واشنگتن, مه 5

با وجود یک قرن پیشرفت در علم 2020 است که به دنبال بسیاری مانند سال 1918.

در سال های بین دو کشنده بیماری های همه گیر یکی از misnamed آنفولانزای اسپانیایی دیگر COVID-19 جهان آموخته شده در مورد ویروس ها در درمان بیماری های مختلف ساخته شده موثر واکسن توسعه ارتباطات فوری و ایجاد استادانه بهداشت عمومی شبکه.

در عین حال در اینجا ما دوباره چهره نقاب به حداکثر. و هنوز هم قادر به سرکوب موذی در عین حال قابل اجتناب بیماری های عفونی قبل از اینکه صدها هزار نفر از آن مرد.

به عنوان در سال 1918 مردم دوباره شنیدن توخالی اطمینان در تقابل با واقعیت بیمارستان ها و morgues پر کردن و حساب های بانکی تخلیه.

باستان حس مشترک از quarantining است. بنابراین حقه بازی: مالش پیاز خام در قفسه سینه خود را, آنها گفت: در سال 1918. چگونه در مورد مواد ضد عفونی کننده در رگهای شما در حال حاضر ؟ mused جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, نقاشی های بافتی به جای آن از خنده بیش از آنچه که او ضعیف سعی کرد به عنوان یک شوخی است.

در سال 1918 هیچ کس تا به حال واکسن درمان و یا درمان برای آنفولانزای همه گیر به عنوان آن را ویران جهان و کشته شدن بیش از 50 میلیون نفر است. هیچ کس هیچ که برای coronavirus یا نه.

علم مدرن به سرعت شناسایی جدید امروز coronavirus نقشه برداری کد ژنتیکی آن و توسعه یک تست تشخیصی بهره برداری دانش هیچ کس تا به حال در سال 1918. است که به مردم بیشتر از یک شانس مبارزه برای اقامت در خارج از راه آسیب است حداقل در کشورهایی که مستقر تست سرعت که در آن ما نیست.

اما راه هایی برای جلوگیری از بیمار شدن و چه زمانی که بیمار در حال تغییر. شکست ما رئیس جمهور را تهدید جدی از شروع نیز می پیوندد گذشته به حال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همه اما اعلام پیروزی قبل از عفونت ریشه گرفت در کشور خود و او را تحویل یک جریان اطلاعات غلط بوده است. رئیس جمهور وودرو ویلسون اصلی شکست سکوت خود.

نه یک بار مورخان می گویند, آیا Wilson علنا صحبت در مورد یک بیماری بود که کشتن آمریکایی ها grotesquely و در اعداد بزرگ حتی اگر او آن را قرارداد خود را و هرگز مشابه ،

ویلسون تثبیت شده در امریکا را به موازات مبارزه در جنگ جهانی اول مانند “یک سگ با استخوان می گوید:” مهدی جان بری “نویسنده بزرگ آنفلوانزا است.” مشکوک صفر از سال 1918 آنفولانزا محدوده از کانزاس به چین است. اما روشن بود به مقامات ایالات متحده حتی در سال 1918 که آن را شروع نمی شود در اسپانیا.

این بیماری همه گیر در زمان اسپانیا با نام تنها دلیل آن مطبوعات آزاد ممنوعه گزارش خرابی در این بیماری در اوایل سال 1918 موج در حالی که مقامات دولتی و یک همدست مطبوعات در کشورهای در جنگ — ایالات متحده در میان آنها — آن را در زمان jingoism سانسور و انکار است.

مانند COVID-19 1918 همه گیر آمد از یک ویروس تنفسی که شروع به پریدن کرد از حیوانات را به مردم منتقل شد و تا به حال مشابه آسیب شناسی بری گفت: از طریق ایمیل. اجتماعی فاصله دست شستن و ماسک منجر شد اقدامات کنترلی پس از آن و در حال حاضر.

توصیه های پزشکی از آن پس نیز طنین انداز امروز: “اگر شما آن را دریافت ماندن در خانه و استراحت در رختخواب گرم نگه داشتن نوشیدنی, نوشیدنی های گرم و آرام ماندن تا زمانی که علائم گذشته گفت:” دکتر جان شوید رابرتسون شیکاگو کمیسیون بهداشت و درمان در سال 1918.

“سپس در ادامه به مراقب باشید برای بزرگترین خطر این است که از ذات الریه و یا برخی از نزدیکان بیماری پس از آنفلوانزا از بین رفته است.”

اما وجود دارد نیز مشخص شده تفاوت بین ویروس ها از سال 1918 و در سال 2020 است. آنفولانزای اسپانیایی بود به خصوص خطرناک به افراد سالم در سنين 20 تا 40 — نخست نسل از خدمت سربازی — تناقض به دلیل پر جنب و جوش, سیستم ایمنی بدن.

زمانی که چنین افرادی رو آلوده خود آنتی بادی رفت و پس از ویروس ها مانند سربازان ریختن از ترانشه اروپا killing fields.

“سیستم ایمنی بدن پرتاب شد هر سلاح آن را تا به حال در ویروس” بری گفت.

“میدان جنگ بود و ریه است. ریه بود که در آن نبرد.” جوان سربازان و ملوانان فراوان در اردوگاه های نظامی در آمریکا, سفر به اروپا در کشتی پر به gunwales با بشریت مبارزه در کنار هم در ترانشه و به خانه آمد و در پیروزی به ستایش جمعیت.

تلفات زیادی بود بر آنها و مردم آنها را آلوده. آنفولانزای اسپانیایی می تواند فقط به عنوان به راحتی نامیده شده است ما ارتش یا نیروی دریایی ایالات متحده آنفولانزا به جای. و یا آلمانی و یا انگلیسی, آنفولانزا, که برای ماده.

در میان کسانی که درگذشت در همه گیر شد فریدریش تهمت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جد پدری. در میان کسانی که آن را قرارداد و بهبود بودند زمان جنگ رهبران بریتانیا و آلمان و همچنین از ایالات متحده, انگلیسی و اسپانیایی پادشاهان و آینده ما رئیس جمهور فرانکلین روزولت زمانی که او دستیار وزیر نیروی دریایی.

اما تلفات بود سنگین تر در افراد متوسط و فقیر شلوغ در اتاق های اجاره ای خیابان اتومبیل و عرق کارخانه.

آنها نمی تواند تمام زندگی با کلمات 1918 ما جراح عمومی روپرت آبی: “حفظ کردن از جمعیت و گرفتگی مکان به عنوان آنجا که ممکن است. … مقدار هوای تازه از طریق پنجره های باز را نمی توان overemphasised. … هر تلاشی به نفس تا حد هوای پاک که ممکن است.” برآورد 675,000 آمریکایی درگذشت, در این بیماری همه گیر است که فکر به آلوده یک سوم از جمعیت جهان. AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de