COVID-19: چگونه مشاوران مالی مستقل می تواند lynchpin بین صندوق و سرمایه گذاران

COVID-19 impact on mutual fund SIP return, financial advisor, IFA, SIP, systematic investment plan, financial planner, check mutual fund return, SIP valueشخصی تفاهم و رابطه ساختمان همواره مزایای مهم این است که این مستقل مالی کارآفرینان داشته اند. این است که اعتماد مهم در بازار مالی.

COVID-19 ایجاد کرده است چالش های بی سابقه ای برای هند مالی بازار است. با توجه به صندوق بین المللی پول رشد هند برآورد FY21 به 1.9 درصد از 5.8 درصد است. طول و شدت رکود اقتصادی است که سوال اصلی که آیا این اتفاق خواهد افتاد یا نه. در این وضعیت که در آن ‘پایین-touch’ هنجار است و نوسانات و بی سابقه حوادث در حال وقوع (بسته شدن 6 طرح از فرانکلین تمپلتون با 30000 تومان کرور گیر از سرمایه گذاران یک مثال است) درک نیازهای جدید و خطر از سرمایه گذاران می شود همه مشکل تر است.

مشاوران مالی مستقل (IFA) و صندوق توزیع کنندگان را تبدیل به کلیدی برای این فرایند آنها به عنوان ‘پل-از-اعتماد” است که سرمایه گذاران فردی نگاه به آنها به عنوان حرکت در این زمان دشوار است.

اخبار مرتبط

رسیدن و دسترسی: IFAs رفتن به جایی که بازیکنان بزرگتر نمی

در تکه تکه بازارهای هند که در آن فرد-به-فرد در تعامل هستند از اهمیت حیاتی مستقل مشاوران مالی (IFAs) و صندوق توزیع کنندگان (MFD s) به مدت طولانی به حال یک نقش کلیدی در این رابطه است.

image.png

شخصی تفاهم و رابطه ساختمان همواره مزایای مهم این است که این مستقل مالی کارآفرینان داشته اند. این است که اعتماد مهم در بازار مالی.

عدم قطعیت در بازار: چرا اعتماد مسائل در حال حاضر بیشتر از همیشه

این عدم قطعیت در بازار که COVID-19 معرفی کرده است-با کسب و کار در سراسر صنایع رو فشار-به طور طبیعی ناشی از مسائل برای هر دو مالی تولید کنندگان محصولات (به عنوان مثال وجوه متقابل) و (صندوق) سرمایه گذاران. برای بودجه خود را ناگهانی کاهش ارزش کسب و کار و نارس وجود ایجاد بحران نقدینگی. فرانکلین تمپلتون عمده بمبئی بازیکن به تازگی زخم تا شش اعتبار خود در صندوق با استناد به illiquidity به عنوان یک کلید فشار است.

سرمایه گذاران به ویژه کسانی که به بازار مرتبط بودجه دچار فرسایش قابل توجهی از اعتماد به نفس. کوتاه تا میان مدت چشم انداز مثبت نیست و این امر منجر به تعداد زیادی از سرمایه گذاران در تلاش برای بیرون زود و یا با توجه به انجام این کار تا حد زیادی تشدید این وضعیت است.

اتصال: IFA استفاده

در حال حاضر وضعیت اولویت برای همه بازیکنان در مالی اکوسیستم را در اندکی از ثبات. این کاهش در دراز مدت آسیب ارام کردن ترس از سرمایه گذاران و کمک به منابع مالی و کسب و کار آب و مستند.

در قبل از مستند دوره نمایشگاه IFA / MFD s اهرمی جلسات چهره به چهره و اتصال عالی به ایجاد تفاهم و روابط بلند مدت با مشتریان خود را به عنوان ارزش افزوده همکاران به وجوه متقابل IFA / MFD s قادر به افزایش وسعت خود را به مشتری ارائه شده توسط ارائه به مشتریان با گزینه ها و توسط واسط بین بودجه و پایان دادن به مشتریان ازدواج نیاز به راه حل های.

این همان نقشی است که باید توسط آنها گرفته اما با کم لمسی مدل. تطبیق دیجیتال توسعه – از طریق تلفن و سایر اشکال ارتباطات از جمله واتساپ/تلگرام و همچنین به عنوان یک افزایش در فرکانس های ارتباطی با توجه به این که وجود یک اختلال عمده با پایین / هیچ چهره به چهره تعاملات باقی خواهد ماند نسبتا طولانی زمان.

دیجیتال سیستم عامل: به حداقل رساندن درد در هر کجا که ممکن است

یک کم لمسی مدل کسب و کار به این معنی است که هر جنبه ای از مشتری سفر از ارتباطات اعدام مانیتورینگ و اطلاع رسانی باید از طریق یک رد پای دیجیتال. چنین جامع سیستم عامل خواهد بود (و بسیار گران قیمت و وقت گیر) انجام شود به طور مستقل. سیستم عامل های دیجیتال است که فعال کردن پلاگین و بازی راه حل های ارزشمند خواهد بود رفتن به جلو: بار دشوار هستند اما هدف در اینجا این است که مشتری تجربه به عنوان بدون درز و به عنوان راحت که ممکن است.

بازار امروز در جنجال و هیاهو و آن را تقریبا به طور قطع خواهد بود برای سال آمده است. اما IFA / MFD s به خصوص کسانی که اعمال نفوذ سیستم عامل های دیجیتال فرصت امروز به عنوان سدی در برابر احساسات رهبری تصمیم گیری. با اعمال نفوذ در روابط بلند مدت آنها می تواند اطمینان حاصل شود که سرمایه گذار سرمایه باقی می ماند در بودجه است که نه تنها خوب برای سرمایه گذاران بلکه بازارهای مالی اجازه می دهد آن را به باقی می ماند کاربردی است.

توسط جورج میترا مدیر عامل و بنیانگذاران Fintso

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر