AIIMS نیز با تشکیل یک کمیته به تدبیر استراتژی برای بازگرداندن خدمات بهداشتی و درمانی شیوه ای مرحله به مرحله.

یک AIIMS زیر کمیته خواسته شده است برای آماده سازی یک طرح برای صاف مرمت OPD و غیر اضطراری عملیات خدمات با مدیریت و برنامه ریزی برای از سرگیری آنها در ده روز, منابع رسمی گفت. همچنین غیر COVID خدمات دیگر از اورژانس برای مدت زمان محدود است به احتمال زیاد عمدتا ارجاع تنها جایی که بیمارستان تهیه خواهد شد فقط آن دسته از بیماران که اشاره خواهد شد از محیطی بیمارستان گفتند. “این می تواند محدود کردن جمعیت در داخل ساختمان و محوطه بیمارستان به یک اندازه است اما نیاز به بیرون آمدن با یک خوبی فکر طرح با توجه به جوانب مثبت و منفی” یک منبع گفت. “طرح دوباره باز OPD خدمات در یک روش مرحله به مرحله. اگر تعداد coronavirus موارد افزایش در آینده نزدیک و اگر نیاز باشد ما برگشت به گذشته فهرستی از” یک مقام رسمی گفت.

پزشکان در AIIMS در حال حاضر ارائه tele-مشاوره برای همه بیماران تحت درمان در بیمارستان در تلاش برای کاهش نیاز به آنها را به بازدید از این مرکز در طول مستند. در جلسه صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد استراتژی در شروع مجدد OPD, خدمات, رئیس مراکز و روسای ادارات در AIIMS خواسته شد به برآورد که چگونه بسیاری از موارد آنها می توانید در یک روز اگر آن را به دوباره راه اندازی شود.

اخبار مرتبط

OT تیم نیز خواسته نهایی و قرعه کشی طرح در چه غیر اورژانس جراحی انجام خواهد شد در نظر داشتن برخی از عملیات تئاتر محفوظ مشکوک COVID-19 بيمار در اصلی OT منطقه اصلی بیمارستان است. آن بیش از یک ماه است که AIIMS تعطیل کرده است آن OPD خدمات و محدود تمام اعمال جراحی الکتیو به عنوان بخشی از تلاش خود را در جهت هدایت منابع خود را به کنترل COVID-19 شیوع.

برتر بیمارستان نیز با تشکیل یک کمیته به تدبیر استراتژی برای بازگرداندن خدمات بهداشتی و درمانی شیوه ای مرحله به مرحله. “در موعد مستند است به احتمال زیاد نورد و بیمارستان خدمات مورد نیاز به ترمیم در یک روش مرحله به مرحله با اقدامات در محل برای جلوگیری از عفونت متقاطع و COVID-19 انتقال” یک تفاهم نامه صادر شده به تمام قوا از مراکز و روسای ادارات در 25 آوریل گفت.

برای اولین بار در تاریخ آن تمام هند موسسه علوم پزشکی اینجا را تعطیل OPD خدمات از جمله تخصص و همه جدید و پیگیری ثبت نام از مارس 24. این AIIMS تا به حال نیز با صدور یک بخشنامه به تعویق انداختن همه غیر ضروری روش انتخابی و جراحی و کارگردانی برای تنها اضطراری صرفه جویی در زندگی عمل جراحی با اثر از 21 مارس است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله