در حال حاضر با توجه به بانک محور پژوهش 53 درصد از هند تولید ناخالص داخلی سرچشمه در منطقه قرمز مناطق و 83 درصد از تمام بانک های اعتباری پرداخت شده است در اینجا

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, مناسب است در درخواست دولت مرکزی به relook آن زمان طبقه بندی قرمز/نارنجی/سبز برای انواع فعالیت های اقتصادی و به جای طبقه بندی کل منطقه به عنوان قرمز اگر آن گزارش حتی یک تازه Covid-19 عفونت در گذشته 21 روز—این بود 28 زودتر به انجام این طبقه بندی فقط برای مهار منطقه و یا منطقه ای که در مجاورت آن عفونت صورت گرفت. این بسیار مهم است اگر مدرج سرگیری فعالیت های اقتصادی است به کار می کنند.

در حال حاضر با توجه به بانک محور پژوهش 53 درصد از هند تولید ناخالص داخلی سرچشمه در منطقه قرمز مناطق و 83 درصد از تمام بانک های اعتباری پرداخت شده است در اینجا; و این است که فعالیت های اقتصادی بیشتر محدود شده است. همچنین اگر بخش های مهم از زنجیره تامین در مناطق قرمز حتی سبز یا نارنجی منطقه کارخانه نخواهد بود قادر به راه اندازی مجدد. و به عنوان خودرو شرکت با اشاره قبلا اگر نمایشگاه باز نمی شود—آنها نمی توانند در منطقه قرمز—آن بیهوده است حتی به تامل مجدد تولید.

اخبار مرتبط

همچنین مهم است به خاطر داشته باشید که تعداد افراد آلوده در کشور افزایش یافت از 600 فقط قبل از این مستند شروع به 42,000 زمانی که دوم مستند به پایان رسید; هند قفل شده بود و در مجموع 43 روز. از این تعداد دو برابر آلوده هر سه روز قبل از این مستند این پایین آمد به یک بار دو برابر هر 11 روز با توجه به lockdown; به عبارت دیگر مستند داد و در حال حاضر کشیده سیستم بهداشت و درمان اتاق به آماده شدن برای بیشتر بیماران اما عفونت در حال رفتن به گسترش به هر حال حتی اگر در یک کندتر.

با lockdown رفته در نارنجی و سبز مناطق وجود دارد 284 نارنجی و 319 سبز مناطق—بزرگ و تسهیلات حتی در منطقه قرمز این منصفانه است که فرض کنیم این میزان دو برابر خواهد شد در حال حاضر انتخاب کنید تا دوباره. حتی اگر این افزایش به یک بار در 8 روز, این به این معنی هند را 5.4 میلیون عفونت در پایان ماه ژوئن و 8.6 کرور در پایان ماه ژوئیه. اما برای برخی از معجزه آن غیر قابل تصور است که تمام این افزایش را در مناطق که در حال حاضر red; به حدی افزایش عفونت در محل نارنجی و سبز مناطق آنها را به نوبه خود به رنگ قرمز و نارنجی. فعالیت در آنها را محدود هنگامی که این اتفاق می افتد ؟

اگر که اتفاق می افتد و باید آن را به صورتی که در حال حاضر طبقه بندی است آرام—سپس بخش بزرگی از صنعت را نمی خواهد راه اندازی مجدد پس از آن روشن است عفونت در حال رفتن به گسترش; چه چیزی است که نقطه شروع مجدد تولید اگر شما مجبور به توقف دوباره آن را نگه دارید انجام این کار در متناسب و شروع می شود ؟

در حالی که دلیلی برای این مستند شد و به سرعت گسترش ویروس تهاجمی مستند در مناطق قرمز به نظر می رسد نشان می دهد مقامات فکر می کنم آن است که ممکن است برای جلوگیری از گسترش ویروس در دسترس نباشد. جدا از این نیست که ممکن است از آنجایی که ما می دانیم که کمی از این ویروس این است که حتی روشن اگر آن را دوباره پس از تابستان و اگر آن را تبدیل به بومی و دوباره به آلوده مردم هر سال است.

اگر ویروس در اینجا به ماندن است و مشخص نیست چه زمانی واکسن را به توسعه یافته و سپس با توجه به هر کس در جهان—هند نیاز به پیدا کردن راه هایی برای مقابله با ویروس است. این به این معنی به اندازه کافی در بیمارستان/مراقبت/امکانات قرنطینه آماده ramping تا تست و تغییر پروتکل شامل موارد بدون علامت اجرای اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی.

بستن هند نمی تواند یک راه حل است. جدا از عظیم مشکلات اقتصادی این باعث می شود حتی روال بیماری نیست که درمان شود و این بار بیماری نیز شروع به اضافه کردن. در هندوستان وجود دارد 440,000 مرگ و میر ناشی از سل در هر سال اما در حال حاضر بيماران مبتلا به سل هستند و احتمالا گرفتن تبدیل شده به دور از بیمارستان. این هزینه باید به حساب به عنوان به خوبی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de