پس از 43 روز از مستند برخی از ایالت/UTs از جمله دهلی نو اجازه از سرگیری مشروب فروش است. (تصویر نماینده)

پس از 43 روز از مستند برخی از ایالت/UTs از جمله دهلی نو اجازه از سرگیری مشروب فروش است. این انجام شد به برخی از درآمد خالص از وظایف مالیات غیر مستقیم در مشروب و تقریبا همه منابع دیگر داشتن خشک به دلیل Covid-19 مستند. اما تصاویری از ازدحام صدها نفر از مردم در خارج از فروشگاه ها مشروب از سراسر کشور و مطلق عدم فاصله نشان می دهد که چگونه ضعیف آگاه یا بی تفاوت نسبت به تاج-خطرات توده ها هستند.

برای اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله پلیس مجبور به توسل به lathicharge در برخی از مناطق. دهلی نو اعلام کرده است 70 درصد مالیات بر MRP از مشروب. این نشان می دهد که اگر هند به سهولت مستند و مبارزه Covid-19 آن نیاز به سختگیرانه تر علیه نقض اجتماعی فاصله.

اخبار مرتبط

مرکز و دولت نیاز به پیاده سازی شیب دار جریمه برای نقض اجتماعی فاصله در فضاهای عمومی ساخت پذیرایی برای مردم مونتاژ مسئول نیز هست. مثلا یک شعبه بانک باید جریمه اگر اجتماعی فاصله مشاهده نشده است در داخل آن محوطه.

این امر تغییر برخی از تعهد به این موسسات اطمینان از امن رفتار با مشتریان. حادثه سنگ-pelting در پرسنل پلیس در هوره, West Bengal, نشان می دهد که بسیاری از هندی ها هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با این ایده از یک مستند است و پلیس نمی تواند همیشه توسل به نظم است. وجود دارد نیاز به راه اندازی نظارت شاید مکمل انسان مدار بسته با تکنولوژی مانند هواپیماهای بدون سرنشین نظارت و یا حتی نظارت بر جمعیت با نگاه کردن سیگنال تلفن همراه/GPS داده و سپس اعمال جریمه تند, اگر, اجتماعی, فاصله پیدا شده است به نقض شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de