دولت در جلسه هیئت دولت برگزار خواهد شد در اینجا در روز پنج شنبه

مالیات غیر مستقیم و مالیات گروه در پنجاب پیشنهاد کرده است برای ارائه مشروب در خانه در حال انجام coronavirus وضعیت اما تصمیم نهایی در آن گرفته خواهد شد در یک دولت جلسه هیئت دولت گفته است که در اینجا در روز سه شنبه. دولت در جلسه هیئت دولت برگزار خواهد شد در اینجا در روز پنج شنبه گفتند.

مالیات غیر مستقیم و مالیات گروه داده می شود, یک پیشنهاد به دولت در تحویل خانه, مشروب آنها گفت: با این حال اضافه کرد که یک تماس نهایی خواهد بود گرفته شده توسط دولت در این زمینه است. طبق پیشنهاد تحویل خانه مشروب را مجاز بین 1 ساعت تا 6 ساعت به منظور اجتناب از عجله در vends به عنوان شاهد در روز دوشنبه در سراسر کشور, مقامات گفت. آن را نیز فعال اجتماعی فاصله هنجار آنها گفت.

اخبار مرتبط

آرامش در مقررات منع رفت و آمد در پنجاب داده شده است به مدت چهار ساعت از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در سراسر کشور که در طی آن همه مغازه ها باز هستند. دولت اتحاد وارده را از دست 550 تومان کرور روپیه با توجه به وظیفه مالیات غیر مستقیم به عنوان vends بسته شده اند و برای بیش از یک ماه, مقامات گفت.

مالیات غیر مستقیم و مالیات بخش قصد دارد به موضوع منع عبور به یک کارمند مشروب داد و ستد کردن پیمانکار به ارائه مشروب در خانه, مقامات گفت. شماره تلفن همراه داده شده توسط پیمانکار اعلام خواهد شد و یا گردش در نتیجه یکی می تواند به یک تماس در این اعداد و تحویل انجام آنها گفت.

این دستورالعمل نهایی در این طرح صادر خواهد شد هنگامی که دولت پاک این پیشنهاد گفتند.
این گروه پیشنهاد کرده است در دیدار با مقاومت قوی از مقامات داخل و همچنین پیمانکاران به عنوان آنها دستگیری که این را تشویق bootlegging و آن را نیز در برابر قوانین مالیات غیر مستقیم به عنوان مشروب می توان تنها به فروش می رسد از خرده فروشی vends و نه در غیر این صورت منابع گفت.

دولت به احتمال زیاد به افزایش قیمت مشروب با تحمیل COVID-19 cess, منابع گفت. اداره مالیات غیر مستقیم و مالیات با وزیر Amarinder سینگ که در حال حاضر درخواست دولت مرکزی به اجازه فروش مشروب در دولت در میان تمدید مستند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de