"No Indian company or supplier is mentioned in the Interpol communication," the sources said.“هند هیچ شرکت و یا تامین کننده ذکر شده است در اینترپل ارتباطات” منابع گفت.

مرکزی دفتر تحقیقات هشدار پلیس ایالتی سازمانهای کشور مورد جعلی COVID-19 تست کیت گردش در بازار های بین المللی پس از یک علامت از اینترپل در این زمینه ابراز نگرانی کرد.

گفتند اینترپل هشدار داده است آن 194 کشورهای عضو در مورد این جعلی تست کیت رخنه در بازار های بین المللی گفتند.

اخبار مرتبط

ابتکارات است که ملی مرکزی دفتر برای هند وظیفه هماهنگی بین المللی پلیس جنایی سازمان (اینترپل) بلافاصله چرخش به عمل و هشدار تمام اینترپل افسران رابط (ILOs) به هشدار های مربوطه خود را پلیس سازمان در مورد چنین بی پروا منابع گفتند.

این ILOs در حال افسران deputed در هر دولت و پلیس سازمان برای ارتباط با بانک مرکزی بیش از مسائل مربوط به اینترپل.

“هند هیچ شرکت و یا تامین کننده ذکر شده است در اینترپل ارتباطات” منابع گفت.

آنها حاضر به دادن هر گونه اطلاعات بیشتر به چنین اطلاعاتی ممکن است هشدار هایی که ممکن است تحت این اسکنر از یک پلیس سازمان در کشور است.
هند به شدت وابسته به وارداتی COVID-19 تست کیت.

این کشور گزارش کرده است 46,433 COVID-19 تا کنون موارد با 1,568 افراد تسلیم شدن به این بیماری است که اسپرد از طریق قطرات اخراج از بینی یا دهان فرد آلوده هنگامی که او سرفه, عطسه یا صحبت می کند.

مردم می گرفتن COVID-19 اگر آنها تنفس در این قطرات با توجه به سازمان بهداشت جهانی.

اینترپل متوجه تعداد زیادی از جنایات بین المللی پس از coronavirus همه گیر گریبانگیر جهان از جمله فروش آنلاین جعلی
دارو و تجهیزات پزشکی ransomware عملیات هدف قرار دادن بیمارستان ها, تقلب های مالی مرتبط با تجهیزات پزشکی در میان دیگران.

لیون مبتنی بر پلیس بین المللی همکاری سازمان صادر کرده است تعدادی از جهانی هشدار در مورد طرز عمل جنایتکاران تلاش برای نعناع سریع پول در پی COVID-19 بحران جهانی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de