health insurance, Covid-19, health insurance in covid 19, how to stay financially protected, how to get health insurance, top-up plans, در شرایطی مانند این تنها راه برای ماندن مالی حفاظت شده است با خرید یک جامع سیاست بیمه بهداشت و درمان.

رمان coronavirus گسترش به بیش از 210 کشور و منطقه در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 3.6 میلیون نفر در نقاط مختلف جهان است. با گذشت هر روز چند مورد جدید از عفونت کرونا ويروسی هستند که گزارش شده در نقاط مختلف هند و همچنین در نظر گرفتن مجموع تعداد از بیماران به بیش از 46,000 که 1568 نفر فوت کرده اند با توجه به COVID-19. در حالی که امکان اختراع واکسیناسیون برای coronavirus عفونت هنوز هم به نظر می رسد مثل یک بازی far cry دولت ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به حداکثر رساندن استفاده از زیرساخت های موجود حاوی ویروس و مطمئن شوید که حداقل نفر آلوده به ويروس جديد.

چگونه به ماندن می کند ؟

به عنوان شیوع کروناویروس در حال گسترش است و با گذشت هر روز این مهم است که شما مطمئن شوید که شما در حال انجام کمی خود را به ماندن و محافظت شده است. از نظر حفاظت از خود جدا از زیر این مستند قوانین اجرا شده توسط دولت مرکزی مهم برای شستن دست های خود را به طور کامل و به عنوان اغلب به عنوان ممکن است با یک صابون. بیشتر, آن را نیز مهم است برای پوشش صورت خود را با یک بافت و یا آرنج خود را هنگام سرفه یا عطسه و پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که پله در خارج از خانه برای خرید ملزومات است. در صورتی که شما تجربه هر گونه علائم مربوط به عفونت کرونا ويروسی آن است که به شدت توصیه می شود به دکتر مراجعه کنید.

اخبار مرتبط

در حالی که همه این اقدامات برای محافظت از خودتان را از لحاظ فیزیکی از آلوده شدن با عفونت کروناویروس آن نیز بسیار مهم است به ماندن مالی محافظت در برابر این بیماری همه گیر. این است زیرا شما هرگز مطمئن است که حتی پس از در نظر گرفتن حداکثر مراقبت از خود و خانواده خود را برای حفاظت در برابر COVID-19, شما هنوز هم ممکن است آلوده به این ویروس مرگبار است. هر چند گزارش های رسانه ها در چند روز گذشته شده است وجود دارد افزایش در تعداد کرونا مثبت بیماران چگونه بودند بدون علامت – در شرایط پزشکی فرد در نظر گرفته است بدون علامت زمانی که فرد حامل بیماری یا عفونت اما تجربه بدون علائم مربوط.

سرمایه گذاری در طرح بیمه سلامت

در شرایطی مانند این تنها راه برای ماندن مالی حفاظت شده است با خرید یک جامع سیاست بیمه بهداشت و درمان. بر خلاف سایر هزینه های پزشکی برای بستری شدن در بیمارستان, اگر یکی می شود بستری برای درمان coronavirus عفونت طرح بیمه بهداشت و درمان خواهد آمد و در نجات برای حفاظت از هزینه های درمانی است. خرید طرح بیمه بهداشت و درمان نه تنها برای خودتان بلکه برای تمام اعضای خانواده خود را مهم است که مطمئن شوید که شما در بیمارستان بستری و درمان هزینه های تحت پوشش یکپارچه. طبق ادعای داده های موجود تا حال حاضر متوسط هزینه درمان برای عفونت کرونا ويروسی برای اواسط سن فردی در یک بیمارستان عادی می آید بین Rs 2 و Rs 3 لاخ. سلامت خود را بیمه شما را پوشش میدهد و برای تست و هزینه درمان برای این رمان coronavirus.

دریافت یک پایه و پوشش در حال حاضر – بعد از ارتقاء

در حالی که خرید یک بیمه درمانی مهم است که به کافی بودن مبلغ بیمه شده است. اما با توجه به شرایط حاکم در کشور که در آن بسیاری از بخش ها یا تجربه کار lay-offs و یا پرداخت حقوق و دستمزد-کاهش خرید یک بیمه درمانی با پوشش مناسب مبلغ بیمه شده ممکن است دشوار باشد. دلیل این است که یک فرد برای اولین بار فکر می کنم برای پرداخت هزینه های ضروری برای بقا است. هر چند باید به یاد داشته باشید که بیمه بهداشت و درمان است که به عنوان ضروری در زندگی به عنوان هر چیز دیگری و این دلیل است که در این وضعیت داده شده خدا ممنوع اگر شما با آلوده COVID-19 درمان برای عفونت ممکن است تخلیه تمام امور مالی خود را. به منظور به دام افتاده در چنین شرایطی بهتر است برای خرید یک بیمه پوشش کافی از مبلغ بیمه شده در حال حاضر و بعد زمانی که وضعیت مالی شما را می شود با ثبات شما می توانید افزایش پوشش با سرمایه گذاری در یک سوپر بالای برنامه.

در روند سلامت بیمه خرید رفتار

جالب است که شرکت های بیمه حتی شاهد یک روند جایی که افرادی که نمی توانیم به خرید یک طرح بیمه سلامت با افزایش مبلغ بیمه سرمایه گذاری قصد دارد با کاهش و یا کافی مبلغ بیمه شده برای زمان حال با امید افزایش پوشش زمانی که همه چیز عادی می شود. مبلغ بیمه شده می تواند بعد از آن افزایش یافته است با اضافه کردن یک سوپر-برترین برنامه های موجود در سیاست بیمه بهداشت و درمان. فوق العاده بالا-up برنامه ها با دقت طراحی شده به منظور افزایش پوشش بیمه درمانی موجود طرح بهداشت. این افزودنی را می توان به ارتقاء مجموع اطمینان از پایگاه طرح به عنوان آن را به عنوان یک جایگزین عالی برای اضافی سیاست های بهداشتی. این طرح به عنوان یک کوسن و به بازی در می آید زمانی که شما خسته شده اند انتخاب شده محدود است. فوق العاده بالا-طرح جبران تمام هزینه های بیش از پایه پوشش برای یک بار بستری شدن در بیمارستان. این طرح به طور منظم طرح جبران خسارت است که می تواند در سال تمدید کرد.

هزینه بیمه بهداشت و درمان و فوق العاده بالا-up طرح

با توجه به وضعیت کنونی بازار, در صورتی که شما در حال تجربه پرداخت-کاهش و یا بیکار هستند در این جنبش زیر مداوم coronavirus بحران های شما ممکن است در نظر گرفتن سرمایه گذاری در سلامت پوشش بیمه با Rs 5 لاخ مبلغ بیمه شده است. برای 30 سال فرد 5 لاخ مبلغ بیمه سلامت طرح هزینه بین 600 تومان تا 900/ماه. در حالی که همان طرح با Rs 5 لاخ مبلغ بیمه شده برای دو 35 ساله افراد و یک سال 2-کودک را هزینه بین Rs 1100 و 1400 تومان/ماه. هنگامی که موقعیت مالی خود را پایدار می شود شما ممکن است در سرمایه گذاری فوق العاده بالا-up طرح به منظور افزایش پوشش خود را. امروز, وجود دارد, بالا طرح با مبلغ بیمه شده به عنوان بالا به عنوان Rs 1 کرور. بهترین شما می توانید انجام دهید این است که خرید یک پوشش بهداشتی با Rs 5 لاخ مبلغ بیمه امروز و بعد از چند وقت یک بار مالی پایدار بودن, بالا, تا سلامت خود را با پوشش Rs 95 لاخ مبلغ بیمه شده فوق العاده بالای طرح های ارائه شده توسط برخی از شرکت های بیمه در قیمت بسیار مقرون به صرفه.

(توسط Amit Chhabra, سر, سلامت, بیمه, Policybazaar.com)

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de