Covid-19 اثر: بدون دستمزد برای گجرات الماس کارگران در طول مستند

 except a few diamond companies, most of the owners of diamond units have not paid salaries to their workers.به جز چند الماس شرکت های, بسیاری از صاحبان الماس واحد پرداخت حقوق به کارگران خود را.

با وجود گجرات دولت به منظور پرداخت حقوق به کارگران در طول مستند دوره lakhs الماس صنعتگران در سورت شده اند که دستمزد توسط کارفرمایان خود گفت: الماس اتحادیه کارگران – گجرات.

“ما شکایت خود در برابر 100-به همراه الماس واحد است که نمی پرداخت حقوق به صنعتگران. وی افزود: با توجه به تفاهم نامه به معاون کار کمیساریای (DLO) از سورت به اقدام علیه سیار واحد همراه با کپی از شاه” گفت: رامش Jilariya رئیس الماس اتحادیه کارگران – گجرات.

اخبار مرتبط

در زمانی که این دولت و همچنین دولت مرکزی در حال ساخت ترتیبات برای رفت و آمد کارگران مهاجر به بومی خود را در مکان های کارگران باید حقوق خود را قبل از ترک این شهر گفت: Jilariya. او گفت: به جز چند الماس شرکت های, بسیاری از صاحبان الماس واحد پرداخت حقوق به کارگران خود را.

روز سه شنبه معاون رئیس جمهور از اتحادیه Bhavesh مخزن بازداشت شد برای اعلام اعتراض در برابر کسانی که الماس واحد است که موفق به پرداخت حقوق و دستمزد. بعد از آن در مخزن منتشر شد. در پاسخ به نمایندگی از اتحادیه DLO GL پاتل با صدور اعلامیه به سورت الماس انجمن و همچنین Gems & Jewelry شورای توسعه صادرات (گجرات) برای اطمینان از پرداخت حقوق به الماس کارگران است.

“ما در این روند برای متقاعد کردن صاحبان الماس واحد به پرداخت حقوق و دستمزد در ارتباط سطح. وجود دارد بسیاری از واحدهای که در موقعیت های پرداخت حقوق و دستمزد خود را به عنوان کرور روپیه گیر هستند با توجه به رکود اقتصادی و مستند. با وجود تمام این مشکلات ما در حال انجام واقعی تلاش برای پرداخت حقوق و دستمزد به صنعتگران گفت:” Babubhai Kathiria رئیس جمهور سورت الماس انجمن.

نه نفر از هر 10 الماس خشن در جهان در حال کاهش و جلا در سورات. نزدیک به 20 ، 000 الماس برش و پرداخت واحد هستند و عملکرد در گجرات عمدتا در سورات. نزدیک به 15 درصد واحدهای در Saurashtra منطقه است. بیش از 10 لاخ کارگران شاغل در این واحد است. بسیاری از این کارگران نشده اند پرداخت و یا پرداخت کردم تنها بخشی از حقوق طی 40 روز کارگران اتحادیه گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر