدر, دولت, داده ها نشان داد.

بسیاری از این امکانات استفاده دقیق علمی کنترل مانند دو خیره کننده و استفاده از دارونما. آنها استدلال می کنند که مزایای بالقوه بیشتر از خطرات به خصوص در افراد مسن که مشکل از نقص بعید است به یک موضوع است.

فوجی و دیگران در حال حاضر انجام مناسب محاکمه دارو برای COVID-19. اما آبه با عجله پیش از این روند با تماس برای Avigan استفاده می شود گسترش یافته و حتی بیشتر با اصرار بیمارستان به آن را به هر کسی که می خواهد آن و با گفتن بيماران به درخواست آن ها را با نام.

روز دوشنبه گفت که روند تصویب احتمالا نه بستگی سنتی آزمایش های بالینی انجام شده توسط توسعه دهنده اما به جای آن به احتمال زیاد یک “شکل های مختلف” پس از کارشناسان ساخته شده قضاوت در مورد اثربخشی دارو.

روشن نیست که چرا او چنین بوده است آوازی مدافع. برخی از رسانه های ژاپنی اشاره کرده اند که خود را نزدیک به Fujifilm ارشد اجرایی Shigetaka Komori. دو مرد اغلب golfed و خورده هم آخرین جلسه Jan 17, به گفته نخست وزیر برنامه.

در اواسط ماه فوریه Fujifilm تنها شرکت دعوت به حضور در دولت وظیفه نیروی نشست همکاری های بین المللی در برابر این ویروس با توجه به مواد از جلسه ارسال شده آنلاین.

نمایندگان خود را ارائه 27-صفحه ارائه پاورپوینت اشاره کرد که دولت چین آماده شد برای تایید دارو برای استفاده در مواقع اضطراری بر اساس. چین ثبت اختراع در Avigan تمام شده در سال گذشته و اگر ژاپن dawdled آن می تواند از دست دادن یک برنامه به طور بالقوه زیادی در بازار برای پزشکی.

در یک کنفرانس خبری در فوریه. 29 ژاپن گفت: ژاپن تست سه تيمار در برابر ویروس ذکر تنها Avigan با نام. هفته آینده رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت که آبه در رابطه با Fujifilm ارشد اجرایی بود “کاملا بدون اتصال” به نخست وزیر دیدگاه در قرص.

مقامات دولتی به فکر “این مواد مخدر که در ژاپن ساخته شده, بنابراین اجازه دهید از آن استفاده کنید اگر ما می توانیم” گفت: Yamato به بیماری های عفونی متخصص.

فوجی سخنگوی گفت: “هرگز وجود دارد هر گونه مطلوب درمان” از آبه یا دولت او.

این دارو به دست آورد حمایت بیشتر در ماه مارس زمانی که دو نفر در تیم های تحقیقاتی ارسال شده در مقاله حاضر نشان می دهد که آن را به حال عجله بهبود بیماران دچار خفیف تا متوسط موارد COVID-19.

مقامات چینی شده اند که نیش زده با انتقاد است که آنها در ابتدا تحت پوشش شیوع شروع به ترویج یافته به عنوان یک نمونه از موفقیت کشور در پاسخ به این ویروس.

اما دانشمندان به زودی شروع به چیدن مقالات جدا با این استدلال که آنها فاقد پایه علمی کنترل. هر دو مقاله را که تا به حال نبوده است نظیر بررسی شد تجدید نظر خود را در نتیجه تبدیل شدن به کمتر مطمئن باشید.

با این وجود چین به سرعت تایید Avigan برای استفاده در برابر COVID-19. این نخستین بار بود که هر کشور در خارج از ژاپن تا به حال تایید شده استفاده از آن در برابر هر گونه بیماری.

ژاپن خود را تنها مشروط greenlighted مواد مخدر در سال 2014 تحت چه پزشکی ناظران به عنوان توصیف بسیار شرایط غیر معمول.

در ارزیابی خود تنظیم کننده نوشت که Avigan “نشان داده است اثر” در برابر آنفلوانزای فصلی و نمی تواند مورد تایید برای استفاده در برابر آن است. آنها اجازه می دهد استفاده از آن در برابر جدید و یا re-اورژانس سویه های آنفولانزا اما تنها در “بحران” شرایط زمانی موجود ضد ویروس ثابت شده بی اثر است.

ماتسوموتو Fujifilm را سخنگوی گفت که روند تصویب شد “قوی و دقیق است.”

در یک گزارش صادر جمعه Medwatcher ژاپن یک گروه غیر انتفاعی است که نظارت بر صنعت داروسازی توصیف فرایند تصویب عنوان “بسیار غیر طبیعی است.”

“این باور نکردنی است که آن را تا به حال انبار به عنوان یک آنفلوانزا به مواد مخدر” گفت: معصومی Minaguchi گروه دبیر. “و آن را حتی بیشتر غیر قابل باور است که تحت این شرایط حتی بدون هر گونه پایه و اساس علمی مردم گفته بودن به استفاده از آن.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله