کودکان بستری در نیویورک به دلیل بیماری مرموز مرتبط با COVID-19

نیویورک, آوریل 5

در یک نگران کننده توسعه 15 کودک در نیویورک برخی از آنها تا به حال COVID-19, اخیرا بستری شدن مرموز التهابی سندرم با پزشکان نه به طور کامل آگاه از این طیف این بیماری نشده است.

شهر نیویورک وزارت بهداشت گفت: کودکان بین سنین 2 و 15 سال شده بود در بیمارستان بستری از مارس 17 آوریل 1 با بيماری کاوازاکی یا ویژگی های شوک سمی.

در حالی که “طیف کامل از بیماری شناخته نشده است” این بخش گفت: افراد مبتلا به اين سندرم که پذیرفته شده بود به اطفال در بخش مراقبت های ويژه (PICUs), تا به حال مورد نیاز قلبی و یا تنفسی پشتیبانی می کند. “تنها در موارد شدید ممکن است به رسمیت شناخته شده در این زمان ،

کودکان گزارش شده بود تب بثورات جلدی, شکم درد, استفراغ و یا اسهال.

از 15 کودکان چهار تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. بیش از نیمی از گزارش مورد نیاز بیماران فشار خون حمایت و پنج مورد نیاز تهویه مکانیکی. هیچ مرگ و میر گزارش شده بود در میان این موارد بخش گفت.

یک گزارش در نیویورک تایمز گفت: با توجه به وضعیت کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker مقامات بودند بررسی غیر قابل توضیح سندرم است.

سندرم دریافت کرده است در حال رشد توجه در هفته های اخیر به عنوان موارد شروع به ظاهر شدن در کشورهای اروپایی ضربه سخت COVID-19 بیماری همه گیر.

“وجود دارد برخی از های اخیر نادر توصیف از کودکان در برخی از کشورهای اروپایی که تا به حال این سندرم التهابی است که شبیه به کاوازاکی, سندرم اما به نظر می رسد می شود بسیار نادر” دکتر ماریا ون Kerkhove بهداشت جهانی سازمان دانشمند گفت: در خبر جلسه هفته گذشته است.

شهر نیویورک در کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot در بیانیه ای گفت: “حتی اگر ارتباط این سندرم به COVID-19 هنوز تعریف شده و نه همه این موارد باید آزمایش مثبت برای COVID-19 یا تست DNA یا سرولوژی بالینی ماهیت این ویروس به گونه ای است که ما می خواهیم همه ارائه دهندگان خدمات با ما تماس بگیرید بلافاصله اگر آنها را به بیمارانی که معیارهای ما مشخص شده است.”

“و به پدر و مادر” او افزود: “اگر کودک شما دارای علائم مانند تب ، راش ، درد شکم یا استفراغ با پزشک خود تماس بگیرید حق دور.” PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر