The 'major' heads are Central GST, State or Union Territory GST, Integrated GST and cess, whereas the 'minor' heads defined in the law are tax, interest, late fee, penalty and others.این ‘major’ سر مرکزی GST دولت یا قلمرو اتحادیه GST یکپارچه GST و پیرمرد در حالی که به ‘minor’ سر تعریف شده در قانون از مالیات هستند و علاقه و هزینه دیر مجازات و دیگران.

GST شبکه (GSTN) روز سه شنبه گفت: این توسعه قابلیت های جدید در پورتال که از طریق آن مالیات دهندگان در حال حاضر می تواند انتقال مقدار موجود زیر یک سر دیگر در نقدی الکترونیکی لجر.

فرم GST PMT-09 فراهم می کند انعطاف پذیری به مالیات دهندگان برای ایجاد و انتقال چند از بیش از یک سر (عمده و یا جزئی) را به دیگری سر (عمده و یا جزئی) و کمک می کند تا با درون سر و یا درون سر انتقال مقدار موجود در نقدی الکترونیکی لجر.

اخبار مرتبط

این ‘major’ سر مرکزی GST دولت یا قلمرو اتحادیه GST یکپارچه GST و پیرمرد در حالی که به ‘minor’ سر تعریف شده در قانون از مالیات هستند و علاقه و هزینه دیر مجازات و دیگران.

در یک بیانیه GSTN گفت: این قابلیت های جدید در GST پورتال با هدف ارائه عمده کمک به مالیات دهندگان به خصوص در زمان COVID-19 بحران زمانی است که وجود دارد دسترسی محدود به منابع نقدی.

“این مالیات دهندگان نیاز نیست درخواست برای بازپرداخت مالیاتی اشتباه سپرده تحت خاص سر و یا واریز مبلغ به صورت نقدی معین دوباره” GSTN گفت.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de