اضافه کردن به تلخ و خوی ارقام قبلی در روز سه شنبه نشان داد ماهانه فروش خودرو کاهش یافته و به کمترین سطح خود از سال 1946 با توجه به بسته شدن نمایشگاه در حالی که حدود یک چهارم از کارگران در حال حاضر در یک دولت-بودجه کردند.

IHS Markit گفت: شاخص مدیران خرید (PMI) برای بخش خدمات کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود پس از بررسی های آغاز شده در سال 1996 انداختن به 13.4 در ماه آوریل از 34.5 در ماه مارس تنها کسری بهتر از اولیه فلش برآورد 12.3.

در هفته گذشته شاخص مدیران خرید بخش تولید به همین وخیم و IHS Markit گفت که با هم آنها با اشاره به عمیق ترین رکود اقتصادی “در حافظه زندگی”.

یک شاخص ترکیبی مدیران خرید از دو بخش کاهش یافته و به پایین ترین رکورد در 13.8 در ماه آوریل از 36.0 در ماه مارس بسیار پایین تر از 50 علامت که تقسیم و رشد از انقباض نشان می دهد 7 ٪ در سه ماهه سقوط در تولید ناخالص داخلی IHS Markit گفت.

“ما انتظار واقعی کاهش در تولید ناخالص داخلی می تواند حتی بیشتر” IHS Markit اقتصاددان Tim Moore گفت.

بریتانیا شاخص مدیران خرید بخش خدمات را شامل نمی شود خرده فروشان شده اند که سخت ترین ضربه فروشگاه تعطیلی از مارس 23 مستند و یا بسیاری از خود اشتغالی.

هوارد آرچر اقتصاددان برای پیش بینی ای مورد باشگاه گفت: او انتظار می رود تولید ناخالص داخلی به سقوط حدود 13 درصد در سه ماهه دوم با فرض اینکه برخی از بلند کردن اجسام از محدودیت.

اقتصاد در سراسر جهان شده اند مبارزه اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. فلش شاخص مدیران خرید منطقه یورو نیز به پایین ترین رکورد در ماه گذشته و نهایی چهره ها در روز چهارشنبه.

ماه گذشته دولت بودجه پیش بینی مجموعه ای از یک سناریو که در آن اقتصاد بریتانیا می تواند قرارداد به اندازه 35% در سه ماه به ماه ژوئن با توجه به این مستند و خروجی سالانه به سقوط در بیش از 300 سال است.

انگلستان مستند تحت بررسی

دولت بریتانیا را بررسی مستند در این هفته اما تا کنون وزرای باید گفت آن است که بیش از حد به زودی برای استراحت محدودیت برای جلوگیری از همه گیر است که ادعا کرده بیش از 32,000 زندگی با توجه به اطلاعات منتشر شده در روز سه شنبه – فراتر ایتالیا به عنوان بدترین مرگ و میر در اروپا است.

انگلیسی ها گفته شده است به ماندن در خانه به جز ورزش ضروری خرید برخی از انواع کار می کنند و تعداد کمی از دلایل دیگر است. تنها کسب و کار است که گزارش خوبی انجام می دهند در شاخص مدیران خرید بخش خدمات بودند کسانی که حمایت آنلاین, خرید قراردادهای دولتی یا خدمات مالی.

شاخص مدیران خرید بخش خدمات نشان داد یک افزایش کوچک در کسب و کار و انتظارات به 53.2 در ماه آوریل از یک رکورد کم 47.9 در ماه مارس که IHS Markit گفت منعکس شده شرکت امیدوار است که به آنها اجازه داده می شود به بازگشایی در تابستان.

“اما ارائه دهندگان خدمات به دنبال برقراری مجدد عملیات کسب و کار به شدت اظهار داشت که ظرفیت باقی خواهد ماند و زیر سطح قبلی برای مدت طولانی و هر زمان باقی می ماند بسیار نامشخص” IHS Markit مور گفت.

ساموئل مقبره یک اقتصاددان در پانتئون اقتصاد کلان گفت: وجود برخی از نشانه هایی بدترین بیش می تواند بر اساس اخیر انتخاب کنید تا در مصرف انرژی و تعداد زیادی از مردم رانندگی بیشتر در صحرا هر چند بازیابی می شود.

“با چند بخش از اقتصاد مجموعه بسته باقی می ماند برای کسب و کار در سراسر تابستان و مصرف کنندگان اعتماد به نفس پاره پاره با COVID-19 انتظار داریم که تنها حدود نیمی از Q2 بزرگ کاهش در تولید ناخالص داخلی به معکوس در Q3,” او گفت:.

دولت در حال بحث و گفتگو با شرکت مدیران و اتحادیه های کارگری چگونه اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر به کار با خیال راحت.

تحت دستورالعمل های موجود, فروشگاه, مانند سوپر مارکت ها محدودیت تعداد مشتری و ترغیب کارکنان و خریداران برای اقامت 2 متر از هم جدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de