در گفتگو با عضو ارشد کنگره رهبر راهول گاندی از طریق ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه بانرجی گفت: ارائه پول نقد به فقرا را خار هزینه و در نتیجه تولید و تقاضا. (عکس)

برنده جایزه نوبل Abhijit نوری توصیه کرده است که هند ارائه پول نقد به فقیرترین 60 درصد از جمعیت آن و صرف کردن باز پرداخت وام برای کسب و کارهای کوچک در ماه ژوئن سه ماهه او به عنوان زمینهای برای به اندازه کافی بزرگ مالی بسته به تحریک تقاضا در اقتصاد ویران شده توسط رمان coronavirus بحران است.

در گفتگو با عضو ارشد کنگره رهبر راهول گاندی از طریق ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه بانرجی گفت: ارائه پول نقد به فقرا را خار هزینه و در نتیجه تولید و تقاضا. “ما واقعا نمی تصمیم گرفت در یک به اندازه کافی بزرگ بسته محرک. ما هنوز در حال صحبت کردن در حدود 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی. ما رفته است برای 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی است,” او گفت:.

اخبار مرتبط

دولت اعلام کرده بود یک بسته امداد تومان ارزش 1.7 لاخ کرور (0.8 درصد از تولید ناخالص داخلی) برای فقیر و آسیب پذیر در ماه مارس 26 با فوق العاده بودجه جزء از آن که فقط در مورد 75,000 تومان کرور. آن را ارائه 500 تومان در هر ماه به 20.4 کرور زنان از طریق خود Jan Dhan حساب برای سه ماه, در میان دیگران. اما یک بسته برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است و هنوز برای تمدید شود.

“ما انجام داده اند که یکی از چیزهایی که من فکر می کنم عاقلانه است که به نوع قرار دادن یک مهلت قانونی برای پرداخت بدهی. ما می تواند انجام بیش از آن. ما حتی می توان گفت که پرداخت بدهی برای این سه ماهه لغو خواهد شد و خواهد شد مراقبت از گرفته شده توسط دولت است,” او گفت:.

به سوال گاندی اگر نوعی از NYAY طرح یا مستقیم انتقال پول نقد به مردم پیشنهاد شده توسط حزب کنگره قبل از 2019 کلی انتخابات بود که نیاز به ساعت اشاره اقتصاددان پاسخ مثبت ادعا که تسکین نباید فقط محدود به فقیرترین جمعیت است.

اما او اعلام کرد که یارانه نقدی نباید تمدید شود قبل از قفل کردن محدودیت ها برداشته و مردم قادر به صرف; دیگری آن را نمی توانستند.

“من فکر می کنم صرف ساده ترین راه برای احیای اقتصاد است. چرا که پس از آن MSMEs دریافت پول آن را صرف و سپس آن را معمول کینزی واکنش زنجیره ای” بانرجی گفت. “ما نمی توانیم تعطیل کل بخش خرده فروشی زیرا آنها واقع در coronavirus منطقه قرمز” او گفت:.

دولت نیز باید ارائه موقت جیره کارت به مردم به طوری که آنها می توانید با استفاده از یارانه دانه لوازم از طریق سیستم توزیع. چند تحلیلگران با اشاره به این که کارگران مهاجر بدترین قربانیان این بیماری همه گیر در حال محروم از PDS منابع به آنها ندارد و کارت های جیره بندی در مکان کار خود را.

نوری همچنین پرچم خطرات ناشی از افزایش ورشکستگی با توجه به بحران است. “شاید نوشتن یک مقدار زیادی از بدهی راه رفتن است,” او گفت:. تقاضا کمبود است و دیگر نگرانی است. “گرفتن برخی از پول نقد به دست مردم است که بهترین راه برای ضربه شروع اقتصاد,” او گفت:.

گاندی تعامل در روز سه شنبه دوم در یک سری از مکالمات که کنگره رهبر است انتظار می رود با کارشناسان در مورد تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در معیشت و اقتصاد است. هفته گذشته او در یک شبیه تعامل با سابق RBI فرماندار Raghuram راجان.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de