اما پس از هفته ها از پشت و جلو برنامه ریزی هفت ساکنان که تا به حال رسیده به یانگ Zhanqing های فعال به طور ناگهانی تغییر ذهن خود را در اواخر ماه آوریل و یا متوقف پاسخ. حداقل دو نفر از آنها شده بود در معرض تهدید توسط پلیس یانگ گفت.

مقامات چینی در حال بستن به خانواده عزادار همراه با فعالان مطبوعاتی حزب حاکم کمونیست برای یک حسابداری از آنچه رفت را اشتباه در ووهان شهرستان که در آن coronavirus به کشته شدن هزاران نفر قبل از گسترش به بقیه چین و جهان است.

وکلا هشدار داده شده است نه به کت و شلوار فایل علیه دولت. پلیس بازجویی سوگوار اعضای خانواده که در ارتباط با دیگران مانند آنها را آنلاین. داوطلبان که در تلاش برای خنثی کردن دولت سانسور دستگاه با حفظ گزارش در مورد شیوع ناپدید شده اند.

“آنها نگران هستند که اگر مردم در دفاع از حقوق خود و از جامعه بین المللی می دانید چه وضعیت واقعی مثل این است که در ووهان و واقعی تجارب خانواده وجود دارد گفت:” یانگ است که در نیویورک زندگی می کرد جایی که او فرار کرد و پس از او به طور خلاصه بازداشت برای کار خود را در چین.

سرکوب بر این ترس است که هر گونه تلاش برای ساکن در آنچه اتفاق افتاده است در ووهان و یا به نگه مقامات مسئول را تضعیف دولت را روایت است که تنها در چین استبدادی سیستم نجات کشور از یک ویرانگر بحران بهداشتی.

برای الهام بخشیدن به غیرت وطن پرست و دولت تبلیغات به تصویر کشیده مردگان نه به عنوان قربانیان اما به شهدا. بازرسان باید حذف چینی ها, اخبار, گزارش های که در معرض مقامات اوایل تلاش برای پنهان کردن شدت شیوع.

و به عنوان صدای بیشتر تماس در خارج از کشور برای چین به جبران بقیه جهان برای همه گیر حزب بازیگران داخلی آن منتقدان به عنوان ابزار مورد استفاده توسط نیروهای خارجی برای تضعیف آن.

این حزب شده است با احتیاط از غم و اندوه و خطرات آن مطرح می تواند به آن قاعده است.

در سال 2008 پس از زلزله در استان سیچوان به کشته شدن حداقل 69,000 مردم و مقامات چینی ارائه شده hush پول به پدر و مادر که کودکان درگذشت. پس مرگبار قطار در شهر ونژو در سال 2011 مقامات مانع از بستگان از بازدید از سایت. هر ماه ژوئن مقامات در پکن سکوت اعضای خانواده از معترضان که کشته شدند در سال 1989 سرکوب میدان تیان آن من طرفدار جنبش دموکراسی.

در حال حاضر برخی می گویند دولت تحمیل همان نوع از فراموشی جمعی در اطراف شیوع.

سه داوطلب درگیر در Terminus2049 آنلاین پروژه که از آرشیو سانسور اخبار در مورد شیوع رفت از دست رفته در پکن در ماه گذشته و با فرض شده اند بازداشت شده اند.

“من قبلا به او گفت: ‘شما احتمالا برخی از خطر انجام این پروژه است.’ اما من نمی دانم که چقدر” گفت: چن کان که برادر چن مه, یکی از داوطلبان که ناپدید شد.

“من گفته بود که شاید او را احضار توسط پلیس برای صحبت کنید و از آنها بخواهید او را به پایین سایت,” او گفت:. “من فکر نمی کنم این امر می تواند این جدی است.”

چن گفت که او تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد ناپدید شدن برادر. اما او گفته بود به بستگان یکی از دیگر از دست رفته داوطلبان Cai وی که گفت که Cai و دوست دختر خود شده بود بازداشت و متهم به “چیدن نزاع و تحریک مشکل” مبهم اتهام که دولت اغلب با استفاده از در برابر مخالفان.

رسیده با تلفن یک کارمند در یک ایستگاه پلیس در پکن منطقه که در آن چن مه زندگی می کند گفت: او معلوم نیست در مورد این مورد. این گروه در سایت GitHub یک پلت فرم محبوب با coders در حال حاضر مسدود شده در چین.

داوطلبان برای شبیه پروژه های آنلاین نیز مورد سوال توسط مقامات در روزهای اخیر. در پست های وبلاگ و پیام های خصوصی کاربران از جوامع از جمله هشدار داده اند هر یک از دیگر به مالش دادن رایانه های خود را. سازمان از دیگر GitHub پروژه 2019ncovmemory که همچنین چاپ سانسور مواد مورد شیوع خود را تعیین کرده اند بایگانی برای خصوصی.

به مقامات به نظر می رسد هیچ انتقاد می شود را بردارید. پلیس در هوبئی استان که شامل ووهان شد و سخت ترین ضربه از شیوع بازداشت یک زن در ماه گذشته برای سازماندهی یک اعتراض بالا نباتی قیمت. یک مقام رسمی در ووهان بیمارستان حذف شد از پست خود پس از انتقاد استفاده از طب سنتی چینی برای درمان coronavirus بیماران که مقامات تا به حال ترویج است.

سرکوب شده ترین سوزان به مردم عزاداری اعضای خانواده. آنها می گویند که آنها مورد آزار و تحت نظارت نزدیک به عنوان آنها سعی کنید به روی چیزی حساب کردن با ضرر و زیان خود را.

Coronavirus به کشته شدن نزدیک به 4000 نفر در ووهان با توجه به چین و ارقام رسمی. برخی از ساکنان این باور واقعی تلفات بسیار بالاتر است. دولت اخراج دو مقام عالی رتبه مقامات محلی شده است اما نه به اندازه کافی برای بسیاری از خانواده عزادار که می گویند آنها می خواهند عادلانه برای جبران ضرر و زیان و مجازات شدیدتر برای مقامات.

ژانگ چینگ های خاصی است که پدرش را که فوت در ماه فوریه بود که مبتلا به کروناویروس در ووهان بیمارستان. او می گوید هنوز هم پشتیبانی می کند اما فکر می کند که مقامات محلی باید مسئول در ابتدا پنهان کردن این واقعیت که این ویروس می تواند در میان انسان ها است. او تا به حال شناخته شده خطر او گفت که او نمی خواهد که با ارسال پدرش به بیمارستان برای درمان است.

ژانگ گفت: چندین چینی خبرنگاران بود که مصاحبه او در مورد خواسته های خود را بعدا به او گفت که سردبیران کشیده مقالات قبل از انتشار. او نوشته شده تماس آنلاین برای راه اندازی یک بنای تاریخی را گرامی داشت از قربانیان این بیماری همه گیر در ووهان اما بازرسان به سرعت پاک کردن پیام است. مقامات فشرده او را برای دفن پدرش خاکستر اما او تا کنون حاضر; او می گوید که آنها اصرار بر تعیین او مراقبین که او معتقد است که وجود دارد خواهد بود برای اطمینان حاصل شود که او باعث شد بدون مشکل.

“آنها زمان زیادی را صرف تلاش برای کنترل ما” ژانگ گفت. “چرا نمی توانید آنها با استفاده از این انرژی برای پرداختن به نگرانی های ما به جای؟”

در ماه مارس پلیس بازدید ووهان ساکن که در حال شروع یک چت گروهی از بیش از 100 نفر که از دست بستگان به این ویروس با توجه به دو نفر از اعضای گروه یکی از آنها مشترک یک ویدیو از روبرو می شوند. این گروه دستور داده شد به انحلال.

یانگ فعال در نیویورک گفت: حداقل دو نفر از هفت ووهان ساکنان که تا به حال با او تماس در مورد در نظر گرفتن اقدامات قانونی علیه دولت کاهش یافته و این ایده پس از تهدید توسط پلیس.

حتی اگر دیگر شاکیان مایل بودند به حرکت رو به جلو آنها ممکن است مشکل پیدا کردن وکلا. پس از یانگ و یک گروه از وکلای حقوق بشر در چین صادر باز تماس در ماه مارس برای افرادی که می خواستند به شکایت دولت چندین وکلا در سراسر کشور دریافت هشدارهای کلامی از مسئولان قضایی یانگ گفت.

مقامات گفتند آنها را به نوشتن نامه و یا “ایجاد اختلال” با طرح ادعای جبران خسارت با توجه به چن Jiangang عضو این گروه است. چن که فرار به ایالات متحده در سال گذشته گفت که او شنیده بود از چندین وکلا که هشدار داده بودند.

“اگر کسی جرات نداره به درخواست و دولت نتواند برای دیدار با, آن, آنها بلافاصله دیده می شود به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی” چن گفت. “این مهم نیست که آیا شما یک وکیل هستید یا قربانی آن را مانند شما زندانی شده است.”

برخی از اموال ساکنان را فشرده پیش رو با وجود این دولت سرکوب. ماه گذشته قهوهای مایل به زرد Jun یک کارمند در ییچنگ شهر در هوبئی استان شد اولین کسی که به طور علنی اقدام به شکایت مقامات بیش از پاسخ خود به شیوع.

قهوهای مایل به زرد که با این نسخهها کار در شهر پارک های گروه متهم استانی دولت از “کتمان و پوشش تا” ماهیت واقعی این ویروس منجر مردم را به “نادیده گرفتن این ویروس را در معرض خطر خود را شل هوشیاری و غفلت از خود و حفاظت از خود” با توجه به یک کپی از شکایت به اشتراک گذاشته آنلاین. وی با اشاره به مقامات تصمیم به میزبان یک ضیافت برای 40,000 خانواده ها در ووهان در اوایل ژانویه حتی به عنوان ویروس پخش شد.

او از دولت خواست به موضوع عذرخواهی در صفحه اول هوبئی روزانه یک روزنامه محلی.

در کوتاه تلفن تماس قهوهای مایل به زرد تایید کرد که او تا به حال ارائه یک شکایت به افراد متوسط دادگاه در ووهان اما او کاهش یافته است به مصاحبه چرا که او یک کارمند دولت.

با چین قضائیه شدیدا تحت کنترل دولت مرکزی آن مشخص نیست که آیا قهوهای مایل به زرد می کنید روز خود را در دادگاه. مقالات در مورد قهوهای مایل به زرد شده اند و سانسور در رسانه های اجتماعی چینی. تماس به دادگاه در ووهان در روز پنج شنبه زنگ زد جواب داده نشده.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de